Notino - ide o originál produkty?

4. mar 2023

Dobrý deň, žienky mám otázku myslíte si že na stránke norino.sk sú original produkty? Ide o to, že si chcem objednať pomerne drahší pletovy krém a nejaké séra a teraz váham či bude ten istý krém taký istý ako keby som si ho objednala z oficiálnej stránky od výrobcu. Aké máte vy skúsenosti s výrobkami z Notina? Majú takú účinnosť ako ked si ich objednáte od výrobcu? Ďakujem

veroonikadan
5. feb 2024

@tomasko1990 tak ja posledne roky z Notina objednavam a nemam problem zeby mi vonavka vyprchala, rano si dam na seba par strekov a poobede ju je este citit, dokonca ked sa mi podari na satku streknut, tak na tej to este par dni citim 🙂

tomasko1990
5. feb 2024

@veroonikadan Vieš čo s Notinom už som si za 10 rokov prežil svoje, všetky parfúmy mali najkratšiu vôňu presne odtiaľ. Na druhú stranu ich predávali o 20% lacnejšie, mne sa to vždy oplatilo kúpiť z alzy trocha drahšie, ale kvalitnejšie.

Všade sú diskusie, či predávajú originály, určite ich predávajú, fígeľ je v tom, že sú to všelijaké odležané vône atď. už to veľa ľudí napísalo, aj tí čo tam robili.

Najhoršie nájsť eshop ktorý predáva kvalitu za normálnu cenu a to je alza.sk len majú slabší výber no :D

lubisvecko
26. feb 2024

@tomasko1990 v tomto budem s tebou nesuhlasit, pretoze uz teda niekolko vonaviek a nielen ja, ale aj muz mame prave z Notina a bez akehokolvek problemu, vydrzi mi vona dlho, pekne vonia a teda nakupim za super cenu. Cize ja vobec sa nestotoznujem s tym, co pises. Mala som predtym z mnohych obchodov, aj eshopov, ale pomer cena a kvalita sa mi osvedcilo toto.

ciola
22. máj 2024

@lubisvecko Tiez som odtialto nedavno objednala, videla som tam skvele zlavy, tak som neodolala 😀 A sestra takisto neustale odtialto nakupuje vone, takze som sa nebala.

cmeliak123
27. máj 2024

Dobrý deň, objednala som si make up z notino a jeden som si kúpila priamo v sephore a čírou náhodou som si všimla rozdiel medzi nimi. Ten z notino má krivé logo taktiež kriví tvar čo sa týka obsahu a zaskočilo má to či by Nars vyrobil Krivý make up no neviem. Tak som vám sem chcela pridať nejaké fotky toho ako to vyzerá a čo si vy o tom myslite.
Ďakujem

katka700
27. máj 2024

@cmeliak123 Môj tip je že ten z notina je čo sa týka obalu nepodarok/druhá trieda alebo fake. Porovnala si už makeup samotný, myslím ako sa nanáša či nezmolkuje a tak?

cmeliak123
27. máj 2024

@katka700 čím dlhšie ten make up skumam tak aj predné logo má chybu , ten na ,,originale” teda z oficiálnej stránky to nema. Zadné logo je krivé nahnuté do láva aj obsah má iný tvar a krabička je skoro identická len miestami má tmavší a niekde bledší text.
A make up samotný moc neviem posúdiť. Idem ho zabaliť a poslať im to naspäť lebo zarazilo má to trochu nepoviem keby bol v zľave ako niektoré ine znackove produkty čo predávajú bývajú niekedy o polovicu lacnejšie ako v originál predajniach ale za tento som zaplatila plnú sumu 52€ tak očakávam za takú cenu aj kvalitu.