Ako sa máte pán Modrovský?

ty_a_ja
22. aug 2012

..

sisaha
22. aug 2012

toto je čo za otazka?...nejaka platonicky zamilovana žaba? 😀 😀......Normalne ho ľutujem, medzi aku bandu sa dostal 😀

ani3012
22. aug 2012

@sisaha keby to bola zamilovaná žaba,napíše mu Peťko...ale myslím,že niekto si z neho chce vystreliť 😀 ešte aj názov toho nicku..... ale p.Modrovský samozrejme nech odpovie 😉

stzu27
22. aug 2012

asi len celkom dobrá reklama, MK je momentálne ,,zavalený" p.Modrovským - platená reklama

petermodrovsky
22. aug 2012

caute, ja sa mam super, trochu nestiham,ale uz je pohoda 🙂 a vy ako zijete baby ?

butterfly22
22. aug 2012

a toto čo ?? :D :D :D

ivett1
23. aug 2012

😀 😀 😀 dobrá a vyčerpávajúca odpoveď 😉

tadotami
24. aug 2012

ako sa mame?dakujeme za opytanie 😀 ale ako vzdy a vsetky co sme tu na materskej.od rana nohy vylozene,kavickujeme,relaxujeme.ale trt makovy 🙄 tancujeme okolo deciek,domacnosti a strasne silno a vycerpavajuco pracujucich chlapov 😝

bianca
24. aug 2012

berte to vazne zeny.Primitivna otazka od uzivatelky s jednym prispevkom.Hormony vpred 😀

vejinka
31. aug 2012

tak ked uz vieme ako sa ma pan Modrovsky podme sa aj my rozpisat jak sa mame 😀 upozornujem ziadne nadavky..sme slusneee jasne? 😀

karamel
31. aug 2012

Sak Peto prehodnoti raz-dva to" mam sa super " az sa jeho Adelka objavi tu medzi nami maminami 😀 😀 😀 Sak vsetok bulvar pisal len o tom, ci si nieco nepriniesli z dovolenky v Azii 😀 😀 😀

lessiie
2. sep 2012

Ale zeny, ved sa normalne opytala...a na druhej strane komu sa to nepacilo, odpovedat nemusel...alebo ma MK nejake presne urcene pravidla co sa tu smie a co nie??? myslim ze ci urobila nieco zle...

evickapooh
2. sep 2012

normalne sa opytala...ano ,ale preco verejne? preco mu nepisala cez IP?asi si mysli ze ajostatne mamicky snazilky atd zaujima ako sa ma p. M? zakladatelka otazky ja asi zvedava skor na nase kommenty...ako na odpoved p. M-ho...

ikke
2. sep 2012

@karamel a ktovie, ci tu uz nie je, ved tu nie su len matky a cakatelky... 😀 😉