Bolesti v podbrušku a bolesť krížov. Som tehotná?

michaeladankova
26. feb 2014

rvy mesiac som.začala užívať inofolic s priateľom sa snažíme o bejby uz asi 5den mam bolesti v podbrusku akokeby mala prist menstruacia a bolia ma kríze ine príznaky nemam ani prsia ma nebolia myslíte že to vyšlo a mozem byt tehotná alebo je to z inofolicu?

nigguska
26. feb 2014

@michaeladankova ahoj,to je tazko posudit...mozes byt tehu aj nemusis...na toto ti odpovie tehotensky test ale este je nan skoro....skus tak o 4dni testnut a uvidis...ak bude nagativny,pockaj este dalsie dva dni...

michaeladankova
autor
26. feb 2014

@nigguska ďakujem 🙂 Skusim ...uz som si ho aj kupila počkám este do.nedele a urobím si ho nechcem sa moc pozorovať len sa mi to este nestalo...

petra16
26. feb 2014

@michaeladankova A kedy ti ma prist menzes? Aj ja som zacala uzivat Inofolic a uz asi po 10 dnoch som tiez mala bolesti v podbrusku a pocity ako na menzes. Ale som citala, ze to moze byt priprava na ovulaciu. Teda tvorba vajicka...podla toho v akej faze cyklu si

michaeladankova
autor
26. feb 2014

Menstruacia ma prist 7.3 teda je este ďaleko... ale myslimi že je uz aj po ovulacii

petra16
26. feb 2014

@michaeladankova Ja mam dostat 12.3. A ovulaciu by som mala mat v tychto dnoch. Ale ovulacne testy mi ovulku neukazali. Aj napriek Inofolicu. Dokonca dnes mam bolesti v podbrusku a ovu. test negativny. Ja uz som z toho jeleň 🙂 Inak ja byt tebou tak este tehotensky test nerobim. To je zavcasu. Najskor v den ocakavanej menstruacie

veronikahm
26. feb 2014

ahojte ja som sa riadila podla aplikacie na telefone, pretoze mne nechodi pravidelne mrcha... mam tu aplikaciu asi 2mesiace. tam vam povie vsetko kedy si plodne dni podla poslednej mrchy a nam sa aj podarilo som cca5tt
vola sa Menstruacny kalendar 😀 je to taky cerveny diar s bielim kvietkom a ide len na android operacny system telefonu

fiona531
26. feb 2014

@veronikahm ja ho mam tiez 🙂)) tak dufam ze sa to podari 🙂))

tinushka13
26. feb 2014

@veronikahm inak tá aplikácia je geniálna vec. 😀 odkedy ju mám tak mrcha mi príde presne na deň.. pomaly presne na minútu. tak isto aj OVU.. ja nechápem ako. .. ale aj drahý si robí srandu, že veď telefón ti povie kedy má prísť.. prípadne ak otehotniem, tak budem presne vedieť kedy 😀 😀

petra16
26. feb 2014

@veronikahm A ako to tam funguje? Som si to nainstalovala ale sa v tom nejako nevyznam

veronikahm
26. feb 2014

napis tam kedy si mala posledný menzes a uz to same rata 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre