Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
natas4
22. okt 2013
@vehuhu tak ale vies toaletak pouziva kazdy inym sposobom 😉 niekto prelozi, druhy da do guce, tretiemu staci jeden stvorcek a radsej dobre vydrhne ruky .......... 😃 :-p :-N
nativanativa
22. okt 2013
@natas4 ja jak som bola vycapena na koze , ani som nestihla podakovat za klystyr , ihned som isla trubit do hajzika a potom sa osprchovat a potom uz len cakala jak kura na sopel
katka1981
22. okt 2013
@sharlotta, malo by tu byt varovanie pre tehotne, ale ty uz porodit mozes, kludne citaj 😃
vehuhu
22. okt 2013
@natas4 hahahahahaha 😃😃: a dalsia tema na rozobratie...ja si prekladam :😃 ak je tato terminologia spravna 😃
sharlotta
22. okt 2013
Mna to zrejme zajtra caka, tak dufam, ze wc bude blizko, bo sa este aj osablujem.
katka1981
22. okt 2013
@charlie1980, bioplyny to su vazne veci...
sharlotta
22. okt 2013
@katka1981 len mi nesmie prasknut jazva po cisarskom...
zita19
22. okt 2013
@katka1981 a ci ja viem? Bolo to fajn. Nove sidlisko, pred blokom stavenisko, za blokom stavenisko, jeden obchod, vsetko z mesta bolo treba vlacit... Vycapili sme sa za blok s kociarmi a robili sme Modreho kona na zivo 😃 😃 😃 😃
lauritka
22. okt 2013
@nativanativa hej este sme pisali aj neskor, aj IP.. a sarin ju posielala za psychologom, tak ju obvinila, ci si mysli, ze potrebuje psychologa.. neviem kedy presne to prebiehalo.. v grafoch 🙂 teda aky den.. skoda. 🙂
natas4
22. okt 2013
@zita19 to tu ani nepis, lebo ta poniektore roznesu v zuboch 😃 ja sa v dnesnej dobe radsej vyhybam aj detskym ihriskam, lebo ja tieto mamicky moc nemusim :-N :-p donekonecna rozoberat kazdy detsky prd ...ja ficim na kamoskach, ktore sme rovnaka krvna skupina, raz idem ja na navstevu, potom zas k nam dojdu...inak by ma asi doma piclo :-p
nativanativa
22. okt 2013
@lauritka my sme si vysluzili titul - zavistlive kravy , lebo urcite nemame vlastne deti 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@sharlotta, a necvrkne ti obcas? Ja som sa nesmela moc ako tehotna smiat 🙂 A ked som kychala, tak vzdy s prekrizenymi nohami 🙂 Nevysmievam sa ti, len som si spomenula ake to bolo, ked som bola tehotna.
zita19
22. okt 2013
@nativanativa Jaj to tu je o tej zo vcera s bublinkami.... No dobre rano stara mama!!! Konecne si v obraze 😃 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@zita19, muselo to byt super, mne toto chybalo, brala by som to aj bez toho chlastu. V dobrom zavidim.
lauritka
22. okt 2013
@nativanativa ohh, az tak ?? 🙂 mimichodom do profilu si moze clovek napisat hocico.. aj ze ma tri deti.. :-N
sharlotta
22. okt 2013
@katka1981 presne ako sa pise v tej knizke Spoved sialenej matky - ked kaslem, tak prdim, ked kycham, tak si cvrknem...som si ista, ze pri porode sa poseriem...
katka1981
22. okt 2013
@natas4, nemas rada, ked riesia kazdy detsky prd a o com je tato tema? 😃 😃 😃
nativanativa
22. okt 2013
@sharlotta dalsia , co tu nema co robit a prdet radsej na vzdycharni 😃 😃 😃 , ides uz tameky
irriss
22. okt 2013
Ahojky!! 🙂 🙂 🙂 Nemam sanci Vas docist... 😎
nativanativa
22. okt 2013
@sharlotta no moja zlata , ja som s tym mala problem po porode ..... ked som si kychla tak som si cvrkla , ale uz je to ok 😉
sharlotta
22. okt 2013
@nativanativa rezat ma budu...to bude uplne ina sranda, sa musim odreagovat nejak, aby dietko nemalo stres.
katka1981
22. okt 2013
@zita19, pockaj ta bublinkova to je ta, co jej muz vie ze je tehotna, ked este ani nevie a test si stale nekupuje???
irriss
22. okt 2013
@nativanativa sakra jsem mimo, nedokazu rozlisit vtip od urazky a prd od sr........ POMOOOOOOOOOOOOC :-| 😞
katka1981
22. okt 2013
@sharlotta, no s tym ucvrknutim je to fajn, ked to po porode skonci, ale nie vzdy to tak je 🙂 tak drzim palce aby si to zvladla.
katka1981
22. okt 2013
@irriss, vitaj!!!!!!!!
irriss
22. okt 2013
@katka1981 ....ne bublinkova je ta, co jde zepredu, a vybubla pod nosem zpod tricka😉 kdyz jsou tesne kalhoty a nebo ta, co se s nim schovas ve vane nebo v mori.. 😎
katka1981
22. okt 2013
@nativanativa, tak tak. Ideme s muzom po vonku. Hovorim mu, pockaj. Prekrizim nohy a kychnem. Niekto si moze mysliet, ze to je nejaky sialeny ritual 😃 😃 😃 a to nehovorim, ze zo zaciatku som sa este radsej aj podrzala 😃
natas4
22. okt 2013
@katka1981 ved o prdoch by sa este dalo, ale nebavi ma riesit kedy a kolko ma dieta jest, co ma kest, kedy spat, ako spat, co obliect , neobliect....aaaaaaaaaa ..ved zapnem svoj sedliacky rozum a daco z toho vyjde 😉
nativanativa
22. okt 2013
@lauritka ona je aj na fajsbuuuku a ma tri deti !!!!! 😃 😃 :-o
vehuhu
22. okt 2013
@nativanativa tak toto idem ceknut 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli