Zlepšil sa vášmu partnerovi po liečbe antibiotikami spermiogram?

25. aug 2023

Ahojte, chcem sa poradit hlavne s tymi, ktore mali podobny problem. Partner velmi zly spg, zla morfo a nizky pocet, nakoniec sa zistilo ze ma infekciu, liecna antibiotikami a o 3 mesiace ma ist opat na spg. Chcem sa opytat, je tu niekto kto mal podobny problem, zabrali antibiotika a zlepsil sa spg? Ak sa vam podarilo otehotniet tak po akom case to bolo? Nejak som sa uz zmierila s tym ze mna to tak skoro necaka, len chcem vediet ako to bolo u vas. A tusili vasi partneri ze maju infekciu, ze nieco nie je v poriadku? Moj nie, co mi je dost cudne, iba vravieval ze chodi castejsie na wc. No proste muzi.

motylik273
25. aug 2023

Mojmu nezistili ziadnu infekciu len dostal koronu mal sumamed antibiotika a potom sme sli na spermiogram mal ukazkovy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😀

taktotedanie
26. aug 2023

@motylik273 u nas to iste, spermiogram blby, infekcia nepotvrdena, do toho covid a dva druhy antibiotik ( Biseptol a 2x Sumamed) kontrolny spermiogram sme ani nestihli otehotnela som

melany444
26. aug 2023

Nie nezlepsilo sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre