Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

evitkamalicka
24. sep 2009

Ahojky,
najde sa tu niekto taky?

helenkasabinka
3. sep 2010

@klba ja som pri malej nemala ziadne priznaky vobec a dokonca prsia ma zacali boliet az vo 4 mesiaci a kebyze si po 16 dnovom meskani menzesu nespravim test tak ani neverim,ze som tehotna 😉

klba
3. sep 2010

@rabiva, ale zalubu mas peknu, niekedy o tom pokecame, dost ma to zaujalo a podla mna aj s tym predajom by sa dalo nieco poriesit, ved najprv cez kamosky za symbolicku cenu a potom dokupis kity. 😉
a co sa tyka prace, robila som v elektre priamo v NR, kusok od hypermarketu, je to uz asi stvrte elektro a predtym som robila vacsinou predavacku alebo aj korculiarku, to bola super praca na vytvarovanie postavy. 😵
a tie spravy su dobreeeeee, 🙂 konecne jeden super doktor, tiez verim ze sa u neho objavis skor ako o rok a vsetko bude ok, moc ti drzim palce a uzi si kone, dufam ze posles na MK aj fotecky, nech sa pokochame. 😉

@lola11 maji, dakujem za dobru chut, ja som dnes nemala navarene, vsetko sme pohltali, 😅 iba drobec mal patizon, 😉 tak sme si po dlhom case objednali cinu a dobre padlo ked za mna raz za cas navari niekto iny. 😀

@dadaga, ach tie nakupy, niekedy sa neda odolat, 😉 hlavne tie krasne vecicky pre deti. 😵

bila
3. sep 2010

@klba
joooj kaji, verim, ze to tam je... 😀
som tu dnes netrpezlivo cakala, kedy podas spravu, ze si robila test...
tak drzim palce 😉

dadaga
3. sep 2010

@klba.. ja som sla samovolne akoze na pohotovost a tam mi spravili sono lebo on mi sono robil a trt videl, lebo sa tvaril ako ...jaj nemam na to slov... na tej pohotovosti mi sono spravili a babenko nasli... takze porucha to nebola.. no nakoniec som sa tesila len 2 tyzdne z toho...
drzim palec moc....

lola11
3. sep 2010

Ahojte dievcata - neuveritelne, ale zase mame raz piatok vecer - zajtra idem zase k nasim!!Neviem ako vam, ale mne ten cas leti ako blaznivy....
@klba no tom som teda zvedava ci ta slaba / bude nakoniec to vytuzene dievcatko - moc by som ti to priala. Ale dufam, ze potom nam tu nezmiznes z temy 😀 😀
Tak dobru nocku a pekny vikend - prosim nech neprsi.

dadaga
4. sep 2010

@lola11 a nezaprsi a nezaprsi co? koky leje cely den...len spat a spat...vrrrrrr ale vysvetlite to malemu,ze sa neda ist von a ze je nuda....

klba
5. sep 2010

ahojte kocky, co dnes porabate? 😉
my sme boli vcera na hriboch, v lese bolo mokro, aj sme riadne zmokli, 😝 este doma mi bola do vecera zima, brrrr a dnes sme mali s muzom hubove hody, 😀 zo vcerajska hubovu polievku a dnes som spravila placky z bedli a suchohribov a kedze mi zostali aj nejake pecenovce dubove tak som robila aj gulas, ale to som nikdy nejedla a veru moc mi ten pecenovec nesmakuje, hlavne po tych superskych plackach. 😉

@bila vdaka, si zlata, 😵 zajtra rano testnem znovu a to uz snad budem vediet na isto, ale aj tak si myslim ze to nevyslo, na rozdiel od min. mesiaca som teraz skratka neveriaci Tomas. 😅

@dadaga, verim ze vam to uz vyjde az do konca, mne sa moc paci tvoj pristup. 😉
a veru, to pocasie ma stve, ale snad dnes uz aspon nezaprsi, aj ked mraky zostali a vietor fuka...

@lola11 dakujem, kiezby to vyslo a toho sa neboj ze zmiznem z temy, ja vas tu budem strasit este dlho, 😀 ked tu budeme taka skvela zostava ako doteraz. 😵

klba
5. sep 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaj a este som zabudla, dnes nejdeme nikde, po piatkovej a sobotnej ture lesom sme si dnes dali pauzu a uz len vegetime 😉 a tesim sa vecer na talentmaniu a cesko slovensko ma talent, doobeda som si kuk reprizu, mna take sou bavia. 😉

smajka
5. sep 2010

ahojte babule. tak sa konecne ozyvam. som vas prave docitala a waw - clovek sem par dni nestiha a ake novinky
kaji - moooooc ti to prajem a dufam ze sa podari. ja som za teba tak rada a zajtra budem netrpezlivo cakat na prispevok. 😉
rabiva - som rada ze to dopadlo dobre a dufam ze sa co najskor pridas ku tehulkam. urcite teraz budete este skusat -vsak?
dadaga - no to pocasie tu mate vazne des. samko zastial zmokol poctivo kazdy den - teda ani nemozem povedat ze by mu to vadilo.. 🙂
maji - nam to tiez tak leti, nechapem ze sme tu uz 4-ty den. leti to ako blaznive

smajka
5. sep 2010

inak let sme prezili v pohode, maly sice nespal cely den,ale kedze isiel so mnou aj brat, tak sme to zvladli bez problemov. ostavame tu do 21 a prave sa brat rozhodol ze ide naspat s nami a chcel by ostat az do vianoc. celkom sa tesim, aspon trochu helpne s malym 🙂 naskytla sa mu dobra praca, tak preco nie. aspon si potom kupi tu na sk nejake normalne auto a bude nas vyvazat vzdy ked prideme.. 😀
nasi su ku nam samozrejme zlaty- samko si tu moc uziva a myslim ze mu aj mamine specialitky viacej chutia. to som si myslela ze varim dobre.. 😀
dnes o 4 ideme pozriet kamaratka, kde pridu dalsie 4 s detickami, tak sa uz tesime. vzdy hodime take stretko ked pridem. mame medzi nami uz 7 deticiek,tak je veselo...
do trencina chodievame tiez casto ked chceme nieco kupit- a hlavne vzdy do lauga. mame to od nas asi pol hodky. je tam kopec aj angl.obchodov, ale teda pekne predrazene.
teraz uz ide brachovi konecne net, tak tu budem castejsie 🙂
prajem vam krasny zbytok nedele.

klba
6. sep 2010

bre ranko kocky, len som nakukla viac napisem na obed, este chcem pozdravit @smajka, vitaj doma, som rada ze si sa ozvala, chybala si nam tu. 🙂
teraz len podavam spravy ako som slubila, 😉 rano som si robila test, aj som si sledovala cas, tak kuk na vysledok v limite. 😉

klba
6. sep 2010

nooo, na foto to nie je az tak vidiet ako v reale, ale ta druha ciarka tam uz v skutocnosti dost svieti a ukazala sa cca do minuty, no ze by som konecne uverila ze to vyslo? 😉 😅

lola11
6. sep 2010

Jeej cau Maji - ako fajn, ze si sa ozvala. Dufam, ze pocasie sa nam uz trosku umudrilo a uzijete si trosku aj slovenskeho slniecka 😀 😀
@klba no kaji testuj, testuj - cakame........... 🙂 🙂

Inac dobre ranko vsetkym - ako dobre je spat vo svojej posteli 😉 😉 a hlavne celu noc - si to teraz viac vazim. Prisli sme vcera vecer, den bol celkom fajn, aj ked som mala maleho cely den - nikto si ho nezobral ☹ ☹ Svagrovi sa nechcelo a cely den stravil v posteli - chudacik unaveny, akoby vstaval on k malemu Lukinovi - ale to je ina story....Boli sme aj v hore, aj mamina sa pridala - hribov je kopec ale zlych - videli sme len nejake bedlicky a brezacik - ten zase Kristianko pysne niesol 🙂 🙂 Fajne sme ho unavili, lebo vecer zaspal ani nevedel. No ono sa mu ani necudujem, lebo hora u nasich je stale len do kopca, tak ma co robit - ale beha po nej lepsie ako po rovine - to moja mamina tvrdi. No a mna cely viikend bolela hlava - 3x som musela zobrat liek!!!Otras - asi to pocasie, ale aj v sobotu rano som sa zobudila ako zbity pes - cele telo ma bolelo - som si myslela, ze cosi na mna lezie(manzel to nebol.....)Aj BT mi vystrelila na 37.8!!!Ale nastastie to bolo len take chvilkove.

Pekny dnik dievcata a piste, oki, lebo cez vikend tu akosi skapal pes..... 😀 😀

lola11
6. sep 2010

@klba no ale totok.............strasne, strasne gratulujem - som prva 😀 😀 a este viac drzim palceky nech ciarocka silnie a silnie....a sup sem s tehu bacilikmi....aj ked mne teraz houby pomozu - ale buduci vikend mame tatina uz domka - huraaaaaaaaaaaa

klba
6. sep 2010

@lola11 vdaka, 😵 a verim ze vam to s tatinkom po navrate domov vyjde, ved po takom case bez seba sa to musi podarit na prvy sup. 😉
a inak vychadza mi podla tehu kalkulacky uz druhe majovciatko, 😵 pekne nam to vyslo, u simonka som mala termin 2.5. a narodil sa 8.5.08, teraz mi vychadza TP 4.5. 🙂 tak dufam ze sa fazulka udrzi. 😉
a kedy mam ist k dr, vychadza mi ze som cca v 5 tt a 5 dni? 😅

no neskor odpisem teraz len nakukam, musim sa venovat drobcovi, zatial prajem krasny den. 😵

lola11
6. sep 2010

@klba kaji, mne vzdy dokina hovorila, ze netreba chodit hned - len keby si zacala krvacat alebo mat nejake tazkosti. Ale kazdy doktor je iny, ze? No my tento mesiac uz nestihneme, lebo plodne dni budu tento vikend, ale buduci by mohol - moja doktorka mi pred 2 tyzdnami povedala po sone, ze je vsetko ako ma byt - prebehla ovulacia a videla uz to zlte teliesko pred MS, tak uz sa len snazit 😀 😀 No a nam by teda asi tiez vyslo junove baby, alebo julove, tak by som bola happy - letne babatka su fajn, aj ked ja zase budem ako slon 😒 😒
Ozi este som ti chcela napisat - aj ja strasne rada pozeram talenty - v italy mame aj satelit, tak kupime kartu a budu aj nase programy - minuly rok sme pozerali cez net,ale strasne to sekalo. No ale boli sme stastni, ze vobec mozeme kukat - to bola superstar.
Zatial ahojte, ideme von, konecne svieti slniecko.

rabiva
6. sep 2010

@klba srdecna gratulka no teeeeda!! tesim sa velmi prevelmi ti drzim palce nech ciarka silnie a nech sa prcek udrzi!!! supeeer 😵 😵 😵

klba
6. sep 2010

ahojte kocky, nakukam, sondujem po nete ohladne tehu, tak musim nakuknut aj sem, kym mi drobec neobsadi pc. 😉

@rabiva dakujem,este stale tomu az tak neverim, kym dr nepotvrdi, ale zatial sa tam ani nechystam, ale uz som si kupila dalsi test, vyskusam zase za par dni a ked bude ciarka silniet cinknem dr a podla toho co mi povie k nemu zbehnem.

inak vychadza to zatial tak, ze @smajka bude mat apriloveho drobceka, ja ak vsetko dobre pojde budem mat v maji, potom v juni alebo juli je na rade @lola11 a @helenkasabinka a v tesnom zavese za nimi @dadaga a @rabiva, mohlo by to takto vyjst, co vy na to? 😉
a dufam ze som nikoho nezabudla, 😅 hm? ale ved cim viac nas je, tym lepsie, len nech sa to kazdej vydari.
tak drzim palce nech vam to vsetkym vyjde, nech tehulkujeme spolu. 😵

inak zatial muz nevie, (nemal sa kedy dozvediet uz bol v praci), ani rodina, som zvedava ako dlho sa mi to podari utajit, kym to nebude potvrdene od dr budem pst. 🤐
a mami mi dnes povedala ze ako sa mi zhorsila plet a to ani nevie co sa deje, zeby vyslo dievcatko, ha? 😀

klba
6. sep 2010

@smajka, este tebe som chcela, tesim sa ze si sa ozvala, uz si nam tu chybala. 😉
a tvoj brat bude byvat s vami? inak je to super ze bude po ruke, dobre to padne mat pri sebe rodinu, aj tebe bude veselsie. 🙂
a s tymi specialitami od tvojej maminy sa ani necudujem, to vies drobcom vzdy chuti najlepsie mimo domu, takze si to neber k srdcu, aj tak je maminkina kuchyna naj, pockaj ked vyrastie, od hrncov ho nedostanes. 😀
a s tym autom si ma pobavila, my mame daewoo matiz, kupu sme zbuchali na rychlo tesne pred Vianocami, segra mala vyhliadnute ine tak nam tuto lentilku predala,
ja som vdacna aj za to nase pidi auto, hlavne ze sem tam odvezie, trebars do lesa, 😀 len si to neviem predstavit ako sa tam naskladame s dvoma detmi, 😕 trebars ked pojdeme niekam na vylet alebo dovolenku,
cudujem sa ze sa tam vsetko narvalo na terajsej letnej dovce, to sme boli komplet oblozeni taskami a kuframi, este aj 2 kosiky na hriby som brala, to mi muz hned zrusil. 😅 😝
ale pozitivum je ze sme vyhrali povinnu zakonnu poistku na auto na 10 rokov gratis, to teda dost potesilo. 😵

@lola11 no pisem za vsetkych, 😀 😝 mne je s vami tak dobre ze som v tejto teme furt, 😉
A Kristianko je sikulko, len ho trenujte do kopcov, nech zvlada aj narocny teren. 😉
No, my sme nasli krasne hriby, ale ten najvacsi dubak mi napadli cerviky, asi boli uz zakuklene vnutri, lebo cervivy nebol, 😒 tak som bola sklamana, pritom ten jeden dubak bol na jeden cely plech taky bol velky a nakoniec skoncil v kosi, ach aka skoda, 😢 ved kuk na foto, ale snad este za dva tt vybehneme a nieco najdeme, lebo sme uz tristvrtinu urody rozdali, nech je aspon na kapustnicu. 😅
a tie talenty pozeram aj v reprize, teda to co som nestihla kuk, davaju to naraz, 🙄 ale kopu sikovnych ludkov to na sk a cz mame, 😵 pacila sa mi ta kocka co robila akrobaciu na bicykli, ten vcerajsi operny spevak, aj ti soumeni co vyzerali ako debilkovci boli skveli, na tych som sa tesila 🙂 a ta kypra brusna tanecnica to zabila, som myslela ze sa rozplacem od smiechu. 😀

helenkasabinka
6. sep 2010

@klba mojko moc moc ti gratulujem a ja som ti vravela,ze Jonas ma zazracne rucicky a ze zostanes tehu hned 😵 😵 😵 😵 😲 cmuk mam ta rada 😵 a teraz je uz rad na mne 😉 zelam ti aby fazulka krasne rastla a ciarka stale bola silnejsia a silnejsia 😵

klba
6. sep 2010

jaj a zabudla som to foto hribov,😅 😉 tie bedle su special fotene pre @helenkasabinka a ten jeden velky dubak bol na cely plech.

helenkasabinka
6. sep 2010

ja som vcera pozerala talent na markize a akoze s otvorenmi ustami som pozerala na to male 6 rocne dievcatko co vsetko dokazalo s ocinom 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵 bola uzasne dobra 😵 😵 😵

helenkasabinka
6. sep 2010

@klba nadherne Klaudi hribiky a zabazim za tymi bedlami 😢 😢 😢 aj ja chceeeeem bedle ☹ 😵 😉

klba
6. sep 2010

@helenkasabinka, cmuuuk, vdaka, 😵 no myslim ze vysiel prave ten termin co pocital Jonas, aj ked podla tehu kalkulacky bol najlepsi den na pocatie 10-teho a mne to vychadza az o 10 dni na to. 😉
a teraz je rad na vas 😉 a aj na tebe, 🙂 drzim palce nech mozme vsetky spolu tehulkovat, juj bolo by to super. 😵

klba
6. sep 2010

@helenkasabinka, ved preto to foto, ja viem ze lubis a nabuduce ti darujem ked najdeme, 🙂 dlho sme bedle nenasli tak dobre padli na obedik, ale radsej si posmakujem na dubacikoch, tak nabuduce zbieram pre teba, ok? 😉

helenkasabinka
6. sep 2010

@klba ja vymenim za dubaciky 😵 😵 😵 jaj si zlata a niekedy pridem k tebe a pochytkam ti tehu brusinko 😵 😉

lola11
6. sep 2010

@klba no kedze mi mame magio - vdakabohu zan, tak pozeram markizu a rano druhy den jojku 😀 😀 Na tych soumenoch som sa aj ja sulala - fakt dobry a ta kypra zienka - ake sebavedomie 😀 😀 Koky ja neviem ci by som sa takto dokazala ukazat na verejnosti - vsak ja ked mam teraz 6 kil viac ako kedysi, tak obliekam volnejsie veci len aby mi speky netrcali ☹ ☹ Ze to tym ludom niekto nepovie? Ale vlastne potom by sme sa nemali na com zabavit, ze? Len nech robia zo seba somarov....A co hovorite na tu maminku akurat po sestonedeli??? Ako klobuk dole - ina akrobatka - obdivujem a zaroven nechapem 😕 😕
Maly este netradicne spi - ale vstaval o pol7, tak teraz to dohana. No a asi vie, ze musi pospat, lebo vecer ideme zumbovat a prideme neskoro home - zlaty chlapcek co nespravi pre maminku 🙂 🙂 Poobede by sme radi von, aj ked sa mraci - hadam to vydrzi.

klba
6. sep 2010

@lola11 to mas super, ja to kuk na pc, varim pri tom. 😀
no ta zienka brusna tanecnica ma fakt prehnane sebavedomie, 😕 a tych akrobatov som videla len koniec, ale dojalo ma to, krasna, sexi, stihla a sikovna maminka, klobuk dole, ma moj obdiv. 😵

dadaga
6. sep 2010

@klba gratulujeeeeeeeem moc a drzim paleck a nenahnevam sa ked to bude ako si napisala.. take jul august beriem.. xixi... no vidis parada... len sa setri a drz sa.....

smajka
6. sep 2010

ahojte. konecne som nachvilu vykopla brachu z netu.. dnes sa dalo ist celkom von, tak sme pobehali kam sa dalo. samko ide zajtra do skolky, tak si konecne skocime s mamou na hribiky. sestra robi v miestnej dedinskej skolke ucitelku, tak mam vybavene ze maly moze ist na 3 hodky denne. uz chodil aj cely jun - ked sme tu boli v juni a pacilo sa mu tam, tak nech len ide 🙂 nech si zvyka... 🙂
vcera som nenapadne oznamila mame ci pride v maji pomoct s druhym babom. akasi ostala zaskocena a az po chvili dodala ze samozrejme a ze sa hrozne tesi. a dnes to uz zacalo - najedz sa poriadne, oblec sa poriadne lebo nachladnes, nenos stale maleho, sak si pobehne... ach joj 😉 ale na jednej strane je zlata ze sa stara 🙂
dnes to zo mna vytiahla sestra a tak uz ostava len druha a vedia to. povodne som chcela oznamit vsetkym naraz pri nejakej prilezitosti, ale akosi to vyslo takto. inak sa citim fajn, len si musim rozdelovat jedlo na male porcie a jest castejsie aby mi nebolo zle. casto sice nevraciam - mozno tak 2x za tyzden, ale dost casto ma napina, vlastne vzdy ked som hladna. ale je to podstatne lepsie ako pri malom. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre