Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

kinsli
14. dec 2009

Teda holky koukám, že je tu nějak mrtvo :( Kde se všechny touláte????

Co jste kopovaly drahým polovičkám k vánocům???

my jsme žádná překvápka nedělali,
Koupila jsem Lukynovi zimní bundu ( byli jsme jí vybírat společně )
pak si přeje nějaké vláčky - kastle, lékárničku do auta a kompresor 😀

Já si vybrala foťák

a Kačence nějaké ty hračky 😉

nevestinka2010
15. dec 2009

caute!
tak ja jsem vcera vyrabela prvni varku cukrovi - zatim nepecene druhy a dnes si udelam testo na vanilkove rohlicky. Moc to neprehanim, jen tak pro atmosferu 😉 Darky zatim koupene nemam, dame si ale jen nejake malickosti, nic velkeho nepotrebujeme a setrime na tu svatbu 😉
Resily jste bydleni > no my tady bydlime v pronajmu, jinak to nejde, ale pohoda. No a musime zacit resit kam se vrtnem po navratu do CR, asi bychom zacli pristi rok stavet neco maleho, ale do navratu by se to stejne asi nestihlo, takze asi stejne zezacatku budeme bydlet v hornim patre domu u babicky, no to se vsechno jeste uvidi, hlavne, ze se mame kam vratit. Akorat doufam, ze pak bude v CR uz zase dost prace 😖
Jinak my jsme meli dlouho oblibene klucici jmeno - Filip, Filipek, ale babicka si poridila papouska a pojmenovala ho Filipek 😀 , tak uz si tim moc jisti nejsme 😉 Pro holcicku mam ja v hlave spoustu jmen a asi by hodne zalezelo na rocnim obdobi, okolnostech a podobne... A jak je to v CR s dvojitym jmenem? Treba jako Jan Daniel nebo Anna Marie? Musi se to nechat schvalovat? Nebo se to vubec nepovoluje?

kasparci
15. dec 2009

Pepa? Můj manžel je taky zamilovanej do jména - Pepa. Ale to fakt nechci🙂 Teď už na mě zkoušel Pepinku (holku) - ale ta neprojde taky 🙂
Kluk je jasnej - Vojta. A další se nám líbí docela Vítek. A holčička . Michalka. A pak se mi docela líbí Ema a Magdalenka.

nevestinka2010
15. dec 2009

kasp> nahodou Josefinka je pekne jmeno, ale je pravda, ze v CR by ji rikali Pepino, to je takovy blby, ale ja tady mam kolegyni Josephine a to je takove vznesene 😉 pekne 😉
Magdalena je pekne, ale to se hodi ke kratkemu prijmeni, pokud jste Kasparkovi tak to uz by bylo docela dlouhe
Nekdy je to blbe, ze prijmeni tak trochu limituje vyber krestniho jmena...

kinsli
15. dec 2009

kasparci: Jo Vojta je nádherný jméno 😵

pro holčičku z tvého výběru bych dala michlalku

Pokud jste Kašpárkovi tak by to i k sobě hezky šlo ... Michaela Kašpárková 😉 nebo Kašparová 😀 ??????

nevestinka2010: No já o dlouhém jménu bych pomlčela 😅

dcera je Kateřina Andrašovská 😀 😀 😀

kasparci
15. dec 2009

S tím jménem máte pravdu - zkoušíme, aby se to k sobě aspoň trochu hodilo. Ale všechno je věc názoru🙂 Ta Magdalenka je stejně až v zadní části výběru - jednak by to měla fakt dlouhý a jednak si vždycky ríkáme, jak se tomu človíčkovi bude říkat, až bude velký, dospělý. A Madlenka by v dospělosti byla Magda a ta se nám nelíbí. Ona Michalka taky není zrovna krátká🙂 Ale Kdyby jsme teď měli psát jména, tak je to Vojta a Míša.
Jednu dobu se mi líbila i Viktorka a Amálka - ale tyhle jména se fakt k našemu příjmení nehodí🙂
Ale ono u holčičky je těžký kombinovat jméno s příjmením - stejně se snad jednou vdá🙂

kinsli
15. dec 2009

Mě by se docela líbilo na holčičku Veronika Andrašovská
A na kluka se mi líbí Vojtíšek ale když si to napíšu Vojtěch Andrašovský tak to už se mi více hodí
Lukáš Andrašovský 😉

aveline
15. dec 2009

kasp, Amalka sa paci aj mne (spravila som preklep a povodne som napisala Analka 😀 🤐 ) u nas ale tiez nie je v uzsom vybere
my mame dlhe priezvisko, tak potrebujeme kratke krstne
nam sa paci Nina, aj to super pasuje k priezvisku, len ma odradza, ze pomaly kazde druhe dievcatko je Nina, potom Tamara, Zoja a Zora
a chlapcenske asi Viliam

dreana
15. dec 2009

Ahojky ja vubec nestíham. Ale dneska jsem dala započet z biochemickych laboratoří! HURA HURA HURA :D

A jména mame vybrana : Holka Gabriela a Veronika, kluk martin nebo Daniel :D jen se rozhodnout :o)))

dneska jsem nakouila manžílkovi dvě trička, takovy super teplý ňuňu ponožky, knihu o víně :D jeste mam objednaného hřejivého plyšáka a jeste něco vymyslim..

a pro nase mam USB vyhřejvané botky, takove ty sady sprchovych gelu a aromalampu :D

jeste něco musim vymyslet :D

kinsli
15. dec 2009

Ahojky holky, tak jsem teď sedla od žehlícího prkna, žehlila jsem od 20h no hnus fijalovej 😖 😀

zítra musím zmáknout nějaké to cukroví, už se ty vánoce nějak moc blíží 😕

nevestinka2010
15. dec 2009

tak to nezavidim 😅
no Vanoce za dverma, ja uz pekla dneska vecer, ale jen tak necely dva plechy na zkousku a docela dobry 😉

kinsli
15. dec 2009

Holky zkuste hrudky z musli je to vynikající 😵 😵 😵
a hlavně jednohuchý a rychlý

300g musli nasypete do misky ( musli s nějakým sušeným ovocem )
v kastrůlku rozpustíte 1/4 másla a 3 rozlámané čokolády na vaření

až máte čokoládu rozpuštěnou tak jí pomalu naléváte na musli a mícháte aby se obalilo v čokoládě 😉
Když máte vše obalené ta lžičkou vydlabete hrudky a dáte je na pečící papír vyschnout.

Schne to fakt chvíli plácnu třeba 4 hodiny, fakt jsem to nestopovala 😀 no a pak už to jen dáte do
papírových košíčků 😉

dreana
16. dec 2009

teda zní to dobře, ale na mě je tam moc čokolády. nějaka alternativa by nebyla? :o))

jinak dobré rano děvčátka :o)

ja sem v práci na předposlední šichtě, hruza :D

dimi
16. dec 2009

Ahojda holčiny,
tak jsem se odhodlala písnout.
Můžu k vám? Nevím tedy 100% jestli se začneme "snažit" zrovna v létě 2010, ale určo nejdříve po svatbě a tak je na začátku léta 😉
Terka

evitkamalicka
autor
16. dec 2009

ahoj kocky....len som vas prisla pozdravit

nevestinka2010
16. dec 2009

dreana> alternativa 😉 tak jedine asi zalit par lzic musli jogurtem a jist to lzickou 😀 😀
co se tyka vanocniho cukrovi jednou za rok, tak to se teda neomezim, sice sidim cukr vsude a vyrobila jsem i skvele nepecene kulicky bez cukru, jen se susenym ovocem, ale stejne jsem je namocila v cerne cokolade 😀
dimi> urco se pridej bude nas vic 😉

dreana
16. dec 2009

dimi: Ahojky vítej. myslim že žadna tu nemame uplně přesny datum na den, tak proc by to mělo vadit? :o))
ja bych taky rada začatek léta..
nevestinka: to nevím jak bych dávala na tác? :D
jako cukroví neomezuju, ale ja si dam jen par kousku, spíš sežeru celou mísu salatu,ale ten dělame relativně light bez majo :D

dimi
16. dec 2009

O.K..
No,tak to ja delam jen ulky a ty teda padnou za vlast 😅
Jinak na stole budeme mit cukrovi od babicky.

dreana
16. dec 2009

jéé uly, my už jsme je vzdali a dělame roladu, uplně stejne těsto i napln akorat mnoooohem méně pracné :D

veronikaprostenika
16. dec 2009

dobre ranko 🙂 , meli jsme ted dva dny volno s pritelem, tak jsem ani nezvladlasednout k pc 😅 . Vcera jsme byli v Praze-nakupovat darky, dopadlo to tak, ze ja vzdycky neco vybrala, už už jsem to sla platit, pritel to vzal a:Tak, a to dostane tvoje mamka(tatka) ode mě 😀 . Takže ja vcera vystrilela vsechny napady na darky a nakonec jsem koupila jen jedno tricko-ktery jsem MP dala jeste vcera 😀 😅 a sobe kosili.
Asi by me smejklo bydlet v Pze-moc moc lidi 😕 , ale Staromak je nadhernej 😵 .
Kin:Tak jmena mi nic nerikaji ☹ , jedineho Pouzara, kteryho "znam" je Jaroslav Pouzar-byvaly hokejista 🙂 .

Dreana-psalajsi neco o biochem. zkousce? 😕 Co to?

Tak rada bych si povidalaaaa, ale ceka me mega uklid-5 dni jsem na uklid ani nesahla a doma je bordel jak v tanku 😅 .

dreana
16. dec 2009

ahojky verčo :D

no ja v ní bydlím a vubec si neumim představit že bych bydlela někde jinde teda.. :o) ty lidi potřebuju k životu.
letos pro mě vedou trhy na andělu :o)

no stduju VŠ UK, tak jsem udělala zkoušku z biochemie :D jakože z laboratoří :D

na uklid času dost :D

veronikaprostenika
16. dec 2009

Andrej:me desi ta kopice lidi 😀. To me mrzi, ze jsem trhy na andelu nevidela 😒 , pritel by to asi psychicky nezvladl, kdybych ho jeste hnala tam 😀 . Nakupy ho bavi jednou v roce, max dve hodiny 😀 .

Jo tak, ja mam zdravku-vseobecna sestra, ale nakonec jsem ve zdravotnictvi nezustala-mam problem delat takovy ty neprijemny vykony pro pacienta-cevkovani, pichani muskularek atd 😅 . Prisla jsem na to brzo-ve ctvrtaku 😀 .

Ja fakt maloucko poklidit musim-v rozich se vali chuchvalce prachu 😔 😅

dreana
16. dec 2009

jo tak to manžel ma nakupy rad jen když muže kupovat něco mě a to zase nemam rada ja :D

tak to je važně brzo :D:D a copak dělas tedka?

hezky :D:D ja budu uklízet asi v sobotu jiny den na to nevidím :D

veronikaprostenika
16. dec 2009

ja tenhle rok dostanu skoro same "účelné dárky" 😀 , vybavení na lyže, veci do domacnosti(od rodicu dolce gustooo 😵 😵 😵 ), už se tesím na cokoladicku 😀 .

ted jsem momentalne zena v domacnosti 😀 , takže se musim cinit, at nejsem za flakace 😀 , ten bordel, co je doma, je fakt ostudnej 😀
u toho ted posloucham http://www.abradio.cz/radio/135/radio-koleda/ stridave s pohadkama-ted je tam lotrando a zubejda 😀 http://www.abradio.cz/radio/46/radio-pohadka/ 😵

dreana
16. dec 2009

nasi mají DG a je z toho uplně výýýborny kafe (ktery stejně nesmím, ale občas si dam) a taky čokoláda :D

juj ja nemam rada koledy :D ja tedka ujíždím na upírskych seriálech, takže posloucham písničku z Pravé krve a do toho čtu Krajinnou ekologii :D a to jsem v práci :D

veronikaprostenika
16. dec 2009

dre:ne, že bych si tu prozpevovala :"Veselme se, radujme se 😀 " , ale ten uklid je snesitelnejsi, když si rikam, ze je to "pro dobrou vec" 😀 , jako že vanocni uklid 😀

zjistuju, ze NESNASIM POVLIKANI PERIN 😠 😠 , a to jsem jeste nezacala-zatim jsem jen pokrocila-z pyzama do teplaku 😀

dimi
16. dec 2009

Ohledne ulku-snoubenec ochotne pomaha, tak placame spolu a je u toho docela i sranda.
Koukam, ze probirate darky. No, nasim jsem prave koupila ten kavovar Dollce Gusto-je nadherny...Dostanou k tomu i nejake naplne, tak si dame do "cumacku". 🙂
Jinak my dva si kupujeme veci prakticke i pro radost v prubehu roku. Pritel si treba ted o vikendu koupil kozenou bundu. Ne k Vanocum, ale proto, ze po ni dlouho touzil a mne prisly nejake premie z prace, tak dostal "povoleni"...A hlavne-ja od nej dostala kozeny kabatek cca pred tremi tydny, tak mne i tizilo svedomi, ze ja mam a on ne.. Sice jsem ji nechtela, bo mi kuze nic nerika, ale zase je fakt krasna.
Jo a take studuji VS, ale uz jen dodelavam dalkove 😝

dreana
16. dec 2009

verča:ale i to je uspěch ne? :D

ja nejvíc nemam rada uklid koupelny sem alergicka na svoje vlasy :D:D

dimi: a copak stdujes?
my letos darky mame spíš drobnosti, přišla jsem o praci tak není na rozdavaní .. včera jsem koupila vanoční svícen za 40 kč, fakt krasnej! sem vzala hned 3 a asi vezmu jeste nějaké :D

nevestinka2010
16. dec 2009

dimi a co bude u vas rozhodujicim faktorem jestli po se svatbe zacnete snazit o poceti nebo ne?
My to teda mame jasne u nas se po svatbe proste zacina plodit 😀 tesime se na to 😀

dreana
16. dec 2009

nevesta: A kama jedete na svatební cestu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre