• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

30. septembra 2010 
Pavlinka777: studuju navazujici mgr., přesně se to jmenuje Ošetřovatelská péče o pacienty v gerontologii :grinning: :grinning: zkráceně by se to dalo říct, že jsem všeobecná sestra a dělám specializaci na seniory.. :wink: No už mi z té školy hrabe, už to chcu mít za sebou. A co děláš ty, že pracuješ z domu? :wink:

Kinsli: víítej zpět, zrovna jsme se o tobě bavily, jak jste se měli :slight_smile: Doufám, že jste se zodpovědně posnažili! :sunglasses:
2. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevestinka: já jsem si to stihla přečíst, než to smázli - byla tam prosba o hlasování v nějaké soutěži.
2. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azeretka: nakoukla jsem k tobě do alba a ta tabulka je dobrá :grinning: :grinning: hezky čitelná :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azeretka:veru každa praca ma svoje tažke stránky,ale čo by sme bez nej robili,no nie:slight_smile:))A kde pracujes??
pampeliska1:jeeeej ty si zdravotna sestricka, aj ja a kde pracujes?Hm viem o tom svoje aka škola vie byť otravna:slight_smile:)
2. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampeliska1: To slovo na g. slyším prvně. :slight_smile: Máš myslím dobrý obor do budoucna, populace stárne, věk se prodlužuje.. Já jsem stavební projektantka, jako normálně chodím do práce, ale když jsem nemocná a schopná pracovat tak mám dovoleno pracovat z domu :slight_smile:Abych si nemusela brát nemocenskou nebo dovolenou a hlavně máme teď práce hodně tak pracují i marodi :slight_smile:
2. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, postupně dočítám :slight_smile: Na horách bylo fajn, ale snaženíčko se přeci plánuje až na konec února :grinning: :grinning:
Takže žádné nebylo, a jak by řekl přítel... s malým kazišukem :grinning: v posteli by to fakt nešlo. Jeden pokus tam byl a strašně nás to pobavilo :grinning: my si vlezli pod deku ta po nás skákala a křišela mazli, mazli... my se řechtali jak prdlí... takže dobrá komedie :grinning:

Jinak co si zatím pamatuji z toho co jsem přečetla. Holčičky se rodí lépe než kluci???
No tak to asi nebude pravidlo my měly na 37tt 4000g a 55 cm :wink:
Tak kdybych měla rodit v termínu tak rodím slona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zase teď máme malou drobnou holčičku :wink: Ty co měli 3000g poporodní mají teď okolo 15 kg a my ještě nemáme ani 11 kg.
Jména: Jozka... brrr nic pro mě taky to na mě Lukáš zkoušel, ale to nehrozí :grinning:
Jestli holčičku nebo kloučka?? Netuší... chtěla jsem holčičku, ale jelikož Lukáš do mě pořád hustí, že to bude malý Lukášek a do Kačenky ... řekni že chceš brášku :grinning: Tak se s tím začínám smiřovat :grinning:
Jelikož je mi to mometálně fakt jedno tak se nechám překvapit na porodní sál :wink:
Porodu se nebojím... když to šlo dovnitř musí to jít i ven :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlinka777: Máš vejšku v Brně?? Tu teď dělá přítelkyně kamaráda :wink: Zrovna odevzdala bakalářku :wink:
2. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamp> aha :wink:
jo azeretka ma super tabulku :wink:
2. feb 2010 o 14:12  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kinsli: Jj. Já naštěstí nemusela dělat bakalářku, měla jsem to rovnou na 5 let. :wink: Moc to nechápu, proč to pak na stavárně zavedli ty bakaláře.. Mě přijde že jsem se naučila nejvíc až 4.,5.roč. a kdybych ve 3. skončila tak teda nevím co bych dělala.. Teda - první mimi, holčička a 4000g? Brácha měl 4200, ale byl už mamčino 3. dítě a přenošený. Já jako první mamčino dítě měla 2600 a byla jsem malinká celé dětství. :wink:
2. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kinsli: Vypadá to podle fotek, že jste se na horách měli báječně! :dizzy_face:
Dneska jsem dorazila ze školy a přivezla si poslední zápočet tohoto semestru, tak jsem moc ráda! :slight_smile:
2. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampeliska1: Tabulka je moc hezká :dizzy_face: šikulka :wink: :wink:

pavlinka777: Měla jsem cukrovku, proto byla větší :wink:

fair: Jo bylo to fajn, ale už jsem se i těšila domů :grinning: Špatně jsem tam spala :confused: Což nechápu právě by to mělo být naopak :grinning: Kačka se tam ale taky dost převalovala a od Kámošky chlapeček ten jim tam v noci řádil třeba 3 hodiny než znovu zabral :sweat_smile:
2. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Swiete: no mě to napadlo hned, jak jsi mluvila o těch šílených službách, nočních atd... Já momentálně nepracuju..užívám si poslední půlrok studentského života :wink: Ale při škole jsem rok pracovala na zkrácený úvazek ve fakultce v Ostravě na interně..jedním slovem M.A.S.A.K.R. :confounded: Ale nelituju toho, za zkušenost to stálo :grinning:
A ty pracuješ kde?

Pavlinka: taky to tak beru, že do budoucna se mi to bude hodit... Hodně lidí se diví, jak jsem si mohla dobrovolně vybrat staré lidi..že přece všichni chcou jít k dětem :sweat_smile: :angry: Mě to ale baví..
Jenom abych to dodělala, nejvíc se bojím té diplomky..no ale nějak to dopadne.
Hmm, stavební projektantka..to může být zajímavá práce..to musíš být šikovná :wink: Já totiž vůbec nemám nějakou prostorovou orientaci a celkově nějakou představivost :zipper_mouth: :grinning:

Kinsli: já už to mám dopletené, kdy co bude :grinning: Ale teď jsem si to už utřídila, že teď jste byli "jenom" na horách a ten super víkend bude teda až v tom únoru :wink: Prý "kazišuk" :grinning: :grinning: to je dobrý výraz :grinning:

Jinak k těm porodním hmotnostem..já jsem měla 3900g a 51 cm, manžílek měl sotva 2500g..tak snad naše dítě bude náš průměr :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, vy jste dneska ukecané, to je dobře, už mi to chybělo :wink:
pampeliško: tabulku jsem zkopírovala hezky čitelnou už od tebe :wink:
swiete: já jsem stavební inženýrka, ale jinak se nám to tady hemží samýma sestřičkama, co jsem postřehla a pavlinka má podobný obor jako já :grinning:
kinsli: kazišuk mě velmi pobavil :grinning:
když to šlo dovnitř musí to jít i ven :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý hláška
2. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azeretka: ty sis ji ale musela zkopírovat nějak blbě, že ji máš tak malou, ne? :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jééé , já ji pak nekontrolovala, tak to jste mě dostali :grinning:
2. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, zdravim Vas len na skok. neni cas sem v robotke nakuknut, vidim ze bohato kecate
2. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azeretka: :grinning: :grinning: dobrýýý :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vy neznáte kazišuka :grinning: :grinning: :grinning: To je děsně známé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No kdo nezná tak další rok pozná :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
2. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pampeliska: Neboj, to zvládneš.:slight_smile: Já se taky bála jak obhájím diplomku, ale v pohodě. Když se na to člověk nevykašle a dá si s tou diplomkou nějakou tu práci a ví o čem píše..
azeretka: Jé, kolegyně :wink: Asi jsi studovala ČVUT když jsi z Prahy? Já VUT. :slight_smile:
kinsli: :grinning:
2. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlinka: jj přesně tak, mám čvut
2. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazisuka nebo kazisuky znaaame :grinning:
kinsli ma pravdu kdyz to slo dovnitr, musi to i ven a je dokazane, ze cim vice se zenska u porodu uvolni a odevzda jako u milovani tim lepe to jde ven :wink: ridi to totiz stejne hormony! a dokonce existuje orgasmicky porod, ale to uz je i na me trochu ulet :sweat_smile: nicmene neco na tomto jednoduchem vyroku bude :wink:
2. feb 2010 o 16:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevestinka2010: S tím orgasmem máš naprostou pravdu, říkali nám to i na předporodním kurzu, ale obávám se, že při porodu poslední co by tě rajcovalo bylo ošmátávání od přítele :grinning: :grinning: :grinning:
U mě by to tedy fakt neklaplo :grinning:
Spíš naopak, prý když mě jen chtěl vzít za ruku, tak jsem po něm štěkla ať na mě nechmatá :grinning: no asi sem hold neměla náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježkovy oči vy teda jedete holky :grinning: :grinning: ja jsem denska total vyšťavená,Ela mega protivná celý den,pořád nechce jíst a jako perlička na závěr uspávání hodinu a 35 minut :astonished: :astonished: :astonished: ať žije růst zubů :sunglasses:
2. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berunka: Kopíruji z jiné diskuze: Zrovna jsem o tom dnes psala:

Dnes tu byl domča to je fakt ďábel on za ty hory přibral půl kila
No a co myslíš, naše kachna ani deko a to fakt jak viděla Domču tak nejedla, ale žrala
No a jen co jsme dorazili domů, tak opět dietka, prostě spratek na zabití, ale nervovat se nemá cenu,
ale fakt jsem někdy nepříčetná, že bych po ní hrábla
2. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kinsli no u nás je spíš problém v tom,že jí lezou stoličky a nejspíš ještě špičák.Takže víkend v horečkách a od soboty nechce moc jíst.Tak snad to bude brzo dobrý.
holky hodila jsem pár nových fotek toho našeho torpeda tak mužete mrknout:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=578308&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
2. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berunka: stoličky :grinning: :grinning: Co to je, to neznáme, jsme rádi v 22 měsících za 4 přední klofáky :grinning:
tedy abych jí nekřivdila už se klube pátý :sweat_smile:

Jinak fotky hezký :wink:
2. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bud stastna ze se vam to zatim vyhlo,je to masakr:slight_smile:)
2. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berunka: Při mém štěstí jí začnou růst zuby až nastoupím do práce, abych si ty noci pořádně vychutnala :confounded:
3. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tééda, tady je dneska totální mrtvo!
3. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem! Jen vás chci pozdravit a popřát moc pěkný večer! Fanda odešel do práce, takže tady jsem sama, ale co se dá dělat... :frowning2:
3. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok