• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

30. septembra 2010 
Ahojte, mohla by som sa k vam pridat? Tiez chceme zacat pracovat na babatku nabuduci rok, tak v juni - juli :wink:
5. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
evit, dodatocne vsetko najlepsie adamkovi k prvym narodeninam.... :dizzy_face:
hanka ma zajtra 4 mesiace.... :slight_smile:
ak vsetko dobre pojde, tak tu tehu vlnu rozbehnem ja.... chceli by sme v maji.... :slight_smile:
5. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciusinka jasne pridaj sa

katy dakujeme pekne
5. okt 2009 o 15:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, oprav to svoje planovacie obdobie :wink:
5. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma neopravim, lebo nemam preco, naozaj zacneme az v tom case...teraz to bolo len tak v podstate cez menzes
5. okt 2009 o 15:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze to sanca v podstate nulova :wink:
5. okt 2009 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved si pisala, ze ste sa spontanne rozhodli, ze uz teraz skusite. alebo som to zle pochopila?
5. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma to sme mali len taky ulet, ale potom som usudila, ze este nie....maly ma teraz dost zle obdobie, takze zatial nehrozi
5. okt 2009 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco zle obdobie? co sa deje?
5. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak nakoniec predsalen zaciname, ved kym sa podari a kym sa to narodi este casu dost...tak vam drzim vsetkym palce a obcas sem nakuknem
6. okt 2009 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi tak to je super :wink: :dizzy_face:

no u nás je to otevřené, léto... nebo podzim...nebo zima...nebo nebo.. :grinning:
7. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tibur no nakoniec sme sa rozhodli takto
7. okt 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, co to vidím? :grinning:
tak držím palce, ať se zadaří brzy a vše je bez komplikací....já se přiznám, že jsem srab takhle brzy, sousedka má děti přesně o dva roky, s malou se teď vrátila z porodky a mazec, takže já opravdu nejdříve těch 2,5-3 roky....
7. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ia dakujem, mne zas kazdy odporuca mat deticky tak po sebe
7. okt 2009 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, určitě, tzv. "nevylezeš z plín", budeš to mít ráz naráz a pak klid. Jako pro mě ta představa, že budu doma 6 let taky není úplně košér, ale chci, aby když se druhý prďola narodí, tak aby šel Vojta do školky a já měla na mimi čas...
7. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ia my planujeme este aj tretie ak sa bude dat a to by som potom chcela mat az tak po 5 rokoch po druhom
7. okt 2009 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pro mě je ideální rozdíl mezi dětmi 3 roky....kámoška je má po 1,5 roku a je to na blázinec (mimi kojí, lítá kolem něho, a malá začla chodit a už jí musí taky krmit) takže to chudák absolutně nezvládá.... :unamused:
7. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla mna sa to da zvladnut
7. okt 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, po očku nakukuji do této diskuze, máme Idulku, která bude mít v prosinci rok a v létě bychom chtěli začít se snažením :slight_smile: ... uvidíme, jak dlouho nám to bude trvat, pže kdyby to vyšlo hned jako u prvního miminka, byly by děti o 2,5 roku, což si myslím, že je málo,ale zvládnout se to určo dá a když to bude nějaký ten měsíc trvat, budou od sebe cca 3roky a to je podle mě optimální :slight_smile:....tak vám všem držím pěsti, at nám to v létě 2010 klapne :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky určo to všem klapne...když člověk chce, a přeje si, tak to dostane...jen tomu věřit :wink:

evi určitě dá, ale záleží jaké má člověk podmínky... :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, můžse zeptat - máte nějakou antikoncepci nebo už jste vysadily, popř. po prvním porodu nenasadily? My nemáme nic,dáváme si pozor :slight_smile: nechci si tělo rozhodit hormonama na těch 8-10 měsíců co nám do stažení zůstávají....
7. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
charlotte ja som antikoncepciu nikdy nebrala
7. okt 2009 o 11:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá... :slight_smile:
my máme takový plán, že bychom chtěli v létě na dovču k moří - autem do chorvatska - asi, a tam bychom mohli miminko zplodit :slight_smile: no, necháme se překvapit :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
charlot aj my sme povodne mali taky plan, ale sa to zmenilo
7. okt 2009 o 11:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evíí tak to jó, u nás třetí dítě nehrozí vzhledem k našemu věku.... :wink:
antikoncepci mám, jmenuje se "katya" a mám v plánu, že ji vysadím tak v květnu a dám si tak dva tři cykly pauzu...když jsem kojila, tak jsem brala azalii, před otěhotněním jsem 11 let zobala Tri regol.
7. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam 27 a manzel bude mat v januari 30
8. okt 2009 o 06:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi nám bylo oběma letos 30 a rozhodli jsme se, že chceme zplodit a odrodit děti do cca 33 let a pak se už jen věnovat jen a jen výchově, aby nám na ni zbyla energie :grinning:
každopádně ti držím palce, většinou prý druhé těhu přijde dřív než to první :wink:
8. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ia ja tiez drzim palce, aby sa vam potom podarilo
8. okt 2009 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa :slight_smile:
13. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta vítej :wink:
13. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok