Manžel je bledý ako stena

16. feb 2024

Od stredy sa mu toci hlava, tazko sa dycha je bledy ako stena. Dnes isiel do roboty 🤦 volala som mu na obed sa mu zas motala hlava. Povedal ze ked to neprejde pojde k lekarke. Ale uz su to tri dni a stale to nepominulo. Bojim sa onho. Co to moze byt ? On vsetko zlahcuje ale teraz ked mu bolo najhorsie uz ani jemu nebolo vsetko jedno.

alickapusinka
16. feb 2024

Bože už ak nepozerá na teba a mate deti už len kvôli deťom nech ide. Moja mama aj chodila ale pokiaľ sa dostala k správnemu lekárovi bolo neskoro. To sa mi nechce veriť že jeden taký zanovitý chlap existuje. Už aj ak nechce ísť aspoň kvôli deťom nech ide deti otca potrebujú. Nechápem toto tak mu treba zavolať záchranku ak už mu bude veľmi zlé a nech ho vezmú aspoň na vyšetrenia.

taktotedanie
16. feb 2024

Musis to riesit inak sa moze stat cokolvek a budes riesit pohreb

elenita
16. feb 2024

@alickapusinka a co bolo Tvojej mame? ☹
@autorka Manzel je este na pohotovosti? Nesla si s nim?

alickapusinka
16. feb 2024

@elenita no tak tiež chodila najprv mala dve mozgové infarkty s toho ako tak vyšla a potom mala bolesti srdca chodila ako na klavír od dverí k dverám pokiaľ sa dostala k tomu správnemu tak zomrela.

jarmila2010
16. feb 2024

@domi2425 nikto z nas nevie posudit jeho stav...nechcem strasit,ale kamaratke volal manzel z prace v cz,ze sa neciti dobre...a rano jej volali,ze ho nasli mrtveho v posteli...

elenita
16. feb 2024

@alickapusinka Toto je uplne najhorsie, ze clovek to aj riesi, a aj to nemusi pomoct ☹ Naozaj velmi zalezi, na akeho lekara, odbornika natrafi. Mrzi ma to ☹

domi2425
16. feb 2024

@jarmila2010 ved prave ze nikto to nevie posudit a uz sa tu pisu katastroficke scenare.. jasne ze ked je zle treba ist na pohotovost, napisala som to ale z opacneho uhla pohladu, a to je to ze ludia vyckavaju az kym neni ozaj zle a potom davaj piatky vecer plne urgenty a traumatologie takychto pripadov.. keby ide o mojho muza tak davno je u doktora a nie ze sak neni male decko nebudem zanho riesit

kazdopadne drzim autorke palce nech to dobre dopadne

jarmila2010
16. feb 2024

@domi2425 ja som pisala nazor na aktualnu situaciu...co ine urobit v pia poobede?zbytocne su jej rady,co mala/mohla urobit cez tyzden...a to som fakt neni "fanusik"pohotovosti...osobne som bola naposledy pred 11r,ako tehotna...mala som problem a skoncila v nemocnici a s detmi rovnako...s 3.mes.dcerou naposledy...o mesiac ma 11r...

domi2425
16. feb 2024

@jarmila2010 ja som tiez len napisala nazor ze netreba hned utekat na pohotovost🤷🏻‍♀️staci premeriat tlak (to by ludia museli mat najskor zakladne veci doma) na zaciatok, potom ked tak LSPP nech vysetri lekar

ankare
16. feb 2024

Držíme palce!

alickapusinka
16. feb 2024

@elenita no nič sa už nedá robiť musím žiť zo spomienok.

banderaska29
16. feb 2024

😀 aj moj stryko bol taky tvrdohlavy, krvacalo mu z konečníka a neriešil to. nikomu nic nepovedal.. už nie je 5 rokov s nami :( proste chlapi, lekar nie, ale ani byt chory nie

elenita
17. feb 2024

@autorka Ako je manzelovi?

autor
17. feb 2024

Takze bol porobili rozne vysetrenia a nic mu nezistili. Vraj ma vsetko v poriadku

stanulienkat
17. feb 2024

Mozno stres, unava, malo tekutin....

ankare
17. feb 2024

Chvalabohu. Snáď je to pravda.

vsicka036
17. feb 2024

Tak mne tento tyzden tiez nebolo dobre, stres, unava, pocasie. Tlak som mala 95/65, takze sa mi aj hlava motala.

iwesska
17. feb 2024

No tak bezne clovek,ktoremu "nic nie je", je bledy, ma dychavicu a toci sa mu hlava...To ti povedal on,alebo si si citala tu spravu? A uz sa teda "uzdravil" a nic mu nie je?

simsalabim
17. feb 2024

To sa mi nezda. Co ma v lekarskej sprave? Urcite by som ho v pondelok hnala k obbodnej.

autor
17. feb 2024

@iwesska citala som spravu a tam ze v pripade zhorsenia okamzite vyhladat lekara... Uz je mu lepsie

jakubrianka
17. feb 2024

Skúste zaniesť stolicu na okultné krvácanie keď je bledý s točí sa mu hlava. Zavolaj na pohotovosť či nemôžeš doniesť nech vyšetria, že už týždeň je taký.

domi2425
17. feb 2024

@iwesska predstav si ze ano je to bezne😆niekedy staci zmena tlaku, pocasia, nedostatok spanku a je to na svete.. na pohotovosti ho aj tak neporiesia🤷🏻‍♀️jedine ist k obvodnemu a ziadat si spravit krvny obraz a zakladne vysetrenia.. dokonca aj panicke zachvaty co sa tvaria a vyzeraju ako infarkt su bezne, ale tu su vsetci lekari a odbornici, niektori ho chudaka stihli uz aj pochovat

iwesska
17. feb 2024

@domi2425 Nie,3 dni takyto stav bezny nie je,par minut ano. Vsak ani Heribanovi "nic nebolo" 🤷‍♀️

luccija
17. feb 2024

@iwesska to môže byť aj psychického pôvodu tetania, úzkosť
Autorka čo mu tam dali niečo na ukludnenie či nič žiadne lieky?hlava sa mu môže točiť aj od chrbtice, zo stresu, únavy určite treba hľadať dalej...
Aké mu robili vyšetrenia?

1fifinka1
17. feb 2024

Toto je fakt strašná diskusia.

domi2425
17. feb 2024

@iwesska bez komentara radsej😆

iwesska
17. feb 2024

@domi2425 Vsak hej,ono je to velmi vtipne,ked je niekomu zle tak,ze to vyzera na infarkt. Vzdy lepsie to precenit,ako podcenit.

domi2425
17. feb 2024

@iwesska ja sa smejem na tom ze tu spominas Heribana, nechapem kde beries pravo tu posudzovat niekoho zdravotne problemy, treba mu uz dat pokoj konecne a nevyjadrovat sa nasilu k veciam co si si akurat tak precitala na internete

iwesska
18. feb 2024

@domi2425 A ty kde beries pravo ma poucovat,co mozem a nemozem napisat?? 🤨

domi2425
18. feb 2024

@iwesska pis si co chces len sa necuduj ze ked trepes tak dostanes spatnu vazbu🤣najdem sa dalej natahovat, papa