Začali sme a stale začíname IX.

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉
prcekkk
27. jan 2009
do poradny?tak to uvidíš prcka,ne?já se chystám ven,ale musim počkat,až se Kubík vzbudí a nají 😉
nechynka
27. jan 2009
jsem četla tvůj porod.....jsi šikovná,hlavně,že to bylo tak rychlý 😉 a Kubíček je nádhernej...když si ho tak víc prohlížím tak je asi fakt podobnej spíš na tebe x-)
danka24autor
27. jan 2009
ahoj nechynkaaa 😎

prcku az mna to zabolelo ked som citala ze ta nastrihli... :-|

fogynka kde si?? si nam neporozpravala aky bol vikend ci si milanovi nieco povedala a tak... vies nevesticka 😃
nechynka
27. jan 2009
prcku právěže si myslím,že dneska mi utz dělat nebude...uvidíme :-|
a co kojení? už jste sehraní?
jdete na prochajdu? x-)
prcekkk
27. jan 2009
ahojky dani,no on to ve srovnání s porodem vůbec nebolí 😃

nechy,mám klobouček,jinak nenakojim :-|.je to hrozný nervák,takže se u toho hrozně vzteká,než začne pít
nechynka
27. jan 2009
ahoj dani
taky nevím jak je to s foogy,nepochlubila se ]-( 😃
prcekkk
27. jan 2009
venku svítí sluníčko,tak toho musíme využít 😉
prcekkk
27. jan 2009
co mi to uniklo? 😕
vrana
27. jan 2009
Ahoj holky,
prcku, ještě jednou moc gratuluju. Malej je kouzelnej 😉
nechynka
27. jan 2009
u vás svítí sluníčko? =-) tady je mlha a ponuro...děs :-p
prcku a můžu mít debilní otázku? :-N 😃 ten klobouček je co? a to ti ukázali v porodce? |-|
nechynka
27. jan 2009
prcku tady:

foogy • 22. leden 2009 ve 13:43

no, vono to není nic extra, ale jelikož jste moje taková nej přítelkyně, tak se vám s tím chci svěřit. Jsme se s milunou koukali na Primu a dycky se tlemíme, jak se jmenuje rosnička Romana Jákl Vítová, přijdou mi tím ty holky šáhlý, tuhle Kateřina Konvalinka Průšová - přijdou mi blbky, ale budiž. No a večeříme a najednou Petr Eliáš Voláková, tak jsme se s milunou začali smát, že ty holky jsou fakt krafky a Ládin: Milu a budeš se taky jednou jmenovat Hana Novák Pecková (příjmení samozřejmě vymyšlený)? A já: ne, proč? On: no, až si tě vezmu.. Já: ty si mě chceš vzít? On: ty mě ne? Já: nemusím, mně to takhle i vyhovuje, tobě ne?
Tak si říkám, jestli nejsem blbka já a neměla jsem mu říct: jo, vezmu si tě!! Ale chci dělat mrtvýho brouka a až pak jednou přijde žádost o ruku, tak bejt jako maxi obr nejvíc překvapená.
prcekkk
27. jan 2009
ahojky vrani,díky díky díky 😉

nechy,to je silikonový klobouček na bradavku,vypadá to jako dudlík,víš?líp se mu saje 😉
http://www.nej-kocarky.cz/mam-kloboucek-na-koje...
danka24autor
27. jan 2009
prcek si ma potesila ..
nechy si napata tak ako ja 😃
evitkamalicka
27. jan 2009
ahoj holky 🙂
prcekkk
27. jan 2009
=-) tak to je rachot 😃
vrana
27. jan 2009
prcku tak co porod? Jsi ráda že to máš za sebou že?
prcekkk
27. jan 2009
ahojky evit 🙂 tak jak je?
prcekkk
27. jan 2009
vrani,ani nemluv 🙂 ale ten zázrak stojí za to...ale dlouho do toho určitě nepůjdu 😃
nechynka
27. jan 2009
prcku aha tak to jo....ty brďo doufám,že mi tohle někdo vysvětli nebo ukáže až to budu potřebovat...páč jinak asi budu neschopná matka |-|
a Kubík ještě asi hodně spinká,co?nebo už si aj hrajete?
nechynka
27. jan 2009
prcku ale možná teda do druhyho půjdete,co? 😉 x-)
vrana
27. jan 2009
nechy třeba ho nebudeš potřebovat 😉

prcku, já to říkala taky a dneska už si to skoro dovedu představit, jako porod, a to mě děsí. Ale ještě pár let druhé nebude, tu péči doma bych asi nezvládla :-N
prcekkk
27. jan 2009
nechy,třeba to nebudeš ani potřebovat.Kuba je lenoch a z prsa nesál vůbec a pak řval hlady,ale s kloboučkem to docela jde,ikdyž se vzteká stejně 😉

no spinká hodně přes den a v noci se mu nechce,navíc ho trápí prdíky,takže řve jak tur a nevim,co s tím |-|
nechynka
27. jan 2009
vrani,když já potřebuju aby mi to někdo ukázal páč já ani nebudu vědět jak kojit i bez toho kloboučku |-|
vrana
27. jan 2009
nechy neboj, oni ti to v porodce všechn ukážou, přece ho tam nenecahjí řvát hlady x-)
prcekkk
27. jan 2009
nechy,asi ne....ale nikdy neříkej nikdy 😉

vrani,jak dlouho ti trvalo,než se vše srovnalo s Kájou - krmení a tak?
nechynka
27. jan 2009
prcku a co vyzkoušet nějaky ty kapky na prdíky? kdy jdete do poradny?
prcekkk
27. jan 2009
nechy,sestry byly zlatý a vše mi ukázaly,dokonce asistovaly při kojení,protože jsme to s Kubíkem nezvládali
nechynka
27. jan 2009
vrani tak to je dobře 🙂
prcku a co říkali-babičky a dědečci na vnuka? a co manža? pomáhá?
prcekkk
27. jan 2009
kapky mám a mám i mastičku.piju feniklový čaj a nic...většinou ho to bere až večer,takže se vždycky děsim noci

do poradny 10.2.
nechynka
27. jan 2009
prcku až za tak dlouho?
tak to věřím,že se bojíš noci...ale neboj budu držet pěsti...Kubík to zvládne-je to kluk šikovná-po mamince, určitě si zvykne doma a bude to lepší 😉 x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli