Tatralandia so štvormesačným dieťaťom

nika898
25. apr 2018

Ahojte zienky. Ideme na dovolenku do Liptovskeho Jana a chceme ist aj do tatralandie kedze mame dve ratolesti. Starsi syn ma uz 2 roky takze on je v pohode ale mladsi ma len 4 mesiace a uz som s nim bola 2x v nemocnici kvoli zapalu priedusiek. Mam dilemu ci tam ist aj s nim alebo radsej ostat na hoteli a nech ide manzel so starsim aj s jeho rodicmi. Za skusenost a rady dakujem ☺

nikolkamar
25. apr 2018

Ja by som išla ale malého by som do vody nedávala striedajte sa s manželom pri deťoch a hotovo 🙂

katarinakate
25. apr 2018

So 4 mesacnym ist do vody je velke riziko, este ma slabu imunitu, a ak ste boli uz v nemocnici, tak by som s nim do vody urcite nesla. My sme chodili na baby plavanie, a aj tam odporucaju zdravym detom chodit az od 6 mesiacov. V Tatralandii sa premelie vela ludi a deti, moze tam byt vela virusov a bacilov. Je na tvojom zvazeni, ci ti to stoji za to, ak chces velmi ist, tak ako pise nikolkamar, byt s nim len vonku, nie vo vode, a byt len v teple a nie v prievane

martinka13
25. apr 2018

Určite by som zvolila variant B. Starší s manželom a Ty na hoteli. 4 mesiace je veľmi malo. Akurát budete všetci nervózni.... teda aspoň ja by som bola.

nika898
autor
25. apr 2018

Tak som aj rozmyslala ze len ist ale nie do vody. Predsa len tam je vlhky a teply vzduch. Uvidim aj podla toho ako mu bude.

miku1
25. apr 2018

V Liptovskom Jane mas fajn kupalisko. Chodit do tatralandie s takymi drobcami su zbytocne nervy a aj vyhodene peniaze. Dvojrocny aj tak na tie ich tobogany velmi nepojde, este je na nich maly. My sme mali deti 5 a 3 rocne a vysalili sa dosyta 😁

katarinakate
25. apr 2018

uvidis, v kazdom pripade, by som s nim sla iba vtedy, ak by bol na 100% zdravy, ak si nebudes ista, radsej s nim ostan, nestoji to za to

nika898
autor
25. apr 2018

@miku1 mi ideme teraz od 29.4 do 2.5 takze kupalisko bude zavrete ☺

alobalka
25. apr 2018

@nika898 vo vnútri je vlhký a teply vzduch, práve preto by som tam s malým nešla. Niekedy cítiť aj dezinfekciu v takychto aqua parkoch. My sme boli tuším s 8mesačnou, ale nikdy predtym nebyvala chorá. Drobcovi sa viac bude rátať prechádzka v kociku: )

sense
25. apr 2018

Bola som tam raz a nesla by som tam uz ani s dvojrocnym...

janickacrazy
25. apr 2018

@nika898 možeš nechať malého starým rodičom a vy chodťe s mužom a starším do Tatralandie, je tam fajn, ale so 4mesačným by som nešla, je tam neskutočne veľa ľudí, takže aj kopa bacilov

sampo
25. apr 2018

@nika898 kamoska teraz bola skoro s 5-mesacnou a skonstatovala, ze to pre take male dieta nie je, s cím suhlasim.. ja som vobec s krpcami nechodila do bazenov, az ked mali viac ako rok a sli sme radsej na permon.

miricka77
25. apr 2018

@nika898 cauko.Som z LM.na tvojom mieste by som tam nesla.zbytocne zaplatis vstupne za nic.Lipt.Jan je super,chodime tam kazdu nedelu s 3 rocnymi dvojcatami,prejdu sa,zahraju,je tam co robit.aj sama s kocikom sa mozes poprechadzat,hocikde posediet,dat kavu alebo nieco ine.Moje baby este neboli v aquaci,a to mam vstup zdarma.

nika898
autor
25. apr 2018

@janickacrazy no keby som mohla tak im ho necham ale kedze dojcim a on si pyta kazdu hodinu a pol az dve tak je to nerealne ☺

hettinka
25. apr 2018

Ani s 2-ročným by som do tatralandie nesla. Tam je to super pre pubertiakov, čo sa vybláznia na tobogánoch. Pre malé deti nič-moc. Radšej Bešeňová alebo AquaCity Poprad. Alebo hotelový bazén.

nika898
autor
25. apr 2018

@miricka77 tak dako som to chcela. Aby si starsi uzil vodu lebo ju fakt ze miluje a ja ostanem s malym v lip. jane a bude to lepsie aby mi zase neochorel

hettinka
25. apr 2018

Inak, my sme boli s 3-mesačným v AquaCity Poprad, len vonku, ale cely čas spal v kočíku, ani nôžku sme nenamocili.

janickacrazy
25. apr 2018

@nika898 aha, tak to je jasné potom 😇

nika898
autor
25. apr 2018

@sampo mi sme tam uz so starsim boli a velmi sa mu pacilo. To som bola akurat tehotna takze sme si to uzili vsetci aj stary rodicia. No teraz sa bojim ist ze sa mi tam maly zase nakazi presne kvoli tomu ze je tam vela ludi a zda sa mi aj zbytocne vyhodit 30€ aby som tam kocikovala 😀

nika898
autor
25. apr 2018

@hettinka uz sme tam s nim boli a pacilo sa mu a riesime to preto lebo do hoteloveho bazena nemuzu ist deti do 3 rokov a s plienkov je tam moc siricita voda.

janinah
25. apr 2018

Nešla by som,ten vzduch vnútri je strašný,vlhký a dusný a viem si predstaviť ako tam kysnú plesne a koľko chémie musia dávať,aby to udržali v hygienickom štandarde.My chodíme len v lete a sme vonku.

dai
25. apr 2018

@nika898 ahoj... s malym urcite nie do bazenu, ja by som ani medzi tolko ludi neisla... my ideme teraz do tatier a muz s detmi urcite pojdu plavat, ja s najmladsim budeme ale na prechadzkach - tiez bude mat zachvilu 4 mesiace... na detske plavanie sa chystame prihlasit ked bude mat 5-6 mesiacov, v lete vyskusame more ako 7-8 mesacny... ale bazeny asi skor nie...

ibrunova
25. apr 2018

@nika898 v Tatralandii sú aj také boxy pre deti, aj tiché zóny, kde sa dá byť, prípadne aj vonku v kočíku..

veronikastrickova
25. apr 2018

Ja by som si spravila program po svojom s malym a manzel nech si spravi "chlapsku jazdu" so starsim 🙂

nika898
autor
25. apr 2018

@dai nam doktorka odporucila more takze pojdeme asi zaciatkom septembra ☺

nika898
autor
25. apr 2018

@ibrunova to viem. Mne ide skor o ten vzduch tam. Uvidime ako bude s malym ☺

miku1
25. apr 2018

@nika898 Ja som myslela, ze o lete pises 😁

hettinka
25. apr 2018

@janinah voda v Tatralandii je slaná a teda tej chémie tam nemusí byt nutne veľa.

nika898
autor
25. apr 2018

@miku1 nie nie ☺. Teraz sme dostali darcek od svokrovcov k synovim 2 narodeninam a ku krstinam ☺

lucianna1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz