Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

milmic
27. nov 2009

Press,
aj já hraju na klavír. 🙂 Miluju ty černobílý klapky, nedokážu bez toho být. 😵 A taky učím dětičky na zobcovou flétnu.
Vždycky jsem si přála vystudovat konzervatoř a potom hrát v divadle třebas... No tohle už nestíhám. 😒 Ale aj tak...

Millu, nám je celkem jedno, jaké bude znamení. I když je zajímavý, že jstejný znamení mají podobný povahový rysy. Ale my to určitě necháme na přírodě, jak to má být, tak to bude. 🙂 Navíc člověk míní....... a ono se to just nepodaří, tak jak to člověk chce. 🙂

hedunecka
27. nov 2009

millu 😀 😀 😀 😀 😀 ja preto zacinam az v lete lebo chcem baby porodit jar/leto 😀 😀
heidicka sa narodila v septembri a ma to aj svoje nevyhody preto to chcem teraz skusit opacne 😀 😀

pampeliska1
27. nov 2009

Millu: taky jsem dneska nad tím přemýšlela 😀 já mám narozeniny v půlce července, tak bych taky chtěla, aby se to narodilo někdy od června do září 😀 😀 No hezké plány máme, ale kdoví jak to bude 😀 😀 takže když to teď počítám, tak bysme měli začít tak v září 🙂 🙂

press
27. nov 2009

A ja si vždy hovorím, že chcem mať levíča, lebo aj ja som levíča🙂)), ale ako sa to podarí, uvidíme. Bola som už u lekára a dosť na nás nalieha, aby sme sa snažili, tak uvidím, či to už náhodou nebude rak 😀

evitkamalicka
autor
27. nov 2009

press, ale ved rak je v juli tak to by si uz musela byt tehu

evitkamalicka
autor
27. nov 2009

a inac aj ja som lev a ak to tento cyklus vyjde tak bude levica

press
29. nov 2009

No veď to evi, vysadila som 2.novembra, takže ak sa nám podarilo tento cyklus, bol by to rak🙂)). Neviem, po koľkých dňoch si človek môže robiť test, ale uvidíme🙂

press
29. nov 2009

A vlastne máš pravdu, ak to aj vyšlo tento cyklus, tak by to bolo tak tesne na rozhraní ako môj manžel, ktorý je posledný deň raka - rakolev

press
1. dec 2009

Tak som zvedavá, dnes mám dostať, ale zatiaľ nič 😵

evitkamalicka
autor
1. dec 2009

press drzim palce aby neprisla, ja mam dostat/nedostat v sobotu

press
1. dec 2009

Ďakujem Evi, ja sa aj môžem mýliť, lebo je to prvý mesiac po vysadení HAK, tak je dosť možné, že to môže byť aj neskôr. Mám už aj nutkanie si kúpiť test, ale ešte počkám, ani neviem, po koľkých dňoch sa test robí.

evitkamalicka
autor
1. dec 2009

press podla mna mozes kludne v den ocakavanej mrchy

press
2. dec 2009

Tak ešte stále nič 🙂

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

press kuk moj album 😵

press
2. dec 2009

Ale ako nájdem tvoj album

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

tuto na lavo pri mojom mene je taky fotak tak klikni nan

press
2. dec 2009

Evi to je supeeer, som rada, že Vám to vyšlo. písala si že máš dostať v sobotu a test si si robila kedy?

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

test som robila jeden vcera a jeden dnes, ten vcerajsi bol slabsi a ten dnes uz silnejsi, kazdym dnom totiz hcg stupa, takze kazdy den by mal by mala byt ciarka krajsia a krajsia

fair
2. dec 2009

evitka: Gratuluji!!! 😵 Vidíš, povedlo se! Bude to lvice! 🙂 😉
Já jsem velmi zvědavá na to, co bude. Měla dorazit už v pátek, stále nic... 😔 Už mám nějakou dobu vysazeno a snažíme se chránit, ale jednou to prostě nešlo 😅

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

fair dakujem, ja som tiez lev takze budem mat pekny narodeninovy darcek

press
2. dec 2009

Evi, to je super, budete mať malé levíča, ja som mala dostať v pondelok, zatiaľ nič, ale s testom ešte počkám do piatku, alebo že by som pre tú srandu išla kúpiť už dnes?

fair
2. dec 2009

To ano! 😉

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

press ked ti meska tak uz kludne mozes

press
2. dec 2009

a ty fair, chystáš sa urobiť tehutest?

fair
2. dec 2009

...bojím se toho, co tam uvidím... Ještě jsem ho nekoupila, ale uvidíme. Mám bolesti v podbřišku, jak při MS už třetí den a stále nic...

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

fair ja mam taky pocit na MS uz od ovulacie a vidis

press
2. dec 2009

Fair aj mám stále v podbrušku bolesti ako pred MS, preto tiež ešte čakám, aby som sa zbytočne nenamotávala

evitkamalicka
autor
2. dec 2009

baby vela bab to mava ako jeden z priznakov tehu

fair
2. dec 2009

Ženy, mizím do práce. Uvidíme, jak se to vyvrbí. Press to moc přeju! A já bych ráda ještě nějakou chvilku počkala... 🙂

press
2. dec 2009

Evi, až teraz som si pozrela aj ten album vedľa 😅 , Adamko je krásny 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre