Pichanie a kŕče v pošve v 17. týždni

katkakatarina300
3. dec 2022

Ahojte tehulky, maminy, žienky. Chcela by som sa opýtať.. Bola som pred týždňom na poradni, a spominala som doktorke môj problém no povedala mi len že ,,uvidíme ako to bude pokračovať’’ tak skúsim napísať sem..
Som v 17tt a už nejakú dobu cítim pichanie v pošve. Našla som diskusie na túto tému, no žiadna situácia nebola podobná tej mojej.. kŕče vo vagíne nemam len občasne, ani 1-2x za deň. Mám ich každý deň, aj 15+ krát za deň. Niekedy tie kŕče prechádzajú aj do konečníka, intenzita sa mi zdá byť stále rovnaká, možno minimálne silnejšia ako bola prvé razy. Stretla ste sa s tým už niektorá alebo s tým máte nejaké iné skúsenosti ? 🙏🏽

perdita11
4. dec 2022

@katkakatarina300 magnezium beries?

katkakatarina300
autor
4. dec 2022

@perdita11 áno, magnezium mi doktorka poradila a beriem 2x denne ale nepomáha :(

luci_dar
4. dec 2022

@katkakatarina300 doktorka ti nekontroloval krcok sonom vaginalne? Jeho dlzku? Ci sa nahodou neskracuje.

katkakatarina300
autor
4. dec 2022

@luci_dar bohužiaľ nie, povedala len že malý je v poriadku a rastie a to bolo všetko.. moje kŕče neriesila ani nevyšetrovala a nehľadala príčinu, no dosť ma to trápi či je všetko v poriadku. Ak sa to nezlepší do ďalšej poradne tak jej poviem aby skontrolovala všetko čo sa dá.

luci_dar
5. dec 2022

@katkakatarina300 ja by som sla aj na pohotovost. Mala urcite skontrolovať krcok, zaroven vytery, moze to byt aj infekcia ci zapal.

zuzi0911
5. dec 2022

Stolica vetry je ôk?...lebo ja mam zápchu a plynatosť a keď už je to moc tak mam bolesti kŕče úplne všade aj v pošve,konečníku atd....

katkakatarina300
autor
5. dec 2022

@zuzi0911 áno, zápchu ani zastavené vetry nemám. Asi urobím ako hovorí @luci_dar a skočím na pohotovosť, lebo som si aj čítala o tom teraz a vidím že to môže byť skracovanie krčka alebo zápal ako hovoria baby. Dnes tam zájdem a snáď bude všetko v poriadku 🙏🏽

zuzi0911
5. dec 2022

@katkakatarina300 zájdite si...budeš kludnejsia ...
Držím palce...daj vedieť potom...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliavolna
16. jún 2023

@katkakatarina300 ahoj čo to bolo ?

katkakatarina300
autor
9. aug 2023

@juliavolna nakoniec to bola veľká záťaž na maternicu, mala som ju slabšiu a maličký bol na moje telo “príliš veľký” a urobil sa mi potom z toho aj pupočný pruh. Všetko ale dopadlo dobre, sme zdraví a 4.5 sa mi narodil nadherny synček 🙂))) veľa zdravicka prajem aj vám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre