• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
@eaka to měl být jen vtip, doufám, že jsme se pochopily...nerada bych se uchýlila k zdrobnělinám :wink: . díky za objasnění....
Někdy to s ironií a sarkasmem úplně neodhadnu, tak se předem omlouvám. V jiných, seriozních diskusích jsem za černou ovci, ale neva, lepší než slepička velkoměstská panička....(i to už jsem :grinning: :grinning: :grinning: ).
10. jan 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 neviem, či to nebudem potrebovať... :confounded:

:wink:
10. jan 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka nieeeeeee!
10. jan 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 pjosím pjosím vysvetjeníčko tvojho ftipíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka právě nastal čas se rozloučit a jít spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrou, dík za pokec, nespisovně řečeno:slight_smile:
10. jan 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 , toto som čítala už dávnejšie, sila :zipper_mouth:
11. jan 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 Jo to jsem četla, v návaznosti jsem četla i články na www.modnipeklo.cz a pak v diskusi na okoun.cz (tuším tak)...
11. jan 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 toto je uzasneee, ze vyrobca "keep away from fire" ... a ma veru ten bloger pravdu, niekedy je to fakt des co tie mamYnky tam pofotia a popisu... Este ze my tu nie sme az take zavislacky, ze by sme deckam uvarili hrasok z konzervy zahusteny mukou... ci? Zelam vam krasny den a krasne chvile s Vasimi detickami (a manzelmi).
11. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mataharyy , tiež som čítala aj tie nadväznosti a potom som to nechala, nechcem stratiť aj tie posledné ilúzie o ľuďoch :confounded: . Chodila som niekedy na slovenský MMB, niečo som tam kupovala, občas i predávala a tam je to to isté, bohužiaľ.
11. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna mamina tu hladá masérku.... Je tu nejaka maserka na krčnu chrpticu .... :grinning:
11. jan 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@didiana333 :grinning: :grinning: :grinning: moj tatino zase hovorí "modzog" :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"keby sa dala vlastna koza transplantovat"
:grinning: :grinning: :grinning:

Ja viem, že je to koža...ale že aké srandičky z toho vzniknú, keď sa nám nechce používať mäkčene a dĺžne!!!
:grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"Naše babetečko Branko"
11. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pán policajt si odskočiľ k zubárovi na vŕtanie zubu.Potom sa vrátil spet do roboty a išiel sa najesť.Prišiel ho pozreť jeho kolega a spýtal sa ho že prečo si dáva rožok do zatku a on odpovedal vieš bol som u zubára a on mi povedal že mám jesť na druhej strane.

(vtipné po stránke obsahovej aj formálnej... :wink: )
13. jan 2012 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eaka , ináč netýka sa to práve MK, i keď aj tu som pár krát takú hrúbku videla. Na jednej nemenovanej stránke s umeleckými dielami jeden chlapík vystavoval krásnu drevorezbu ženskej postavy, musel si s ňou dať kopu práce, cenu si tam šupol v eur cca 50,- a pod tým dielkom jeho názov "VÝLA" :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes:. V duchu som až "zavyla" že baúúúúú. Toto fakt nechápem, keď niekto si dá toľko námahy s inými vecami a nakoniec to takto dobabre :angry:.
13. jan 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
13. jan 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka70
tak to je MARAAAAAS!!!!
13. jan 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka70 toto som pred chvíľou prečítala a píšem to tu len pre teba :grinning: : "... nezabudnite pravidelne sexíkovať 2-3x do týždňa..." :grinning: :grinning: :wink:
13. jan 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
z FB, komentář slečny, 19 let.
njn to se občas stává že si dva lidi nerozuměj ale život jde dál a mi musíme s ním.... :slight_smile:

:angry:
13. jan 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adelaida33 @bodka70 no veď hej, ale aj papkať veľa vitamínkov, aby manželík a jeho spermijky neboli leniví, keď nastane správny čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adelaida33 , no díki, ja dám radšej prednosť obyčajnému poctivému sexu. :grinning: :grinning: :grinning:

obávam sa, že keby som "sexíkovala", ešte by som sa náhodou trafila do "ovulky", následne by mi neprišla "mrška" a musela by som si robiť "testík". Pri pozitívnom testíku by mi v brušku začal rásť "tvoreček" s pracovným názvom "mimísek", to by mal "manžílek dáreček"! A to nehovorím o tom, koľko by som musela kupovať tričenek, bodýček a pleneček, samozrejme i "kočáreček". A keby mi manžílek s mimískem nechceli pomáhať, tak by som tu na MK hodila "postežováníčko" . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
13. jan 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka70 nezapomeň že tričenka a bodýčka by museli být pouze z nextíku... bez toho to nemá váhu :sunglasses:
13. jan 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bodka13 ahoj menovkyňa :wink:
13. jan 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka70 ahoj :slight_smile: ...vieš koľkokrát som zbadala niekde príspevok od bodky a normálne som rozmýšľala,či som do tej témy prispela :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy @bodka70 Baby, to nemá chybu... fakt denno-denná koníkovská realita :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka13
@bodka70 Jedna bodka + druhá bodka = @dvojbottka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Našťastie sa odlišujete číslom, takže ja už dlhší čas viem, že ste dve :wink: bodôčky....
13. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@syslica , dúfam že nám nenapíšu, že používame duplicitný nick :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok