Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

azeretka
10. feb 2010

tak jsem pročítala diskuze a názory se různí, někde se doporučuje po porodu jinde před, v klinice tvrdí, že je to před porodem bezpečné, na druhou stranu se ale 20% žen po porodu zhorší zrak nehledě na to zda podstoupily operaci či nikoliv. Takže možná by bylo rozumnější jít na to až po porodu, kdybych náhodou patřila mezi těch 20% ☹

pampeliska1
10. feb 2010

Ahoj holky, nedívala jste se některá teď večer na Poštu pro tebe? Byla tam ššííílenááá ježibaba...fakt to stojí za podívaní - třeba na netu.. Tak zákeřného a nepříjemného člověka jsem už dlouho neviděla!

kinsli
10. feb 2010

pampeliska1: Hoď mě odkaz ráda na to juknu 🙂

pampeliska1
10. feb 2010

Kinsli: ono to ještě v archívu ČT není, ale jak to tam objevím, tak odkaz určitě pošlu...

berunka
10. feb 2010

Pampeliško koukala jsem taky,zrovna jsem viděla jen tu babu.já být její dcera tak jí řeknu ať zase tím vlakem maže domů.Můra jedna 😠
Netpravidelnost cyklu jsem s doktorem nijak neřešila,já bohužel nemůžu mít vubec žádnou hormonální léčbu ani HA takže jsem to nechala osudu🙂) teď po porodu to dostávám s přesností 1 - 3 dny🙂

nevestinka2010
10. feb 2010

caute souputnice! 😉
nejak fakt nestiham, vysi nade mnou v praci par "deadlajnu" a delam i doma 😠
ale docetla jsem vas!
azeret> to je supr, ze manzel prehodnotil 😉 jak to tak ctu tak by nejradsi hned jo? 😀
kamoska byla take na operaci oci a moc spokojena... tezko rict, jestli po porodu, s ditetem, na to budes mit cas a chut...
ja BT merim od rijna 2009, rano taky mam budik na 6.20 a jeste 2x to vzdy snooznu takze merim mezi tim, mam digital na dve desetinna mista a vysledky hazim do programu, graf to kresli samo... no a ted uz merim jen asi od 6. do 23. dc, proste jen mit jistotu ze ovu probehla, takze jen 14 dni a pak to zas neresim... tak to je v poho.
tento tyden je tu zas kosa, ale snad uz posledni zachvev zimy... uz je ale i dele svetlo a i rano uz svita, kdyz jedu do prace...
no nic mejte se pekne, zas nekdy caute!

swiete
11. feb 2010

nevestinka2010:ahojky a kde najdeme taky program na tu ovulku???Dakujem...pekny den, idem spat po nocnej.....

azeretka
11. feb 2010

Hezké zasněžené ráno 🙂

swiete: spoustu informací najdeš tady http://www.merenibt.xf.cz/index2.html, myslím, že když si najedeš na grafy, tak jsou tam i ty odkazy na prográmky k ovu

nevestinka: taky jsem ráda, že manžel obrátil. Názor změnil, když byl teď na horách, přijel s tím, že chce začít co nejdřív, protože si to spočítal a nerad by šel naším dětem na promoce v důchodu 😀 Ale já bych tomu dala ještě čas, dokud se mé tělo nevzpamatuje z toho hormonálního útoku 😉 Každopádně snažení kolem léta vypadá velmi nadějně, pokud půjde vše tak jak má. Už se moc těším, až tady budeme postupně připisovat, která sz nás je v tom a jak to prožívá 😀

prdecek
11. feb 2010

čauky holky,

tak si představte: vytáhli mi v úterý stehy po té laparce a pupík se mi rozjel, měla sem tam tak 2cm díru. No a mašličky mi to nedrželi, takže jsem musela jít na chirurgii a tam mi to znova zašili. A ještě k tomu bez umrtvení, protože prej nemá cenu na dva stehy píchat injekci. No bolelo to pořádně.
Dr. se divil proč mi už po 6ti dnech tahali stehy. Jenže já myslela, že gyn dr. to musí vědět kdy, tak jsem jí v tom důvěřovala a ono ejhle.

JInak si jedu 16.2. pro výsledky z odběru z dělohy, tak se chci vyptat jestli nemůže zkusit prvně iui než bysme šli do ivf, protože v papírech mám napsaný, že přirozený těhu je možné, tak se mi to zdá divný.

azeretka
11. feb 2010

ufff prdečku, úplně mě zapolela moje stará jizva po laparce, jak jsem četla tvůj příspěvek, fuj
Mně se jizva malinko taky rozjela, ale ne tak, abychtam měla díru. Málo ji utáhli a tak se mi zvětšila a díky tomu to jde teď vlstně víc vidět 😠 Jsou to teda pěkní řezníci 😒

pampeliska1
11. feb 2010

Prdecek: je pravda, že 6. den je docela brzo, většinou se stehy tahají tak 7.-8. Asi si doktorka myslela, že to vydrží.. Auau, bez umrtveni, to jsou teda sadisti..

Jinak ja mam na mereni BT obycejny digitalni..kupovala jsem si ho novy a je to fakt na prd...nevim, ale nekdy se zmerim 2x za sebou a rozdil je treba 0,2 stupne! Myslim, ze ten rtutovy je klasika a ten co ma Nevestinka bude asi taky dobry.. Mozna aj proto mě to měření moc nebaví, když tomu moc nevěřím.. Určitě si ale popř. koupím nějaký lepší..tento je fakt na prd.

azeretka
11. feb 2010

pampelisko: rtutovy je presnejsi nez digital, akorat to dyl trva. Uz se na to moc těším, až začnu, co se o svém těle všechno dozvím.

Jinak k té operaci očí jsem už hodně nakloněná, napsala jsem do dvou klinik ohledně rady s tím porodem, jestli to má nějaký vliv atak, tak uvidím, co mi napíšou. Ovšem manžel se k tomu staví skepticky, prej je to jen obchod, takže je přesvědčen, že mi všichni napíšou, že to nemá na nic vliv a že rizika nejsou, jen aby mě zlákali...ale co nadělám, dneska je všechno o penězích, je to prostě risk 😒

kinsli
11. feb 2010

azeretka: Z této stránky jsem čerpala před Kačenkou 😉
Teď měřit nebudu, ale přemýšlela jsem, že si koupím ovu testy 😉 Sice ovu už poznám, ale kdyby se zadařilo tak abych měla testík na památku 😵

pampeliska1: Mě tahali stehy po porodu až 18 den a řeknu ti fakt maso 😔
Už byly zarostlý zhnisaný, no fuj 😝
Teď i kdybych měla být v nemocnici s prckem déle než týden, tak se nechám pustit třeba na 2h domů
a domluvím se se sestřičkou aby mi je přijela vytáhnout. U nás v HK je tahá sestra a jezdí domů.
Chodí k tobě 3 týdny a pak s tebou i cvičí 😉

pampeliska1
11. feb 2010

Azeretka: to má možná manžel pravdu s tím kšeftem... Nechcu ti do toho moc kecat, ale mám známého očního lékaře..je super, strašně hodný a ochotný, fakt člověk na svém místě. Má webové stránky wéwéwé kubena tečka cézet a má tam uvedenou buď přímo jeho mailovou adresu nebo je tam okno na vzkazy. Myslím, že kdybys mu napsala, tak ti napíše objektivní názor a on je fakt kapacita, takže bych mu určitě věřila. Snad by ti odpověděl co nejdřív.
S tím rtuťovým máš pravdu, ten bude nejspolehlivější..zítra to možná zkusím s ním 😉

Kinsli: 18. den??? Tak to je dooost pozdě... To je fajn, že tam funguje taková služba, kdy sestra dojede domů a cvičí..to je pohoda, že nemusíš nikam chodit..

berunka
11. feb 2010

holky tak jak ctu tak jsem rada,ze po cisari jsem mela vstrebavaci stehy,takze mi netahali nic.jen mi na konci ustrihli uzlicky a to bylo vsechno.ja jsem totiz hroznej posera.stacilo mi ,kdyz tahali dreny.a taky to delala sestricka.

azeretka
11. feb 2010

Jé, já napsala příspěvěk a on se neobjevil 😒 , tak ještě jednou

pampeliška: moc děkuju za radu, zkusila jsem panu doktorovi napsat, tak třeba odpoví, ikdyž nejsem jeho pacient 🙂
S těma stehama je to naprd, nechápu, proč v dnešní době nepoužívají už jen ty vstřebávací, člověk si vytrpí už tak dost při šití, tak proč se zbytečně trápit při vytahování 😒

cermonca
11. feb 2010

Ahoj 🙂
K operaci očí,předpokládám že tu řešíte odstranění dioptrií 😕 jsem četla jen tuhle stránku 😉 Já na odstranění dioptrií byla přesně rok před porodem a jsem v pohodě.Vidím fakt dobře a i na konrtole po dvou letech od operace byl dr. spokojenej.Tak snad mi to i vydrží 😉

Prdecek teda to je něco s těma stehama co jsi si musela vytrpět,snad to už bude dobré 😉

BT neměřím a ani jsem nikdy neměřila,nevím jestli bych se přinutila k té pravidelnosti 😀 Měřila bych asi až by mi nešlo otěhotnět.

kinsli
11. feb 2010

pampeliska1: Já jsem byla s Kačenkou v nemocnici 15 dní ( poušetěli nás v pátek. Proto stehy až 18 den ( v pondělí 😉 )

Ty jo holky já už se tak těším na to snažílkování 😀 Dnes Lukáš na mě jako, že by si nechal říct, tak jsem zavelela, že má smůlu, že už to těch 14 dní vydrží 😀 🤐

azeretka
11. feb 2010

cermonca: jj, řešíme operaci očí pro snížení dioptrií. To je tedy dobrý zpráva, že nemáš žádný problém. Můžu se zeptat, kde jsi na tom byla, jakou metodou a kolik dioptrií jsi měla před? Po předpokádám, že jsi na nule 😉

kinsli
11. feb 2010

Holky, tak ta by se mi do pokojíčku jednou líbila

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30730338&tab=0

pampeliska1
12. feb 2010

Tééda, dneska je tu pusto prázdno 🙂 Přeju všem příjemný víkend 😉

cermonca
12. feb 2010

Azeretka:Já byla na operaci v Plzni tady http://www.ofta.cz/cz/zdravotnicke-sluzby/laser/ Dělali mi to metodou LASEK,dřív tam dělali jen to ale te´d koukám že tam mají vypsáno metod víc.Měla jsem na každé oko něco přes dvě dioptrie a te´d jsem na nule.jedno oko zlobilo a delší dobu se vyrovnávalo ale do půl roka to bylo všechno tak jak má být.Manžel byl taky a tomu nepatrně zůstalo asi půlka 😠 na každé oko.Pořád čekali jestli se o srovná a nic,kdykoli může jít na reoperaci bezplatně znova.No ale zatím ještě vyčkává jak se to bude vyvíjet,zda se to zhorší a nebo zůstane.Nějak ho to neomezuje,brýle nenosí tak to zatím nechává.Se mu taky do další operace moc nechce,zase podstupovat ten proces hojení ☹

nevestinka2010
13. feb 2010

ahojte holky, ja fakt posledni dobou nestiham...
na grafy je fertilityfriend.com a nebo womenzone.cz, je treba nastudovat zaklady metody a pocitat s tim ze prvni cyklus je vetsinou zmateny a nejasny, ale pak se to zlepsuje... jinak je tu i na to special.diskuze a holky odbornice 😅
vcera jsme byli nakonec v kine na Avatar v 3D, bylo do dobre, ale jinak mi to pak prislo jak kombinace Matrixu, Cesty do stredu zeme, Tance s vlky a tak... kazdopadne podruhe bych na to nesla
azer> at se rozhodnes dobre a vyjde ti to! a uvidis, treba po vysazeni HA bude vse ok...
prdecek> to sis teda uzila, chudino... no snad uz budes mit klid

pavlinka777
14. feb 2010

Ahojky,nikde nikdo, asi všechny užíváte víkend. 😉 Já mám tento víkend přítela pryč, tak jsem byla včera v ikei (radši nakupuju sama, přítela strašně nebaví nakupovat 😀 ) a dneska si půjdu po obědě zaběžkovat. 🙂

azeretka
14. feb 2010

Ahoj holky, my dnes byli v kika na garnyže a záclonky, už bydlíme půl roku na bytě a teprve teď jsem se rozhoupali 😀
Nechápu proč, ale dnes jsem měla ranni nevolnosti, připravovala jsem marinádu na maso a při čuchnutí k česneku se mi udělalo zle a využila záchodovou mísu. Kdybych nebyla pod vlivem HA, tak bych myslela, že jsem v tom 😀

pampeliska1
14. feb 2010

Azeretka: no teda, to ti udělalo tak špatně? No mě taky včera nebylo nejlíp, ale nebylo to z česneku ani z těhotenství 😀 prostě jsem se přežrala a přepila, když to tak řeknu.. Ale naštěstí jsem nedopadla jak ty 🙂
Jak mluvíš o těch záclonách, tak já už skoro rok, co bydlíme nejsem schopna záclony koupit 🤐 🤐 Garnýže máme, jsou tam aj žabky, prostě jenom připnout záclony, ale pořád se mi nějak nedaří.
Joo a hlavně mám pro tebe zprávu týkající se operace očí - dneska jsem potkala toho známého očaře a přímo jsem se ho zeptala (nevěděla jsem teda, kolik máš dioptrií, ale na tom to nezáleželo). Prostě řekl, že by se mělo určitě počkat po těhotenství (dělal si srandu, že třeba po tom třetím dítěti 😀 ), že těhotenství a i porodem může 1-2
dioptrie přibýt a že by to byla škoda... Takže tak 🙂

Pavlinka: to máš fajn, že máš Ikeu blízko.. Já sice chodím do Ostravy, kde studuju, ale stejně je to takové na prd..

Já jsem teď snědla výborný zeleninový salát, co udělal manžílek a jdu se dívat na olympiádu, tak se mějte, papá E.

azeretka
14. feb 2010

ahoj Eli> moc dekuju za zeptani, asi prece jenom pockam, ikdyz po tretim diteti mi bude uz tak ctyricet, tak aby to melo jeste cenu 😀 Existuji pak i nejako rekorekce, kdyz se to po operaci zhorsi, ale zatim jsem nezjistovala jak je to cenove

to zvraceni me rano taky zaskocilo, bylo to jeste pred snidani, takze s jidla to byt nemohlo, mozna jsem se na to poceti tak upnula, ze jsem si vsugerovala nevolnosti, tehotenstvi vsak neprichazi v uvahu, HA mi ma fungovat jeste tyden 😠 zitra ma prijit MS, tak mozna nejaky hormonalni zkrat 😉

Jo a stema zaclona taky sranda, mame dvojite okno plus balkonove dvere a na okna koupili horizontalni vzorek a na balkon vertikalni, takze to vypada vselijak, ale jinak toho nelituju a jsem rada, ze jsme je konecne koupili 😉

fair
15. feb 2010

Ahojky. Dlouho jsem tady nebyla, ale mám výbornou omluvu. Pokud vše dobře dopadne, tak 7. října budeme doma tři... 😵 První ,,uklouznutí" a hle, je z toho 7 tt 😉 Přeji krásný den!

pampeliska1
15. feb 2010

Fair: tak to tě omlouváme 🙂 🙂 Obrovská gratulace!! To je super, tak hlavně ať se vám daří a vše dobře probíhá 🙂

aveline
15. feb 2010

fair, blahozelam, nech to dobre dopadne 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre