Zvláštny pocit v bruchu po milovaní

marya0305
22. máj 2017

Ahojte, s manželom sa pokúšame o dieťatko. Párkrát sa mi už stalo, že keď sa do mňa manžel urobil tak ma po chvíli začalo pobolievať brucho, teda taký zvlášnty pocit, nemôžem to ani nazvať bolesť....skôr je to škrkanie v bruchu a niekedy ma aj preženie. Neviete náhodou, alebo nemáte niekto s týmto skúsenosť čím to môže byť spôsobené. Ďakujem moc.

papulienka48
22. máj 2017

Podľa mňa to nemá s tým žiadny súvis. Proste sa ti len počas toho napínajú svaly a z toho ťa to môže bolieť. Ale sa skús spýtať svojho doktora alebo doktorky ale nemyslím, že by to mohlo byť z toho . Alebo to môže byť aj psychické, že si to tak trošku nahováraš preto,ž e sa snažíte o bábätko

nikusiak9
22. máj 2017

Kamoske takto zistili endometriozu

marya0305
autor
23. máj 2017

@papulienka48 dúfam, že je to tak, nechcem ani len pomyslieť na to, že by to mohla byť endometrioza...

papulienka48
23. máj 2017

@marya0305 Ale prosím ťa 🙂 Netreba hneď začať myslieť na najhoršie. Pre istotu s tým zbehni k doktorovi a ten ti povie presne ale nestresuj sa dopredu prosím ťa, všeko bude v poriadku

libawet
23. máj 2017

@marya0305 cysta, myóm, endometrium.....vyšetrenie u gynekológa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre