• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname v lete 2010. Pridáte sa?

30. septembra 2010 
dakujem babenky... no uvidime dnes je tam doktor az poobede...tak snad ma zoberie a ked nie tak zajtra..ale rozhodne to musim od zaciatku hned riesit....
29. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
@klba - teraz som 11+1. tu sa scany robia len dva pocas celeho tehu a to v 12 tyzdni a potom v 20-tom, teda samozrejme pokial su neni ziadne problemy, to sa robia castejsie. takze list na scan by mal prist kazdu chvilu :slight_smile: pri malom mi byvalo zle len do 12 tyzdna, tak v to dufam aj teraz.. dnes mi je zase nanic, uz 2x som vracala :frowning2: . navyse musim varit, kedze tu mam brata, ktory pride vyhladovany z prace a vobec ma to nebavi.
29. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, :slight_smile:
@lola11, @smajka, @dadaga, @rabiva, @lucija, @helenkasabinka ste srdecne vitane v nasej sukromnej skupine, dovody som vysvetlila tam, :wink: tak nech sa paci, vstupte. :sunglasses:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zo-snaziliek-uz-stastne-tehulky-a-coskoro-aj-ma/
29. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenkasabinka Jak je malé? Už je to lepší? :confused:
29. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČAute. Mam otázku na tie, ktoré ste si merali teplotu rano. Mne uz 4ty den po sebe vysla teplot a o tom istom case 36,54 - 36,45- 36,59- 36,59. Ovulaciu som podla doktorky mala mat v sobotu tak nechapem..nestupa mi...Neviete co preco?
30. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok