Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

fair
12. mar 2010

Kinsli: Jasně, příští měsíc je to jisté 😉
Jinak moc děkuji, jste hodné! Bříško vykukuje pořádně - už minulý týden jsem si musela koupit těhurifle, protože jsem se do ničeho nevlezla 😅 A navíc - je krásné to nemuset schovávat 🙂 Pořád si s mimouškem povídám, Fanda pusinkuje, je to nádherné období! 😵

pampeliska1
12. mar 2010

Fair: tak to je super, že je všechno OK, moc ti to s bříškem sluší 😉 Tak ať se daří 🙂

Azeretka: a jakou máš citlivost testu? 😉

pampeliska1
12. mar 2010

Kinsli: hmmm, a už to vypadalo tak nadějně 😒 No co, tak příští měsíc to bude na jistotu 😉

kinsli
12. mar 2010

Jasně holky u Kačky jsem taky řekla v červnu ( to jsme se ještě nesnažili ) holkám, že otěhotním v srpnu a budeme mít holčičku. Teď zase říkám budeme mít malou střelkyni i kdybych Lukyna měla znasilňovat každý den 😀 😀 😀 😀 😀 ( Berte to s rezervou )

Ale fakt teď nevím kdy začít ☹ Před Tím to bylo vždy 13 den od začátku MS teď to bylo 11 den no a jak to bude teď nemám vbec tucha, když jsem to dostala jako by o 3 dny déle.
Momentálně to ještě nemám ( krvácení jako takové ) , jen něco málo jsem zaznamenala na papíru, ale to se do rána rozjede.

fair: krásné bříško, viděla bych to na Zbynďu 😉 ale ještě je na odhady brzy 😉

kinsli
12. mar 2010

Jo ještě jsem zapomněla napsat že s Kačenkou jsem otěhotněla 13.8. 😉

pampeliska1
13. mar 2010

Azeretka: tak cooooooooo 😉 😉 🙂

azeretka
13. mar 2010

Ahoj holky,
tak jsem tu a už to vím 😀

pampeliska1
13. mar 2010

Piiiiiš!!

pampeliska1
13. mar 2010

Jsem schválně zapnula počítač 😀

pampeliska1
13. mar 2010

Já čekááám 🙂 😎 😀

azeretka
13. mar 2010

Nebudu Vás napínat 😉
byla jen jedna čárka, takže si můžeme s manžílkem ještě nerušeně užívat minimálně další měsíc 😀
Akorát teď budu v nevýhodě, protože mám měsíc po vysazení HA, takže budu mít nejspíš hodně rozhozený cyklus, tipuju hoodně dlouhé cykly, nebudu schopná odhanout ovulaci. Tak se budu jen modlit, aby MS alespoň dorazila přirozenou cestou a nemusela jsem chodit na vyvolávačky, ale to je katastrofický scénář na pár měsíců dopředu, tak snad to to léto už bude v pořádku 🙂

azeretka
13. mar 2010

pampeliško, ty jsi zvědavka 😉 ale kdyby testovala kterákoliv z Vás, tak visím na počítači taky už od rána 😀

azeretka
13. mar 2010

negativní test má i své výhody, dali jsme chladit vínečko na večer, k tomu si dám plísňový sýr a v pondělí mě čeká pracovní chlastačka,tak si to můžu ještě trochu užít 😀

pampeliska1
13. mar 2010

Škoddaaaa, já už jsem chtěla gratulovat 🙂 Ale stejně si myslím, že to ještě nemusí být 100%..Ani stíneček tam nebyl? 😉 ta tvoje BT mě docela mate 😀 No uvidíš..
Zvědavá jsem, to jo 😀 Nesmí mi uniknout žádná informace 😀

azeretka
13. mar 2010

ani stíneček Ali, ale zklamaná nejsem, zatím o nic nejde 😉 A jediná těhulka bych tu taky nechtěla být, počkám si na Vás 😀

azeretka
13. mar 2010

jejda, myslela jsem ELi ne ALi, promiň 😀

pampeliska1
13. mar 2010

V pohodě, Teri, bylo mi jasné, že je to asi překlep 😉 Tak to je fajn, že nejsi zklamaná, je pravda, že napoprvé asi nemůžem čekat zázraky, zvlášť když ty jsi brala tak dlouho HA.. Aspoň nebudeš před náma ostatníma napřed 🙂 😉

pavlinka777
13. mar 2010

Azeretko, to je škoda. Byla jsem úplně napnutá, jak jsi dopadla. Ale ještě to nemusí být přece jistý? Co ty tvé teploty, pořád přes 37?
Třeba budeš mít v pořádku cykly, co ty víš.. Mě třeba ta první po vysazení došla hezky 28, až pak se to tak nějak rozházelo, ale naštestí mi pokaždé došla, na vyvolávačku jsem nikdy nemusela.. Tento cyklus zkouším kontryhelový čaj, tak jsem zvědavá co to udělá s tím mým úžasným cyklem..

pampeliska: A co ty, co tvoje teploty?

pampeliska1
13. mar 2010

Pavli: Děkuji za optání, u mě nic moc..Myslím tím jako na těhotenství.. Ale my jsme se tento měsíc stejně skoro nesnažili, takže jsem nečekala něco jiného.. Jinak si myslím ale, že je to docela OK..co myslíš? Mrkni: http://www.fertilityfriend.com/home/2a64ed

Azeret: mě ty tvoje teploty taky nějak nesedí, jak píše aj Pavlínka..Možné je všechno 😵

azeretka
13. mar 2010

teplotu mám pořad stejnou, dnes 37,1C
Asi mi to klesne až v den MS 😉
Eli na IP máš můj mail, pošli mi prosím to pozvání

kinsli
13. mar 2010

pavlinka777: Moc, moc děkuji, mám to 😀

ještě prosím holky pod teplotou je CM já tam mám nyní M to předpokládám je jako MS
ale co zítra jak to tam zadám??? a co znamená L , S, W co tam má pampeliška??? a jak se to tam dopisuje???
Teplotu jsem zapsala tak, že jsem klikla na datum v kalendáři.

kinsli
13. mar 2010
azeretka
13. mar 2010

nejde to vidět Kinsli 😖

kinsli
13. mar 2010

jak to já když jsem klikla na odkaz tak se mi to otevřelo 😕
tak mám někde něco odkliknout??? Jako že souhlasím s tím, aby viděli graf všichni??

pampeliska1 prosím poraď 😉

azeretka: Mě klesla teplota v pátek ráno a dostala jsem to dnes dopoledne 😉
myslím jako že fakt dostala 😀

kinsli
13. mar 2010

Právě jak jsem dělala v neděli ten test a vyšel negativní, tak říkám Lukynovi, že je to škoda, že by bylo hezký napsat odjeli jsme dva, vrátili se tři a naházet tam fotky z Hluboké + ještě z ultrazvuku, že teď to bude možná tak v posteli a v polospánku 😅 a fakt jsem to typla 😀 Teď máme týden pauzu a na plodné dny výjde, že já mám ranní a Lukyn odpolední, když on příjde tak já už budu spát, tak mě bude muset budit 😅
Ale takhle přesně vznikla Kačenka 😀 Já měla noční, Lukáš odpolední takže já přišla domů, šla jsem hned spát, on mě okolo té 13h vzbudil 😅 a pak jsem spala dál 😀

kinsli
13. mar 2010

Jinak Kačku mě už odvezli tak jsem do úterý zase bezdětná 😀

pavlinka777
13. mar 2010

kinsli: To vložení odkazu : klikni na sharing - home page setup a dole dej save settings a potom se ti nahoře v obdélníku ukáže adresa, a to je ta adresa co sem vložíš.
Toto jsem ti zkopčila, víc podrobné info je na merenibt.cz,je to tam hezky popsané :
- Cervical fluid - hlen děložního čípku (N/A - nesledován, dry - žádný, sticky - lepkavý, creamy - krémový, watery - vodnatý, eggwhite - bílkový)
- Menses/ spotting - menstruace/ špinění (N/A - nesledováno, spotting - špinění, light - lehké krvácení, medium - střední, heavy - těžké)
Teda já si to taky budu muset pořádně nastudovat, ale asi je důležitý tam zadat jen tu teplotu a popř. hlen.. Sledujete i čípek?

azeretka: Tak jestli pořád přes 37, tak ještě máš naději.. Nebo příští měsíc s kinsli 😉

pampeliska: Krásná ovulační křivka podle mě 😉 Těhotenské křivky asi vypadají spíš jinak, spíše stoupají, ale ono je plno vyjímek, takže asi těžko říct.. Hlavně já nejsem žádný znalec, ale prohlídla jsem snad všecky ty křivky na merenibt, nějak mě to chytlo 😉

pampeliska1
13. mar 2010

Azeretka: doufám, že to pozvání ti v pořádku došlo 🙂

Kinsli: tak Pavlínka ti výborně poradila.. Mě to trvalo asi půl dne, než jsem přišla na to, jak vložit ten odkaz, abyste to tady viděly 😀 Pak mi poradily holky z diskuze o měření BT 🙂
Jinak jak je tam to H-M-L-L v červeném políčku, tak to je síla MS. Dále S a W jsou druhy hlenu (sticky a water)

Pavlinka: já tam vepisuju jenom časy měření, popř. hlen..ale ten taky spíš tak od oka 😀 Čípek zatím neřeším, tak daleko ještě nejsem, ale kdoví, jak dopadnu 😀

Já právě peču ořechovou bábovku, měla jsem strašně na něco chuť, tak doufám, že se mi povede 🙂

azeretka
13. mar 2010

kinsli: té Hluboké je škoda, mohla to být hezká vzpomínka, ale nevěš hlavu..tak teď prostě řeknete" šli jste spát dva a probudili se tři" 😉

pavlinko:jsi hodná, že mi dáváš náděj, ale já tento měsíc už vypustila a jede se dál, dneska se už těším na vínečko 😀

Eli: moc děkuju pozvání přišlo v pořádku, musím nastudovat nívody a jdu na to 😉
Jee, bábovka 🙂 . Já dnes dělala rychlý oběd, mám přes víkend nějaké pracovní povinnosti, tak sedím u pc a domácnost trošku zanedbávám, ale nějaký desert bych snad zítra stihla 🙂

pampeliska1
13. mar 2010

Azeretka: tak to mě pobavilo: " šli jste spát dva a probudili se tři" 😀 😀 😀

Jinak bábovka se mooc povedla, brzo mi pukne břicho 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre