Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

nativanativa
22. okt 2013

@zita19 ano mlay patko moj uz prdi do plienky .... okolo pol 11 cakam prve prebudenie
@natas4 no my ako na potvoru ked mal patko 3.mesiace sme dostali atopicky ekzem , takze ziadna sranda ,,,,, behala som s nim po koznej ako na hodiny klaviru , ale chvalabohu sme uz za vodou ....

katka1981
22. okt 2013

hladna som jak hovado, ale nemame parky 😝 skoda ze ich nekupujeme, strasne som hladnaaaaaaaa

vehuhu
22. okt 2013

@natas4 my sme sa kupali setci traja surodenci, do isteho veku (potom mama uznala, ze sa uz ja s nimi kupat nemoze ☹ ☹ ) a tam kde je vana taka zaoblena to bola nasa smykacka 😀 😀 jaka parada...ked sme mamu poculi ist po schodoch, potichucky do vane, kde uz skoro ziadna voda nebola...ale raz nas prichytila, jak cakame v rade pri vani kym pride rad na spustacku 😀 😀 😀

charlie1980
22. okt 2013

@nativanativa Ty si teda trufas. Co ty vies, ako sme vsetky otehotneli...

zita19
22. okt 2013

Joj parky:
Moj chlap si dnes doniesol od mamicky parocky (my doma nemame, lebo nemam cas skocit do toho jedneho masiarstva kde svoje oblibene spiske kupujem (no som to ja manzelka!!)) a ako poznam jeho sporovlivu mamicku, tak urcite kupila co maju zlozenie: celuloza, muka, mast a stopovem mnozstvo masa. Tak si ich zohrial a Maxik samozrejme, ze pomoze. A ja chlapovi: nedavaj mu tie parky, bude mu zle. Psovi 😀 😀
Co tam po chlapovi 😝

katka1981
22. okt 2013

@nativanativa, akoze robia si z nej prdel, no ale ja som tiez nikde necitala ze spermie na vzduchu umru. Ja som si vzdy davala taky pozor, ze pomaly sa savom umyt 🙂 A napr. to ze ovula moze byt hocikedy to som do nedavna nevedela, len vdaka konovi, alebo ze moze byt aj dvakrat mesacne, to mi zas povedala kamoska, ze to ma od gynda. Ono vediet tieto info, ja som radsej panna doteraz 😀 😀 😀 V kazdom pripade su spermie velmi nebezpecne 😀 😀 😀 Mne nic nezmenilo zivot tak, ako prave jedna z nich 😀 😀 😀 Este ze planovana, to by som nerozchodila. Asi by som zacala zbierat mixery.

natas4
22. okt 2013

@vehuhu wou traja vo vani, to musela byt aj paradna virivka 😉

tilly
22. okt 2013

@katka1981 😀 😀

tilly
22. okt 2013

@zita19 mate psa maxika? aj my 😀

katka1981
22. okt 2013

@nativanativa, teraz vazne, kamaratova dcera ma problemy s exemom, vyskusali vsetko a jedine co jej ho zmiernilo bolo kozie mlieko, tak keby nahodou sa to vratilo, tak skuste, drzim palce, ze sa tak uz nestane.

natas4
22. okt 2013

@zita19 ja minule muzovi hovorim "nedavaj malej ten syr, jogurt (doplnte si co chcete) je po zaruke...ale ty ho mozes" 😀 snad nebudeme jedlo vyhadzovat a jemu aspon precisti creva 😀

katka1981
22. okt 2013

@natas4, ved aj my to tak robime, ze my mozeme, ale zas neznamena ze ked je nieco po zaruke, ze to je zle, ale zas su aj mliecne vyrobky, ktore su plesnive este v zaruke a to nemyslim plesnove syry.

Ozaj baby, co myslite, nedohnisal ten vred na riti?

natas4
22. okt 2013

@katka1981 my zaruku nejak moc neriesime, minule dosiel muz, ze ovonaj tu salamu nejak sa mi nezda...fuuu to bol brutal, pokazena, pomaly zelena...hm, ale dosiel az ked ju pomaly celu zjedol a ostali len dve kolecka 😀

zita19
22. okt 2013

@natas4 a sme spat!!!! A na 40. strane
A este jednu pridam. To sice nie je tema vonkoncom srandovna, ale primamovztazna na tu "tehotnu" a sexualnu vychovu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/dalsi-nebezpecny-dokument-2/

powerica1
22. okt 2013

@zita19 presne tak, potom sa cuduju, ze to tam maju cele zaprdene 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nativanativa
22. okt 2013

@katka1981 podla mna mu ho vytlacila - takyyyyy splechanec , ze odrbala celu kupelku
no ked si to predstavim ..... fuuuuj 😝 😝

zita19
22. okt 2013

@natas4 Moj dosiel, ze uz nekupuj tu salamu, je to sama chrupavka. Ten chruno zozral Maxovu salamu 😀 😀 😀 😀
a ja som riesila dilemu:
- poviem, ze Maxova, ze je na nej napisane Rexo a nakreslény pes, urazi sa
- nepoviem, ze je Maxova c mozno zisti ako to s nou je, urazi sa
Povedala som. Tyzden so mnou nehovoril ani kredenc 😀 😀 😀 😀

katka1981
22. okt 2013

@nativanativa, krot sa, zobudim malu, sa smejem jak blazon 😀 😀 😀 😀 😀

nativanativa
22. okt 2013

@katka1981 si to predstavujem jak v tych tupych tiiinedzerskych amiickych komediach o pubisoch , ktori si jebaky vytlacali v kupelkach a zasralo to celu kupelku 😀 😀 😀

zita19
22. okt 2013

@leoamiska001 Dakujeme za temu. Uz sme na 40. strane. Ozvi sa nam 😀 😀 😀 😀

nativanativa
22. okt 2013

@zita19 mala si pouzit na to mixer a bolo by vymalovane 😀

daneso
22. okt 2013

@nativanativa nic v zlom prdla som od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

natas4
22. okt 2013

@zita19 😀 😀 😀 aj ja by som povedala...by som totiz chcela vidiet ten pohlad, ked by sa dozvedel co zjedol 😀 😀
idem doliat pohar vina, hned som spat 🙂

katka1981
22. okt 2013

Baby co vy nato? Predtym bola hrusticka huzevnata. http://lesk.azet.sk/clanok/104380/sexi-ucitelka... no nebudem sa moc inspirovat, dostala by som sa na vahu aku som mala asi v 33.t.t. ale sekne jej to, len ten jej chlap, vyzera ozaj zle.

zita19
22. okt 2013

@natas4 chlapi zozeru vsetko co neodchadza z taniera po svojich 😀 😀 😀 A potom vetraju pod paplonom aby sme si to aj my uzili 😀 😀 😀

leoamiska001
autor
22. okt 2013

@zita19 uz som tu draha 😀 uz som mu to vysvetlila teraz sereme predsebou jedna radost vcera sme mali fazulu no tak konec 😀

daneso
22. okt 2013

@nativanativa 😀 😀 😀 zlomeny plastový cuplik je jednicka!!!!!! 😀

katka1981
22. okt 2013

@zita19, lezi vedla mna, tak budem slusna, ale uprimne, niekedy sa na tom dobre nasmejeme ako mu nadavam, ze ci ma chce ozaj zabit, a tie rehoty, som happy, ze malu nezobudime, to by bolo po smiechu.

katka1981
22. okt 2013

@nativanativa, ja mam rada tie komedie, tam netreba vobec rozmyslat, to je taka konina ze az. Ale mala viac popisat ten smrad co citila, to by chcelo detaily 😀 😀 😀 😀

nativanativa
22. okt 2013

@natas4 jeeezis , az slintam , jabych si dala pohar cerveneeeho boze !!! 😝

nativanativa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz