Znížil vám Vitex jahňací prolaktín?

lienka_9
13. jan 2021

Ahojte baby pomohlo vam to znížiť vyšší prolaktín a otehotnieť? Ja mam na prolaktin Medocriptine ale akosi nezabera, beriem ho uz od augusta. Teraz ma zaujal ten vitex jahnaci.

zuzicka27888
13. jan 2021

@lienka_9 ahoj,ja som brala drmek forte od adiel.sk a mne prolaktin znizil aj pekne upravil cyklus,ale ja som ho mala vyssi kvoli stresu. (Prolaktin).

beruska1108
14. jan 2021

Ja som si včera tiež objednala vitex jahnaci koli prolaktinu. Nemám potvrdene že je vysoký ale od pôrodu sú to 4 roky mávam stále vytok z prsníkov a keďže môj doktor nechce spraviť profil tak to skúšam zatiaľ takto.. Ale beriem aj utrogestan na úpravu cyklu a vraj sa nesmie užívať vitex a utros. Nemáte s tým skúsenosti ci je to pravda?

zuzicka27888
14. jan 2021

@beruska1108 kedze drmek(vitex) je prirodna forma na podporu progesteronu a utrogestan je progesteron,preto by sa nemali kombinovat.

kawasakier6n
15. jan 2021

@lienka_9 ahoj presne tento som brala na znizenie aj teraz som znova zacala a mam potvrdene od endokrinologicky z testov ze sa mi snizil prolaktin do normalu zhruba za 3 mesiace uzivania..je to prirodne takze dlhsie to trva..jedine toto muselo zafungovat bo ziadne ine som nebrala bo som nechcela popri inom brat chemiu 😊 babo sa nam este sice nedari ale ja msm nizke amh aj ale aspon toto som eliminivala 😊

tina_martina10
31. jan 2021

Ahoj, tento mesiac som začala užívať vitex od 2 DC. Teraz som 9 DC a začalo ma boliet podbrusko a vaječníky. Teraz som spozorovala, ze mám aj ovulacny vytok/ako vajecne bielko, trochu s krvou az do hneda/ Pijem aj alchemilkovy čaj.
Minule mesiace som mala ovulaciu az 15 - 16 DC. Hlien som mala o 2 dni skor 13 - 14 DC.
Meriam si aj BT a aj mi to tak vychádzalo. Mam kratší cyklus a LF cca 10 dni. Minulý mesiac 12 dni. Predtým to bolo aj menej. Celkovo cyklus mam nepravidelny, priemerne cca 25 dni +- 2 dni
Mohol mi vitex posunut ovulaciu????
Za odpoveď ďakujem...

lussita
6. nov 2021

Mám vitex, čo mi ostal, ak by mal niekto záujem 🙂

megan777
31. dec 2021

@lussita este mate ?

lussita
3. jan 2022

@megan777 mám, máte záujem? 5 eur bez poštovného, 6,50 s postovnym

megan777
3. jan 2022

@lussita brali ste aj gynex?

lienka_9
autor
3. jan 2022
megan777
3. jan 2022

@lienka_9 A zabral?

megan777
3. jan 2022

@lienka_9 a vitex tiez?

lienka_9
autor
3. jan 2022

@megan777 vitex mi znížil prolaktin ake gynex mi nijako nepomohol iba rozhadzal cyklus

megan777
3. jan 2022

@lussita poprosím foto a datum spotreby

megan777
3. jan 2022

@megan777 a este poprosím mg kolko ma ❤️

lizzygrant
19. apr 2023

@lussita máte ešte vitex na predaj?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre