Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

dreana
14. jan 2010

dobrý večír holky, tak ja mam pro dnešek odcvičeno. 30 minutek na kettlerovy, k tomu nějaky na bříško a ručky.

Mrška dorazila, nechapu proc nemužu mít pravidelny cyklus. takhle e bude mimčo planovat blbě :D ale třeba to nakonec vyjde abych na druhé vyročí svatby měla ovulkua konečně jsme se na to mohli vrhnout :D takhl to vypada že ne..

jinak bych chtěla nějakou knížku, něco jako jak planovat těhotenství, co dělat pro otěhotnění a tak. nějaky napady??

vilo
15. jan 2010

Ahoj holky, taky se přidám s věkem, mě bude v březnu 27
Dneska bude spát Adélka zase u babičky, jdeme opět na ples. Jinak u mě nic moc nového, včera jsem byla v tescu tak jsem zase neodolala a koupila nějaké hadříky a krásné plavky pro Adélku (podobné měli v nextu min. rok) a objednala jsem krásné povlečení do nového pokojíčku. Příští týden jedeme do Prahy tak obhlídnu ten nábytek v ikei a potom se uvidí ...

kinsli
15. jan 2010

vilo: Pokojíček bude jako pro princeznu 😵

dreana
15. jan 2010

vilo: doporucuju mobelix spíš, ikea je hrozně předražená...

jinak dobré ranko :o)

milluska
15. jan 2010

Ahojte, Pampi, dufam, ze mas pravdu, ale ako vravi Terinda, je to mozne, kamoska tiez takto otehotnela 😖
Ale samo budem stastna, ak sa to malo stat, nech sa stalo...
Zatial ale fakt nic necitim, tak snad len plaly poplach 😉
Dreana, ty to beries fakt aktivne, co je to tie Kettlerovy?? 😕 Ja cvicim denne 45 minut na rotopede a kazdu stredu hodku cvicim v skole kalanetiku..
Vilo, tak si uzite ples a nakupy do izbicky 🙂

azeretka
15. jan 2010

ahoj holky

milluska: kettler je značka posilovacích strojů, taky mám doma jeden, ale má vůle je slabá 😀

Ten věk jsem si spočítala taky a trochu jsem se zděsila, páč se to vyhouplo na 27 😖 ale do důchodu daleko 😀

milluska
15. jan 2010

to mame uz viac 27 a 26 🙂

kristt
15. jan 2010

Ahojte, som tu nová tak snáď skoro zapadnem : )))) super,že sa vytvárajú aj takéto fóra a môzme si podebatovať na témy ktoré sa nás týkajú,alebo budú týkať... Tak aj my s manželom patríme k tým, ktorí sa chcú snažiť a posnažiť toto leto....chcelii by sme aj skôr, ale keďže je manžel momentálne vzdialený 4400km asi by to nebolo reálne... tak nám držím všetkým palce nech sa nám zadarí, moc si to prajem!!!!!!

milluska
15. jan 2010

Kristt ahooooj, sa nejak tie letne rozrastame 🙂

kristt
15. jan 2010

Ahoj Milluska, hej, som rada, že sa sem môžem pridať, snád si budeme vzájomne nápomocné, aspon nejakými radami.... 🙂

kristt
15. jan 2010

Ja mám 25, v lete bude 26...

azeretka
15. jan 2010

konečně víkend 😉
ještě se po cestě z práce stavím pro jógu na poště a konečně začnu něco s těma zádama dělat 😠
týýjo, knižku (mimo kuchařky) jsem neměla v ruce roky, už se moc těším 😀

o víkendu sem určitě kouknu (už je ze mně každodenní závislák), ale i tak přeji všem hezký víkend 🙂

silente
15. jan 2010

Hezké téma. My budeme na druhém začínat pracovat taky tak nějak, tak snad se zadaří. Držím všem palečky 🙂

Jo a s literaturou "jak", "co užívat" apod., se nezatěžujte, však ono to přijde 😉

kristt
15. jan 2010

Ja si tiež myslím, že keď to má prísť, tak to príde... 🙂 ja mám problémy s nepravidelným cyklom, tak snáď sa to napraví a všetko bude OK...prjame pekný večer

ba80
15. jan 2010

ahojte, ja mam 29, koncom leta 30... ja som zvedava, ako to bude u nas, kedze este kojim malu a stale som nedostala mrchu... 😅 😀 ...ale urobim to presne tak ako minule... vysadim HAK a uvidime... 😉

dreana
16. jan 2010

Dobré ranko, tak co planujete na víkend? ja uvařím manžovy oběd na ktery přijede z prace, pak planuju cvičit, učit se a uklízet :D

jinak ja jsem asi nejmladší, je mi 21, manža 22 :o)))

azeretka
16. jan 2010

Ahojky
já dopoledne zkoušela první cviky z jógy, pak jsem vyprala a pracovala až do jedné, pak jsme s manžou rychle navařili a teď si dáme nějaký film, dopoledne bylo trochu hektické, ale odpoledne už bude více relaxu 😉

pampeliska1
16. jan 2010

Přeju pěknou sobotu 🙂
My se dneska chystáme na ples, manžílkovi se moc nechce, protože byl na jedné akci už včera a je nějaký nevyspaný..ale dobře mu tak! 😀 😀 Já jsem si teď spravila šaty, měla jsem je koupené už na svatbu na převlečení, ale nakonec jsem je nepoužila, ale potřebovaly trošku zúžit (přes prsa, jak jinak). Tak jsem se musela pochválit, jak jsem šikovná, že zvládnu na stroji ušít 8 cm rovně 😀

No vy jste šikovné, že tak hezky cvičíte...to já nic, já jsem líná jak veš 🤐

dreana
16. jan 2010

azaretka: a jaka je ta joga??

ja hodlam jit tak za dvě hodiny cvičit a u toho se uči tak sem na to zvědava. :D nikdy jsem to dohromady nezkoušela :D

azeretka
16. jan 2010

joga na chudnutí určitě není, je to spíš na protáhnutí a pro klid duse. Jsou to různé polohy, ve kterých musíš setrvat 2 až 10 minut při správném dýchání a soustředění své mysli, takže spíš relax 😉

prdecek
16. jan 2010

ahojky holky,

před chvílí jsem dorazila domů z pohotovosti....včera sem byla u obvoďáka - mám zánět v očích, no přes noc se mi udělala obrovská boule pod bradou a zvětšovala se, tak sem radši jela. Dostala sem silný antibiotika a mám si dávat studený zábaly....chjo... a to mám jít v pátek na předoperační vyšetření kvůli tej laparce, jestli mi ho vůbec udělají 😒

azeretka
16. jan 2010

prdecek: tak to je pech, ale do pátku je ještě nějaký ten den, tak budu držet pěsti, ať se to zlepší

prdecek
16. jan 2010

Díky, snad jo!

dimi
17. jan 2010

Přeji krásné nedělní ráno 😉
Po delší době nakukuji-vůbec Vás kočky nestíhám.
Už mám vyndané stehy ze zubu, takže tohle je za mnou, ale lítám stále mezi prací a školou, tak časově nic moc 😖
Koukám, že se nám to tu krásně rozrůstá-to je dobře-jen tak dál. A to je teprve leden 😅
Někdo se tu ptal jestli vůbec některá z nás vydrží se snažením až do léta-já určo 😀
Jinak přeji pohodovou neděli. Venku zase sněží-což je super 🙂

azeretka
17. jan 2010

Ahoj holky 🙂
Hlásím, že už to kolem mě začíná opět rodit, dneska se narodil kolegovi z práce chlapeček 😉

teodorka
17. jan 2010

fuu ja idem zajtra za gynekologom nech mi vyberie danu ...sa bojim jak fras ☹

prdecek
18. jan 2010

ahojky, jak je takhle při pondělku? Já byla dneska na vyvolávačce a v pátek půjdu na to předoperační. GynDr. říkala, že ty antibiotika vůbec neva, že při pátku už budu zdravá. 🙂

teodorka
18. jan 2010

no tak dana je uz von az som sa cudovala ako lahko vysla a vobec to nebolelo 🙂 a to som kvoli tomu nespala celu noc co som sa bala lebo naposledy to bolelo ako porod 🙄

prdecek
19. jan 2010

Ahojky 🙂

azeretka
19. jan 2010

Ahoj holky, na to jak se sem minulý týden přidávalo tolik nových plánulek, je tu tento týden mrtvo 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre