Začíname v roku 2013 a bude to šťastná 13tka

katarinka_brnka
12. aug 2012

Ahojte kto sa prida? 🙂

bobinka87
12. aug 2012

držím palce
😀

maci_267
12. aug 2012

My by sme chceli zacat v r. 2013, ale este to nie je iste 🙂

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@maci_267 my sme tento mesiac prisli o babatko tak sme povedali ze si rok pockame a potom

44domcca44
12. aug 2012

ahojte babenky nasa prvorodena budem mat v maji 2 roky a tiez by sme chceli druhe mimco...:D dufam ze sa podary...:D 😉

gabrielapatrik
12. aug 2012

Aj ja by som veľmi chcela bábenko a hlavne po tom ako tu vidím tie fotky... Krásne bábätká, všetko maličké peknučké :D...
No stále nie som si istá, neviem či si trúfam, mám 5 ročného syna a hlavne kvôli nemu by som chcela, nechcem aby bol sám, veď súrodenca mať je na nezaplatenie.... I keď už aj tak je tam veľký vekový rozdiel (zas nie až tak MOC, ale je)
No neviem, bojím sa...

galaxy
12. aug 2012

@gabrielapatrik
@katarinka_brnka
@maci_267 Kočky ahojte,pridávam sa k vám 🙂

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

Som rada ze sa to tu rozbieha duuuufam ze na tu bude omnoho viac 🙂
aky ste mali dnicek co ste porabali?

gabrielapatrik
12. aug 2012

@katarinka_brnka Ja som v práci, ťahám už 14 deň (s dvojdňovou prestávkou) a už mi to tu lezie hore krkom... 😒

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@gabrielapatrik uff tak to ti verim :( a kde pracujes?

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielapatrik
12. aug 2012

@katarinka_brnka V bare: Obsluhujem, prevádzkujem, nevládzem 🙂... Nech už som doma, ani neviem ako to tam vyzerá 🙂. Ale na konci mesiaca vytúžená dovolenka - po dvoch rokoch strávených rokoch tu... 🙂

galaxy
12. aug 2012

Kočky inak ja sa toho celkom aj bojím....toho všetkého neviem... :-/ vy nie?

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@selisel neboj sa budeeee 🙂

@gabrielapatrik noo tak dovolaka je super 🙂 treba si ju uzit naplno 🙂

@galaxy aj ja sa trosku bojim...ale skor toho aby sa nam zadarilo hned a aby uz vsetko dobre dopadlo...inac sa uz moc tesime 🙂

galaxy
12. aug 2012

@katarinka_brnka práveeže ha sa bojím toho tehu,celého, pôrodu,no všetkého.... 😕

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@galaxy tak aj ja tak trosku...ale zvladnemeee 🙂 ved sme zeny no nie 🙂

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielapatrik
12. aug 2012

@selisel Ja som bola pred pôrodom vždy "bruchatá" teda ešte pred otehotnením... Počas tehotenstva som vyzerala ako jedna veľká guľa, a po pôrode som mala brucho, na druhý deň ako modelka :D... Tenunké a ploché, ako nikdy pred tým v živote, asi ani v detstve som také nemala :D :D :D

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magg424
12. aug 2012

Ahojte, možem sa pridať, my už síce skušame ale myslím že sa nám toto tak skoro nepodarí, takže aj my sa asi budeme prvý krát z pozitívneho testu tešíť až v r. 2013.
Robíte aj nejaké pred prípravy 😎 ja som si kupila čaj Alchemilka, a po prvom dúšku som musela navštíviť WC, takže touto cestou asi nepojdem / niektoré byliny mi nerobia dobre 🙂 /

gabrielapatrik
12. aug 2012

@selisel No musím priznať, že strie som mala, ale minimum a po piatich rokoch to ani vidieť nie je....

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@selisel ja som sas ex manzelom snazilao babo vyse 2 rokov a nic...aj to nas rozdelilo...teraz mam priatela a podarilo sa na prvy sup....aj ked sme on prisli....

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@magg424 ja som vyskusala s ex manzelom vsetko a nic nepomohlo...s pratelom nic ani sme sa na to nesustredili len si uzivali spolocne intimne chvile a bolo....

zoyuska
12. aug 2012

@maci_267 vsak ma byt koniec sveta ci?🙂

selisel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoyuska
12. aug 2012

@gabrielapatrik ja mam teraz polrocne a starsi bude mat v novembri 6r.ziarli ale zvykne si.budu starsi a budu mat jeden druheho,nebude sam

zoyuska
12. aug 2012

@selisel ROMKY

katarinka_brnka
autor
12. aug 2012

@selisel ano je to taky paradox....naozaj asi na to netreba mysliet aj ked z vlastnej skusenosti viem ze je to dost tazke....ale treba na to fakt prestat mysliet a uzivat si tutu mutu s polovickou

zoyuska
12. aug 2012

@magg424 TAK SA NA TO NESUSTREDTE TOLLKO.cim skor to chcete tym skor to nebude.nebyvate zo svokrou?ja som byvala u svokry a ked sme sa odstahovali do mesiaca som bola ,,v tom,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre