Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

kathrin17
15. mar 2010

komurka...juj tak mamicky mi je teda velmi luto...drzim palce nech sa da skoro do poriadku a nech sa to co najlespei zrastie ☹ chudinka....

zahrada? ach jaj tak to je to jedine, co ja skutocne nemusim a tam mam vyhodu, ze manza je zvyknuty robit na zahradke, takze, ked moja mamca potrebuje pomoct, tak on s tym nema ziadny problem a to som ja zase veeeeelmi vdacna 😀 ja skor kvietky a maximalne kosit travu, ale zahrada skutocne nie ☹

azeretka
15. mar 2010

bay: jak si ty chlapy vychováme, tak je máme 😀

bay
15. mar 2010

Az, no neviem... U tak "stareho" chlapa asi nemam sancu na vychovu 😅 ale jemu sa ta vychova mna dari a to sa vsemozne snazim odolavat 😅 😀 🤐

pampeliska1
15. mar 2010

Azeretka: tak víš co asi bude to "stats" v grafu? Už jsem na to asi přišla 😀 Odpočítává to dny do začátku MS, což by u tebe možná aj sedělo, co?

Já jsem se dneska vrhla na dopsání teorie k diplomce bo musím vrátit knížky do knihovny a pak už bych to asi nenapsala 😖

azeretka
15. mar 2010

pampeliško: je to možné, mě to taky napadlo 😉

Tak ať ti ta diplomka jde od ruky 😉

pavlinka777
15. mar 2010

Tak ten můj chlap umí uvařit akorát tak vajíčka a čaj, to už toho umí víc můj 14 letý brácha 😀 Ale mě naštěstí baví vařit a on zase sní všechno, vše mu chutná a pochválí, tak je to fajn. 🙂 Jinak sám od sebe jenom myje nádobí, ale když ho poprosím aby vysál, šel s košem, umyl vanu, okno nebo tak něco tak to udělá, ale sám si nevšimne co by se to mělo udělat.. Ale nemůžu si stěžovat. V nákupech se střídáme, to mu vždycky pošlu seznam mailem co koupit protože on si nevšimne co dochází 🙂 Teď vypadá jako neschopný, ale to ne, jen je to prostě chlap 😉

pampeliska: Tobě ta bt nějak roste, co to znamená?
Dobrý sen 🙂 Mě se často zdá, že jsem těhotná, že rodím, nebo že už mám miminko. 🙂 Naposled se mi zdálo, že se nám narodilo mimčo a bylo strašně krásné a my na něj jen koukali a nechápali, po kom je tak nádherné 🙂 To byl úžasný sen 😉

pampeliska1
15. mar 2010

Pavlinka: myslim, ze ta moje stoupajici BT neznamena vubec nic..Zkousela jsem, co mi rekne FF, kdyz vlozim zitrejsi teplotu napr. 37,2 a udělal to, že přesunul ovulaci ze 14. dne na 22. 😀 tak nevím no 😀 Myslím, že zítra už to půjde dolů a před víkendem je tu mrška jak vyšitá...Ale neřeším..tento měsíc jsme se fakt skoro nesnažili, takže nečekám, že bych mohla být těhotná..
Jinak ten můj chlap je, kromě toho vaření, hodně podobný.. Taky si ničeho nevšimne (max. když mu dochází jídlo a nemá co do sebe cpát), ale že by sám od sebe povysával nebo utřel prach, tak si můžu nechat zdát..Ale v poho, jsou to chlapi 🤐
Tak to je krááásnýýý sen 🙂 😵 U mě to byl sen související s těhotenstvím po hodně dlouhé době, tak snad mě to nebude "strašit" moc často.. Radši ať už je to realita 🙂

kinsli
15. mar 2010

azeretka: Povlečení a prostěradla budu určitě kupovat nové 😉 Kačka to všechno zašvihala, třeba když měla střevní chřipku, tak i pozvracela, že tam jsou fleky co nejdou vyprat, jinak je to 100x pročůraný 🤐 no fuj 😀 😝

Jinak holky cvo se týká těch prací tak já tu makám tak od cca 14h jako šroub a Lukyn dorazil teď domů, takže ho nechám tak 30 min. oddechnout a hodím mu do ruky hadr ať jde vytřít chodbu a ubýt záchod a koupelnu 😀 😀
Já už mám fakt dost 😖

evitkamalicka
autor
15. mar 2010

ahoj kocky

kinsli tak ako?

aveline
15. mar 2010

ahojte
pampeliska, aj vy sa uz (skoro)snazite? 😕 z povodneho osadenstva tu asi malokto vydrzi do leta, cooooooo? 😉
ja som sa k meraniu stale nedostala, lenivost je silnejsia 😀
a pridavam sa k teme muzi a domace prace: zo zaciatku u nas varil len manzel, ja som zacala neskor, ked sa nudi, tak aj nieco jednoduche upecie /pernik a pod./ a ked peciem ja nejake zakusky alebo tortu, tak mi skoro vzdy pomaha a obsluhuje mixer 😉 podlahy vacsinou umyva von, vysavanie tak pol na pol, ostatne prace spravim radsej ja, lebo vnimanie neporiadku chlapom je trochu skreslene a ked si mysli, ze nieco je uz ciste, na 90 % to ciste nie je 😖 🤐 😀 asi to pozna takmer kazda zena 😉 ale inak sa ponukne takmer vzdy, ze mi pomoze, ked vidi, ze pobehujem ako s nasolenym zadkom 😀

pampeliska1
15. mar 2010

Aveline: no u nás je to tak půl na půl 🙂 Stále totiž uvažuju, že by fakt bylo lepší jít do práce, něco si odpracovat, našetřit si nějaké penízky..takto bych po škole neměla nárok ani na mateřskou.. Zas na druhou stranu si říkáme, že nějak to zvládnem, tak nevím no 😅 takže se nějak cíleně nesnažíme, ale když se podaří, tak se podaří.. Já bych ale stejně nechtěla mimčo do zimy..líbilo by se mi tak od dubna do června 😉
Tak to máš zlatého manžela 😵 Já jsem toho svojeho ještě vytírat neviděla a to mám nový bezva mop, který vytírá skoro sám 😀

Kinsli: správně, tak na chlapa 🙂

pampeliska1
15. mar 2010

Jo a Aveline, jak začneš jednou měřit, tak tě to už nepustí 😀 Aspoń u mě to tak je 😀 Na začátku tohoto tématu se to tu chvilku řešilo a všechny jsme tenkrát říkaly, že doufáme, že nebudem bláznit s BT, ale mě to fakt chytlo a baví mě to 🙂)

aveline
15. mar 2010

pampeliska: uplne to chapem s tym snazenim/nesnazenim. Ja som si tiez povedala, ze po skole chcem odpracovat nejake 2 roky a potom sup na matersku. Ibaze o pracu som prisla a uz je tu dilema, ci hladat inu pracu, prezit tam skusobnu dobu, dobu urcitu atď. a tym padom odsunut dieta mozno tak o rok a pol alebo sa spolahnut, ze to nejako zvladneme a zacat sa snazit podla planu. Uvidime ako to dopadne.........ale ako sa hovori - clovek mieni, pan boh meni.......a toto jedine sa mi zda ako ista vec 😀 takze tazko nieco naspekulujeme 😉
a tiez by som chcela radsej dieta na jar, ked uz by som si mohla vybrat a objednat 😀

meranie BT ma asi tak skoro nechyti, ale radsej nekricim "hop" 😉

kinsli
15. mar 2010

Holky, tak hlásím, že u nás je téměř naklizeno, tak zítra může přijet zvíře a zase tu udělat chlívek 🤐
Ještě mě na zítra čeká jedno okno + zrcadla, tak to už je sranda 😵
Jinak dnes mi přišly na Kačenku lacláčky které jsem si moc přála, jsou nádherné 😵
jsem tak cáklá, že jsem si řekla, že je koupím, ještě ve vel. 68,74,80 a pak 98,104 a 110
vel. 86 a 92 už máme a když budeme mít holčičku tak budou holky chodit ve stejném 😀

jsou to tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31427602&tab=0

kinsli
15. mar 2010

holky poraďte, koupila jsem teď židle ke kuchyňskému stolu 😀
Jsem tu jak prdlá věčer vybírala po nábydcích, nic se mi nelíbilo a když už tak byly šíleně drahý a s nepraktickými potahy. http://www.aukro.cz/item951911237_jidelni_zidle...
vzala jsem tyto, barva dřeva bronz tmavý a právě nevím potah. komu se co líbí???
já myslela ten z hlavního fota nebo 22A. Nevím, potřebovala bych aby mě poslal fotky, něja si to z toho čtverečku nedovedu představit ☹

azeretka
16. mar 2010

Ahojky
Kinsli lacláčky jsou moc hezké, Kačenka musí být kočka 😉

A ta židle mě na první pohled zaujala 24A, pak jsem mrkla na tu tvoji 22A a za je uplne stejna, jen trochu jiný odstín. Já ten svůj ale vybrala podle barvy, ketrá by se hodila do mé kuchyně, takže jsme v podstatě volili stejně 😀
Pak se mě ještě líbí 7B a kdybych chtěla trošku extravagance tak 6B nebo 14B, ale poslední 2 varianty by neprošly u manžela 😖

kathrin17
16. mar 2010

baby ja vas chvilku necitam a potom uplne nestiham...

azeretka...ty mas uplne paradny ten graf za februar, co by som ja za take nieco dala.... ☹ mne nie a nie dorazit mrcha dnes uz 42DC a stale nic ☹ som z toho nestastna

pavlinka777...mam taky pocit, ze tento mesiac ta tromfnem, lebo po mrche ani chyru ani slychu, BT stale 36,3...co som komu spravila?Preco aspon nieco v mojom tele nemoze fungovat ako ma? ☹ dnes mam normalne depku

vcera som mala celkom dobry den, boly sme si pozerat horske bicykle, lebo chceme zacat s manzou konecne sportovat, lebo len sedime doma a zacina sa to prejavovat na nasich sexi postavach 😀 a vecer sme prisli domov a na nete pozerali nejake jazdene auta, tak uvidime, co nakoniec zvitazi, ci auto, alebo biky, ale aj aj? 😀 to by bolo naj

kathrin17
16. mar 2010

kinsli to oblecko je uplne nadherne...ja snivam o dievcatku, bola by to totalna princeznicka 😀

pampeliska1
16. mar 2010

Kinsli: laclače jsou moc pěkné, Kačence budou moc slušet 😵 Jinak k těm potahům - já osobně mám radši potahy bez vzorů, ale na těch vzorovaných zas není vidět každá šmouha..Mě se líbí i 11B, ale to hlavně proto, že by to ladilo se sedačkou v obýváku 😀 Ten, který jsi vybrala je ale fajn, aj ten 24A v podobném odstínu, jak psala Azeretka, je krásný.

U mě dneska takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a64ed Teplota klesá před ms, jak jsem předpokládala..

Kathrin: to musí byt fakt na palicu takto dlouho čekat na mrchu ☹ Do kdy budeš čekat, než půjdeš k doktorovi?
Tak to je těžká volba mezi kolem a autem 😀 No u nás by to v první řadě bylo auto a pak až kola (teda hlavně kolo pro mě).. manžílek má nové kolo loni, tak doufám, že bude jezdit, taky by mohl trošku zhubnout 🤐

pampeliska1
16. mar 2010

Kahtrin: teď jsem nakoukla k tobě do alba, krááásné fotečky ze svatby 😵 Hrozně vám to spolu sluší, jste fakt krásný pár 😵

vilo
16. mar 2010

Ahoj holky, tak podle grafu se mi taky blíží ms, tak uvidíme, je mi nějak divně, bolí mě dost břicho.
Pomaličku dokončujeme pokojík, už jenom smontovat skříň a postel a je to hotové. Musím se pochlubit, protože jsem zvládla sama vymalovat a s manželem vytapetovat 🙂 .... až bude hotovo, dám foto

kathrin17
16. mar 2010

pampeliska1...jeeeej dakujem velmi pekne 😀 si zlata....dufam, ze drobatko bude este krajsie a hlavne nase 🙂

dokedy budem cakat? Este som chcela pockat na tuto mrchu a potom som chcela ist na preventivku a tak a porozpravat sa o tom, co s tym spravime, lebo normalne to urcite nie a este k tomu, ak mam tie cykly anovulacne, tak neni naco cakat a budeme to musiet nejak podporit...ja si stale beriem priklad z mojej svagrinky, ktora ma mrchu raz za tri mesiace a teraz uz cakaju druhe babatko, tak verim, ze to ide, aj s takymi nanic cyklami.... ☹ ach jo...pockam este na tuto mrchu to verim, ze dorazi a potom pojdem...

pampeliska1
16. mar 2010

Vilo: ahojky, to jste šikovní.. Tapetovat jsme ještě nezkoušeli, to musí být zodpovědná práce 😀 Já bych se bála, že tam budu mít bubliny 😉 My jsme minulý týden malovali ložnici u tchánů, tak se musím taky pochválit, že to bylo pěkné (i když nebylo tam co zkazit, bylo to v jedné barvě celý pokoj 😀)
Nevím, jestli je to chyba na mojem pc, ale ten tvůj graf se mi nechce zobrazit ☹ Už na to čekám tak 5 minut, pořád to nabíhá a nic... 😒

swiete
16. mar 2010

Ahojte dievcata dlho som sa tu neukazala, akosi nemam casu na net...Dnes mam volno, tak sa vas snazim docitat...
Kathrin17-ak mas problem s tymi cyklami mala si urobeny hormonalny profil??ja som mala take iste problemy ako ty a potom zistil Dr. ze mam vysoky prolaktin a odkedy beriem tabletky tak zacinam mat aj bolesti v obdobi ovulacie....tak dufam ze je to uz OK....

Inac sranda ja som tu tiez zacala medzi prvymi o merani teploty a vydrzala som to mozno tyzden,xixi....asi to zacnem az ked sa nam nebude darit nejaku dobu...hmm mozno aj my zacneme skor ako v tom septembri:-}}

ako vidim viacere z vas uz aj zacali:-}}

V piatok ideme do tych tatier na vikend, tak pozeram nejake lanovky a taaak.....neviem sa dockat kedy pojdeme, trosku vypnem aj od prace, lebo je tam dost chaos teraz....

A dnes ma caka este zubar,bojkam:-{{{{

pekny den holky...

pavlinka777
16. mar 2010

kathrin: Já mám preventivku v červnu, tak to budu řešit s mudr ty moje cykly, taky pak už budu mít nějaký ten cyklus změřený bt.. Já jsem z toho taky byla teď neštastná, že ms furt nikde, už jsem si říkala minulý pondělí že počkám ještě týden(do 51dc)a objednám se k mudr, tak nakonec jsem nemusela.. Určitě to začni řešit, zvlášť když už se snažíte.. Jo a dej si teplou koupel a červené víno, to prý přiblíží ms.
Jestli kolo nebo auto? Tak to je jasná volba že kolo 😀 My auto ani zatím nemáme, na kole jezdíme celé léto, ale žádný extrémy, takový pohodový výletíky 30-50 km, strašně nás to baví. 🙂 Už se nemůžu dočkat 🙂

kinsli
16. mar 2010

Ahojky holky, tak jsem zpět z práce 😉 Děkuji za rady, potahy se mi líbily téměř všechny, ale asi vezmu fakt tu 22A, potřebuji aby to bylo to nejpraktičtější 😉

Kačku v lacláčkách hned blejsku, fakt z nich mám moc velkou radost 🙂 měřila jsem je včera o proti jiným kalhotům a měly by být ok a to jsou 12-18m 😀 Tak to fakt vůbec neodpovídá, možná tak 2-2,5 roku 😀

azeretka
16. mar 2010

Jééé Kathrin: nádherné fotečky 😉
Ten můj grafík bych tak nepřechvalovala, četla jsem, že první měsíc po vysazení HA jede ještě vše dle pravidel 28denního cyklu, ale pak se to zlomí, jsem přesvědčená o tom, že se hned příští měsíc dosatanu tam, kde jis ty 😒

Hmmm, teplou koupel s cerveným vínkem bych si taky dala, nehledě na to, jestli chci přivolat MS 😀

Holky, jak často chodíte na preventivní prohlídku, jendou nebo 2x ročně??? A co Vám doktor kontroluje??
Mně vždy jen prohlédne a prohmatá břicho, žádný ultrazvuk, žádné stěry, žádná kontrola prs, nic.

Jednou ročně tedy chodím na stěry čípku, ale to se platí.

pavlinka777
16. mar 2010

azeretka: To by mě taky zajímalo jak to má kdo s preventivkama?
Přijde mi, že si to každý mudr dělá jak chce 😠
Já chodím 1x za rok na ty stěry, při tom mi prohmatá břicho. A před dvěma roky mi poprvé udělal ten vnitřní ultrazvuk, a od tý doby na něj chodím taky jednou za rok. Takže mám jít červen stěry a červenec ultrazvuk, nechápu proč to nejde zaráz? Ale platím vždy jen těch 30Kč, ty platíš Azeretko ještě něco? A prsa mi nevyšetřoval taky nikdy, tak nevím jestli si o to jako mám říkat?

azeretka
16. mar 2010

pavlinko: já chodím jednou ročně na vzorek z čípku, kvůli rakovině děložního čípku, stojí to tuším 80Kč za sklíčko.
Podle mě by měli vyšetřovat i prsa a dělat ultrazvuk, ale prdí na to. Hrozně mě to štve, protože z ženských rakovin mám velký strach, má to většinou rychlý průběh a prevence je v tomto případě velmi důležitá ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre