Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

ciusinka
5. okt 2009

Ahojte, mohla by som sa k vam pridat? Tiez chceme zacat pracovat na babatku nabuduci rok, tak v juni - juli 😉

katy2
5. okt 2009

ahojte 🙂
evit, dodatocne vsetko najlepsie adamkovi k prvym narodeninam.... 😵
hanka ma zajtra 4 mesiace.... 🙂
ak vsetko dobre pojde, tak tu tehu vlnu rozbehnem ja.... chceli by sme v maji.... 🙂

evitkamalicka
autor
5. okt 2009

ciusinka jasne pridaj sa

katy dakujeme pekne

puma.sue
5. okt 2009

evit, oprav to svoje planovacie obdobie 😉

evitkamalicka
autor
5. okt 2009

puma neopravim, lebo nemam preco, naozaj zacneme az v tom case...teraz to bolo len tak v podstate cez menzes

evitkamalicka
autor
5. okt 2009

takze to sanca v podstate nulova 😉

puma.sue
5. okt 2009

ale ved si pisala, ze ste sa spontanne rozhodli, ze uz teraz skusite. alebo som to zle pochopila?

evitkamalicka
autor
5. okt 2009

puma to sme mali len taky ulet, ale potom som usudila, ze este nie....maly ma teraz dost zle obdobie, takze zatial nehrozi

puma.sue
5. okt 2009

preco zle obdobie? co sa deje?

evitkamalicka
autor
6. okt 2009

tak nakoniec predsalen zaciname, ved kym sa podari a kym sa to narodi este casu dost...tak vam drzim vsetkym palce a obcas sem nakuknem

tiburcia
7. okt 2009

Evi tak to je super 😉 😵

no u nás je to otevřené, léto... nebo podzim...nebo zima...nebo nebo.. 😀

evitkamalicka
autor
7. okt 2009

tibur no nakoniec sme sa rozhodli takto

ia.
7. okt 2009

evi, co to vidím? 😀
tak držím palce, ať se zadaří brzy a vše je bez komplikací....já se přiznám, že jsem srab takhle brzy, sousedka má děti přesně o dva roky, s malou se teď vrátila z porodky a mazec, takže já opravdu nejdříve těch 2,5-3 roky....

evitkamalicka
autor
7. okt 2009

ia dakujem, mne zas kazdy odporuca mat deticky tak po sebe

ia.
7. okt 2009

evi, určitě, tzv. "nevylezeš z plín", budeš to mít ráz naráz a pak klid. Jako pro mě ta představa, že budu doma 6 let taky není úplně košér, ale chci, aby když se druhý prďola narodí, tak aby šel Vojta do školky a já měla na mimi čas...

evitkamalicka
autor
7. okt 2009

ia my planujeme este aj tretie ak sa bude dat a to by som potom chcela mat az tak po 5 rokoch po druhom

tiburcia
7. okt 2009

no pro mě je ideální rozdíl mezi dětmi 3 roky....kámoška je má po 1,5 roku a je to na blázinec (mimi kojí, lítá kolem něho, a malá začla chodit a už jí musí taky krmit) takže to chudák absolutně nezvládá.... 😒

evitkamalicka
autor
7. okt 2009

podla mna sa to da zvladnut

charlotte2
7. okt 2009

Ahoj holky, po očku nakukuji do této diskuze, máme Idulku, která bude mít v prosinci rok a v létě bychom chtěli začít se snažením 🙂 ... uvidíme, jak dlouho nám to bude trvat, pže kdyby to vyšlo hned jako u prvního miminka, byly by děti o 2,5 roku, což si myslím, že je málo,ale zvládnout se to určo dá a když to bude nějaký ten měsíc trvat, budou od sebe cca 3roky a to je podle mě optimální 🙂....tak vám všem držím pěsti, at nám to v létě 2010 klapne 🙂

tiburcia
7. okt 2009

holky určo to všem klapne...když člověk chce, a přeje si, tak to dostane...jen tomu věřit 😉

evi určitě dá, ale záleží jaké má člověk podmínky... 🙂

charlotte2
7. okt 2009

Holky, můžse zeptat - máte nějakou antikoncepci nebo už jste vysadily, popř. po prvním porodu nenasadily? My nemáme nic,dáváme si pozor 🙂 nechci si tělo rozhodit hormonama na těch 8-10 měsíců co nám do stažení zůstávají....

evitkamalicka
autor
7. okt 2009

charlotte ja som antikoncepciu nikdy nebrala

charlotte2
7. okt 2009

ahá... 🙂
my máme takový plán, že bychom chtěli v létě na dovču k moří - autem do chorvatska - asi, a tam bychom mohli miminko zplodit 🙂 no, necháme se překvapit 🙂

evitkamalicka
autor
7. okt 2009

charlot aj my sme povodne mali taky plan, ale sa to zmenilo

ia.
7. okt 2009

evíí tak to jó, u nás třetí dítě nehrozí vzhledem k našemu věku.... 😉
antikoncepci mám, jmenuje se "katya" a mám v plánu, že ji vysadím tak v květnu a dám si tak dva tři cykly pauzu...když jsem kojila, tak jsem brala azalii, před otěhotněním jsem 11 let zobala Tri regol.

evitkamalicka
autor
8. okt 2009

ja mam 27 a manzel bude mat v januari 30

ia.
8. okt 2009

evi nám bylo oběma letos 30 a rozhodli jsme se, že chceme zplodit a odrodit děti do cca 33 let a pak se už jen věnovat jen a jen výchově, aby nám na ni zbyla energie 😀
každopádně ti držím palce, většinou prý druhé těhu přijde dřív než to první 😉

evitkamalicka
autor
8. okt 2009

ia ja tiez drzim palce, aby sa vam potom podarilo

kosta123
13. okt 2009

pridávam sa 🙂

ia.
13. okt 2009

kosta vítej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre