Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

maria1989
16. okt 2013

@nice202 aká neúcta voči mužom? keď prdí môj muž predo mnou, aj ja budem pred ním... on to nerieši 😉

zita19
16. okt 2013

Baby! Zalozme si skupinu. PRDĽAVKY 😀

elise
16. okt 2013

po pôrode sa ako prvé pýtaju či sa poli vetry nie? a ked máte po sekcii a ležite s dalšou mamičkou na izbe aj ked ste prykrytý paplonom tak sa to nedá zadržať a vstať na wc ked ani posadiť sa nemôžete 24 hodin.

nice202
16. okt 2013

@zita19 nie som tvoja, co su to za pomenovania. sorry, nazor nezmenim, pride mi to primitivne a neohrabane, neokrochane, hnusne. Ale ak si myslis, ze si preto krajsia v ociach tvojho muza, tvoja vec....

briketa
16. okt 2013

@leoamiska001 zval to na deti 😀

zita19
16. okt 2013

No dobre. My sa tu hnusne pobavime v tomto smutnom svete a Ty ostan aka si

tinika
16. okt 2013

@digysa hehe toto presne od kedy mame deti tak dvere otvorene :D

kocko
16. okt 2013

jaj vetry, to si dobre pamätám že po cisárskom okolo mňa behali, že som mala zastavené vetry. Sestričky boli normálne hrdé že mi pomohli normálnou cestou ku vetrom, lebo ináč neviem, neviem ako by som dopadla. 🙂 🙂
Je to bežná vec, ale niekedy sa nedá pomôcť a vyjde to samo von. No občas sa neskryjeme a robíme v prítomnosti manželov.... 🙂 🙂 @elise

paloma20
16. okt 2013

@zita19 úplne s tebou súhlasím🙂 smiech je zdravý🙂

tinika
16. okt 2013

tato tema ma presvedčila aby som na tom konovi predsa este nejaky čas pobudla som sa dlho tak nenasmiala .D:D

a skuste neprdiet po operacii zlčnika :D:D boli sme na izbe tri, vsetky operovane v jeden den, sme sa na tom rehlili kolko dovolili rany lebo s tale sa dakto ospravedlnoval aj ked sme povedali ze to neriesime :D:D

kocko
16. okt 2013

@tinika to som si práve myslela, že dobrá téma na dnešný upršaný den 🙂 🙂 sranda musí byť

paloma20
16. okt 2013

vidím to tak že zajtra uvarím hrniec fazuľovej polievky:D:D veď jeden prd je lepší ako desať doktorov:D:D:D:D bože len si o mne nemyslite nič zlé:D

maja1982
16. okt 2013

Jooj baby, super tema 😀 😀 😀 a ozaj, prdy sa nesmu zadrziavat, lebo potom idu chrbticou hore do mozgu a tam z nich vznikaju tie na h...o napady 😀 😀 😀

tinika
16. okt 2013

a tiez dve sekcie mam za sebou takze uzila som si take :D

tinika
16. okt 2013

@kocko hej aj depka ma presla :D

lenka1993
16. okt 2013

Jáááj ženy som sa pobavila 😀 . Zo začiatku nie asi 2 roky ale potom začal muž a asi pol roka na to aj ja, nevravím že zámerne ale keď ujde tak sa nepotrhám, a aj sa na tom zasejeme 🙂. No a od kedy sme manželia tak si stále hovoríme že dobrom aj v zlom 🙂

tinika
16. okt 2013

@nice202 ako prdiet na verejnosti to aj mne pride nechutne ale prepač, ak mas nejake zdravotne problemy ty to nazyvas znizovanim? ked ti ujde skor ako by si usla niekde do inej miestnosti? je to prirodzene myslim v tom ze je to tak od prirody, ked sa takto z tela uvolnuju plyny nevravim ze mame prdiet od rana do večera, ale ak to ide tak čo narobis

kocko
16. okt 2013

@tinika pri tejto téme depka nehrozí, čítam tému od začiatku, žiadnu som tak poctivo neprečítala od samého začiatku.
Fakt dobré na jesenné dni, len si na toto spomenúť. 🙂 🙂

eeffka
16. okt 2013

@monyccka joj a inak ja som az teraz pochopila vyznam nazvu "rotavirus", tiez som nevedela, ktorou stranou sa vyrotovat k zachodu 😀 😀 😀

@digysa no viiila , ne? len sa tak vznasam, nejem , neprdim, negrgam 🙂 inak ja som si na tento imidz dost potrpela, ale tento virus posunul hranicu mojej hanby do nebeskych vysin
my sme vyrastali len s mamou, ja a sestra a nejak som sa tak vychovala 🙂 , ked si pri mne raz grgla kamoska na obede na VS, skoro mi plomby vypadli 😕 , a ona ze pardon a koniec, a ja trauma 🙂 (ona mala brata )

zita19
16. okt 2013

Baby, taky som mala blby den. Rano vstanem prsi, v robote mi niektore veci dobre liezli na nervy, mam obruseny zub a asi sa mi zapaluje dasno, polamal sa mi dazdnik, stary ma nastval ze az, stale prsi... A do toho TOTO!!!!
Uz mi nic nie je, len tie dasna musim akosi poriesit.
Neokrochane zenicky vsetkych krajov spojme sa a preprdme sa k lepesim zajtrajskom! Hura! Hura! Huraaaa!!!!

paloma20
16. okt 2013

@zita19 Jeden prd pre všetkých, všetky prdy do jedného:D........

popelka5000
16. okt 2013

Tak nebudem mu prdiet pri jedle alebo rovno do nosa ,ale tak sa omluvim povieme si navzajom v pohode ,nic sa nedeje ve dsme ludia 😀 a ozaj ked ma jeden z partnerov crevne potiaze tak co si ma sposobit este väcsie problemy?

sorciera24
16. okt 2013

ja vam to napisem takto: vztah je az vtedy vazny a intimny, ked si dokazete pred sebou prdnut .......takze samozrejme, ze pred sebou prdime.....mna fascinuje to, ze zeny nemaju problem vyzliect sa, ci roztiahnut nohy pomaly hocikomu a prdnut pred vlastnym manzelom po 7 rokoch problem je?.....asi som z inej planety.... 😕

normandia
16. okt 2013

kto grgááá a prdííí zdravie si tvrdíí....ale ako až som chuť dostala si prdnúť 😀

zita19
16. okt 2013

@sorciera24 Presne ako pises... Inac sa mi stalo, ze uslo akurat v tom najlepsom... Bolo po radovankach a uz sme sa len rehotali 😀

kocko
16. okt 2013

Moja dcéra ešte zvykne hovoriť, že jeden prd je viac ako sto doktorov. 🙂 🙂

olivs
16. okt 2013

@leoamiska001tip odomna: mna takto nafukovalo kym som nezistila ze som na niektore potraviny alergicka.. odkedy sa im vyhybam, je to vynimocne..

oktobermimi
16. okt 2013

:D to kto toto vytvoril ? :O 😀 😀 bože čo si ma človek nechať bok vyvaliť ? :D :D ... jojoj dnes bola fazuľová omáčka 😀 a ano prdíme pred sebou :D a nie nemám stým problém 🙂 😀 lepši pachová stopa za akustického doprovodu ako hnedý pások karate na nohavičkách 😀 ..... ale pobavili ste ma OPRAVDU 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zita19
16. okt 2013

Ja neprdim furt, ale taka sosovica, fazula (obidvoje milujem) na druhy dem zo mna prehovaraju...
A ked mi zacne skvrkat v bruchu! To sa zastavit neda. Na to sa budia aj moji psi, ze co sa deje. Ked moji muzikanti zacnu do ticha v kancelrii. Vzdy sa s kolegom rehoceme ako dvaja nekompletni...

nice202
16. okt 2013

@tinika ja som dama a prdenie mi pride nevhodne vsade. ak sa stane, ospravedlnim sa a budem sa snazit, aby sa neopakovalo. Prdenie pred chlapom neznamena, ze si neprdnem vobec.... 🙂