Pichanie v pošve. Mali ste niektorá podobný problém?

dendika
2. jan 2009

ahojte tehulky, chcem sa vas opytat, už druhy den ma picha v posve, je to take neprijemne, mne sa to už počas tehotenstva objavilo, no to bolo hned na začiatku, vtedy mi lekar povedal, že je to v poriadku, teraz mam ist na kontrolu až o tyžden a som z toho trochu nervozna, pretože som sa dočitala, že takto sa prejavuje aj skracovanie krčka, ale mne lekar nikdy predtym nepovedal, že by s krčkom nebolo všetko, to sa hadam tak za 4 tyždne tolko toho nezmeni...nemali ste niektorá z vás podobný problém?

katka82
2. jan 2009

Ahoj Dendika občas se mi to taky stává ale jen malinko 😕 spíš mam takovej pocit jako po gyn. vyšetření nebo po sexu aniž by teda jedno nebo druhé proběhlo,no za týden jdu na kontrolu na gyndu a tak se zeptám 😉

zuzkaprofant
2. jan 2009

mna tak tak boli alebo picha neviem to nazvat doky mi na to povedal ze to je oki tak neviem , aj dnes tak ma to tam dako dole boli ☹

dendika
autor
2. jan 2009

no to pichanie by som prirovnala akoby ma niekto s ihlicou na strikovanie pichol zo spodu...dufam, že to nie je nič važne....hej a niekedy ma to tak pobolieva aj tam dole....

belanka
2. jan 2009

neviem síce,či je to ako u mňa,ale ja som cítila pichanie,keď som mala zápal vaječníkov.

p.e.t.u.l.k.a
2. jan 2009

Holky ptala jsem se na to kámošky právě na Silvestra a ta mi říkal, že jí to taky dělalo. 😉 Tak už jsme klidná 😎

katka82
2. jan 2009

No takový vyloženě píchnutí jakoby třeba nožem jsem občas mívala i před těhu 😉 tak snad to bude v pořádku

dendika
autor
2. jan 2009

no trosku ste ma ukludnili, dakujem 😉 dufam, že to fakt nebude spojene s tym krckom....ani s nejakymi komplikaciami....

lenka0402
2. jan 2009

ahoj dendika ja som mala podobny problem,a mne doktorka povedala ze drobec sa uz otocil dole hlavickou..hlavka je tazsia a prevazuje a tlaci na krcok..to preto ta bolest.ale zatial v pohode,drzime sa a krcok je v pohode.krasny zbytok tehu..

andy17
3. jan 2009

ahoj holky, mě takovéto píchání začalo asi v 28tt a dost jsem se polekala. Trvá to asi tak půl minuty tak 2-3 krát se to opakuje a je to hodně nepříjemné. Nejdřív jsem se taky polekala, ale teď se mi to stává častěji. Je to nepravidelné. Třeba jednou za týden někdy ob den. Prý by to mělo být tím, jak se roztahuje děloha a připravuje se na porod. Dr. mi řekl, že je to normální.

tonicka
3. jan 2009

cavte kočky, aj ja som to mala 😉 a karolik bola v poriadku a teraz ma 2 rocky 🙂 takze pokial to nie je pravidelne a uplne straaasna bolest, vraj je vsetko v poriadku 🙂 krasne dotehulkovanie 😵

sofia2008
5. apr 2010

Ahojte, momentalne som v 11tt, raz za tyzden ma niekolkokrat po sebe strasne silno picha v posve, akokeby ma tam niekto bodol ihlicou..pytala, som sa dr., nic mi na to nepovedala..stalo sa niektorej z vas?

tonicka
5. apr 2010

ahoj, ano mne sa to stavalo pri prvom tehotenstve 😉 , ak to bude velmi casto alebo neznesitelne tak chod si to dat skontrolovat 😉 , aj na pohotovost, ak teda tvoja dr. na to nereaguje 😒 Lebo moj dr . hovori, ze pokial to je uz casto a silne bolesti, treba to skontrolovat 🙂

sofia2008
6. apr 2010

tonicka dakujem 🙂

tonicka
19. apr 2010

🙂 rado sa stalo, inak pred vcerom ma tiez tam velmi pichlo,ale len jednorazovo 🙂 Tebe je lepsie?

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofia2008
20. apr 2010

ahoj tonicka..mne vyterom zistili kvasinky a enteroccous, tak som brala 6 dni tablety do posvy..ale po par dnoch ma zasa zacalo pichat..sem tam cez den..ja uz tomu nerozumiem 😠

dominika16
4. dec 2013

ahojte tehulky 🙂 som v 5mesiaci a aj mna pichne sem tam v posve, je to neprijemne a citala som clanky aby to nebolo skracovanie krcka :/ povedala som to gynekologovi a ten mi spravil ster a zistil rozmnozene kvasinky :( krcok nekontroloval :( predpisal mi macmiror ale pichanie rezanie trochu ustupilo ale nevymizlo :( plus pridal sa vodnaty vytok nie moc lebo liecivo vyteka ale vcera zomna "vysla voda" cira tekutina, vvolala som na gyndu doktor povedal povedal ze ak nemam krce ani hlienovy, krvavy vytok ani tekutiny neboo vela ze to je sposobene macmirorom.. no aj tak som nepokojna lebo na poradnu idem 19.12 a bojim sa aby nasa fazulka bola v poriadku lebo na internete citat clanky skory odtok plodovej vody a nasledne odomretie mainkeho a predcastne porody nie je premna boh vie co.. a myslim si ze ani pre ine tehulky :/ preto by som chcela radu, resp. ci sa z vas tu daktora stretla s takymto dacim. dakujem 🙂

kiki68
4. dec 2013

dominika,ak mas dojem,ze sa to nejak opakuje,a nie je to len par hodin po tom lieku,tak ist na pohotovost a necakat na poradnu,tam Ti hned povedia co a ako, neoplati sa riskovat. Este je jedna moznost a to,ze by dietatko nejak zatlacilo na take tie zliazky, to produkuje doslova ciru vodu a aj to tak neprijemne vie pichnut .
Nestresuj sa predcasnym porodom, ale ked mas pochybnost a intuicia veli ist na pohotovost,tak tam chod, maximalne budes za hystericku buducu maminku 😉

mimake
4. dec 2013

@dendika mna pichalo pocas celeho tehotenstva a az na to ze som bola posledne 2mesiace otvorena na 2,5 cm tak mi nic nebolo

pura
8. feb 2014

Ahojte baby prosim vas chcem sa vas spytat som v 38 tt a tyzden a pol do porodu....posledne dva dni ma maly strasne tlaci a pycha ma aaz v posve a tlaky v konecniku mam a strasne ma.bolia vajecniky jako by som mala dostat menzes.....pred tyzdnom som bola u doktora povedal ze je vsetko ok ale aj tak sa mi to volako nezda dakujem za odpovede 🙂

nathalie111
8. feb 2014

@pura ono to moze prist uz coskoro...kedykolvek....drzim palceky....🙂

elizita
12. feb 2015

moja skusenost taka, ze ma pichalo min tyzden odspodu ako ihlicou, take chvilkove, tak zo 3 krat... a na kontrole mi zistila, ze mam skrateny krcok a ze som otvorena na spic prsta (30 tt).

neluska222
15. sep 2015

Ahojte baby pichlo ma tak neprijemne v posve ze sa bojim ze co to može byt som len 27+5tt a tvrdnje mi brusko uz asi tyzden alebo 2tyzdne. A tak sa irformujem dakujem.

nikol1111
16. sep 2015

Tiez ma niekedy picha, ale nie je to bolestivé, take jemné pichanie. Ja som to pripisovala tomu tlaku dietatka. Ja som 26+3tt

lucassia
4. jan 2016

aj mna sem tam pichne tak ostro tiez sa bojim co to

nikol1111
5. jan 2016

@lucassia neboj sa nic to nebolo, úspešne sme to dotiahli az do 40 tt

bibix25
20. mar 2016

Chcela by som sa spytat - mna sice v posve nepicha ale skor to citim ako jemny slaby krc. Niekedy castejsie, niekedy mam dlhsie pokoj. Pred par dnami som bola na kontrole a vsetko bolo ok. Len doki mi pre istotu urobil vyter, bo sa mu nezdal zvyseny vytok (no vytok je bez farby aj zapachu, len je ho vela). Inak nemam ine problemy. Myslite ze su tie jemne krce v posve ok alebo sa mam na to ist radsej opytat k dr.?

dudlik123
3. nov 2016

Zdravím, mala by som byť 6+1tt a dnes sa mi stalo že ma začalo ráno po prebudení ako keby pichať v rôznych intervaloch na ľavej strane pošvy po cca pol hodine to preslo celý deň pokoj a teraz zas. Nie je to nejako extra silné skôr také jemné pichanie. Nemáte s tým dakto skúsenosti? Čim to môže byť?

lucinka188
6. nov 2016

@dudlik123 to je normalne, nestresuj sa 😉

elly23
7. máj 2017

Hmm ja nemam pichanie, ale ako keby ma vo vnutri bolelo v posve a som v 5tt a ziadne ine problémy nemam...aj to je normálne?