Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zmena gynekológa + gynekológia Trenčín

mima172
28. mar 2019

Ahojte dievčatá,
na internete sa nachádza množstvo rozporuplných informácií ohľadom postupu pri zmene gynekológa. Chodím ku Dr, Kočkovskému. Vnímam ho ako skvelého človeka, no nie som si úplne istá jeho kvalitami ako odborníka v odbore. Pred pár mesiacmi som potratila -viem, že to nebolo kvôli nemu, no práve vtedy som si uvedomila, že v tehotenstve asi bude lepšie pozrieť sa po inom lekárovi. Má slabo vybavenú ambulanciu - na väčšinu vyšetrení posiela do iných zariadení atď. Taktiež keď som potratila (po dlhej snahe o babatko) bol v podstate nulový záujem o hľadanie akejkoľvek príčiny (iba strohé skonštatovanie, keď som mu prišla oznámiť, že som prekonala MA a poradiť sa s ním, či počkáme na prirodzené čistenie alebo pôjdem na kyretáž - "Juj a to čo toto? Náhoda") atď. Naozaj - ako človek TOP, no starostlivosť mi neprišla adekvátna...

A baby z Trenčína, či okolia možno poradíte - oproti Maxu v TN je údajne nová gynekologická ambulancia. Neviem sa nikde dopátrať k nejakému kontaktu, či k menu lekárky a žiaľ neviem sa tam v najbližších dňoch zastaviť. Neviete náhodou niekto o koho ide? Prípadne nejaké referencie za to niekoľkomesačné pôsobenie danej lekárky?

Vopred ďakujem za odpovede 🙂

greeetas
28. mar 2019
mima172
autor
28. mar 2019

@greeetas Ďakujem krásne 😌

jankastraskova
28. mar 2019

@mima172 doktorka Žáčiková je mladá, a veľmi zlatá doktorka, ordinuje aj u nas v bn, dcéra k nej začala chodiť, určite ju odporúčam 😉

jankastraskova
28. mar 2019

Pondelky a stredy ordinuje v Bánovciach

vivien16
28. mar 2019

@mima172 Dr. Jankovsky je veľmi dobrý.

mima172
autor
29. mar 2019

@vivien16 Áno viem, Dr Jankovský mi robil kyretáž (kvôli MA v 11tt). Ja viem, že je to asi hlúpe, no hoci zákrok prebehol v poriadku, lekár TOP, sestričky úžasné milé, tak akosi by bolo pre mňa bolestivé opäť tam ísť 🙂 Rada by som šla k tejto lekárke, má skvelé hodnotenie.

greeetas
29. mar 2019

Pripadne Mudr.Strbava... odporucam 😉

mima172
autor
29. mar 2019

@greeetas Ďakujem, no už som sa dohodla s MUDr. Žáčikovou. Nema zatiaľ síce zmluvu s VšZP, no údajne je tesne pred podpisom.