Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
26. jan 2009

jasně evit,jsi šikulka,takže to s Adámkem zvládnete 😉 😵

evitkamalicka
26. jan 2009

nechy a ty sa ako citis?

nechynka
26. jan 2009

evit,já se cítím výborně....poslední dobou....sice mi v sobotu nebylo moc dobře asi jsem měla nízky tlak...ale teď už je to fakt dobrý....a navíc se těším zítra na kontrolu 😵

evitkamalicka
26. jan 2009

tak drzim palce na kontrolu a potom daj hned vediet

danka24
autor
26. jan 2009

ahojte babiky a murckovia 😀
tak urbi i ja sa pridavam k blahozelaniu prajem vam veeela zdravicka a vela lasky a nech pekne rastiete a priberate..
fogy aky bol vikend?? vyzehlila si si to?? 😀

lu82
26. jan 2009

Ahoj kuřátka.

Prcka a urbi vítám i s mimískama a přeju, ať vám to šestinedělí rychle uteče, pak už je to mnohem lepší 🙂

danka24
autor
26. jan 2009

haloo azda ste si neisli zdriemnut s detickami 🙂

terinda
26. jan 2009

prcku, moc krásné miminko, moc se vám povedlo 🙂

foogy
26. jan 2009

holky,

já bych brečela!!!
Jsem projela vaše albíčka s mimouškama - no, ty jsou tak kouzelní!!! A jak mám před mrchou, tak jsem dojatá a brečela bych 😅
Všem vašim dětičkám posílám hubičku! Ať jsou všechny moc zdravoučké!!!!

prcekkk
26. jan 2009

nazdárek 🙂
všechny moc zdravím a ještě jednou moc děkuju za gratulace...je to teď fakt náročný ☹ jsem nevyspalá,malýho trápí prdy a je do fakt 😝 doufám,že se brzy sehrajeme a bude to v pohodě

foogy
26. jan 2009

Ahoj Anet!!!

Kubíček je pekásnej!!! ňuňánek!
a máš teď chvilku?

prcekkk
26. jan 2009

ahojky foogy,jj usnul,tak odpočívám u MK 😉

prcekkk
26. jan 2009

ale jen na chvilku,za chvíli dorazí MM z práce 🙂

foogy
26. jan 2009

prcku - a co? povídej, přeháněj! Co porod? co manža? byl statečnej? A jaký to vůbec je? myslím být matkou, hih 😉

prcekkk
26. jan 2009

Foogy 😵
jedním slovem MASAKR 😖 ale stojí to za to...v ten pátek to šlo strašně rychle,byla jsem na příjmu,tak jsem myslela,že mě příjmou na pokoj a budou se mnou dělat něco třeba až v sobotu,ale šlo to ráz na ráz....
v 8 jsem dostala tabletu,pak klistýr a vybrala jsem si porodní sál...MM dorazil v 10,to se ještě extra nic nedělo.Kontrakce byly,ale nebylo to tak strašný.Tak mi napíchly kapačku a kontrakce začaly kolem 11 a to už byl brutus.A to dr.furt říkala,že to ještě není ono - to jsem se docela zděsila.Píchli mi epidurál a pak to bylo docela rychlý - vůbec nevim o čase.MM byl kouzelnej,hrozně mi pohohl a v 14:25 byl Kubík na světě.
Porod fakt hodně bolí,ale stojí to za to. 🙂

prcekkk
26. jan 2009

Jinak doma je to docela záhul.Ještě to nemáme s Kubíkem vychytaný a trápí ho prdy,takže o to je to horší 😒 hrozně kříčí a já nevim,jak mu pomoct...noci jsou hrozný.měla jsem ho u sebe v pelechu a to se mu hrozně líbí,ale nechci ho to učit - ale nech ho břečet,co?

foogy
26. jan 2009

prcku - tý jo!!!!

prcekkk
26. jan 2009

foogy,ale dá se to - fakt 😉 jsem ale moc ráda,že to mám za sebou

foogy
26. jan 2009

Toho se jednou bojím, že bude brečet a já ho budu rozmazlovat, hihi, takovej uzlíček...

Anet, tak to bylo teda rychlý!!! A pomohl ti ten epidurál?
Jéé a manža byl super, jo? Jsem na tebe holka celej den myslela, jsem byla v nervu i za tebe a nakonec jsem si navečer otevřela flašku šáňa a dala si na vaše zdraví!!!! 😉

prcekkk
26. jan 2009

foogy,když on je k sežrání 😒 ale vim,že se mi to třeba vymstí,no.
bylo to relativně rychlý,mě to moc neutíkalo 😒 epidurál mi myslim pohohl v tom,že to bylo takhle rychlý...jinak měl zklidnit i bolesti,ale to nevim,protože já je měla brutální

foogy
26. jan 2009

prcku - ale je krásnej!!!!!
A to, jak ti řekla mudr., že to není ono, to by mě asi omývali, hihi

prcekkk
26. jan 2009

jéé to je dobře,že si Kubíka zapila,tady to bylo taky velký 😀

prcekkk
26. jan 2009

foogy,taky jsem se dost lekla ☹ ale co neděláš,no

foogy
26. jan 2009

prcku - jsem ho musela zapít za tebe přeci, když ty jsi nemohla 😉 Musíme držet při sobě!!!!

prcku - já bych to taky nevydržela, aby plakal a já na něj koukala. Jedna moje kámoška to vydrží, prej si jde umýt a vyfoukat vlasy a lakuje si nehty a tak, ale to jí fakt obdivuju! Já si budu muset dát asi špunty do uší, hihi. Protože takový stvořeníčko nechat trápit....

prcku - a nastříhávali tě?
A co teď doma manža??? pomáhá?

prcekkk
26. jan 2009

přes den odolávám,ale v noci nechci,aby řval na celý barák
foogy,nastříhávali 😝 a bolí to ještě dneska.jinak MM je zlatý,ale dneska jsem ho už vyhnala spát jinka,protože vstává ráno do práce a chci aby byl vyspalí

musim končit,jdeme krmit 🙂 papa

nechynka
27. jan 2009

😕 kuk je tu někdo? 😎

prcekkk
27. jan 2009

kukuč 😀 tak jak je v práci?

prcekkk
27. jan 2009

jůů nechy,kulihrášek je fešák 😉

nechynka
27. jan 2009

v práci je normál....za půl hoďky jdu do poradny 😵 ale radši povídej ty....jak se máš mamino? 😵

prcekkk
27. jan 2009

😝 je to záhul...v noci moc nespíme,přes den to jde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre