Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

katka1981
22. okt 2013

@irriss, no zial, netusim aka je to, ale nevadi aspon som sa dozvedela o Saraticovej diete a schvalne davam velke S, lebo to pekne zmatie.

irriss
22. okt 2013

@nativanativa o kom prdite? pardon pisete? 😉

natas4
22. okt 2013

@irriss no, ale vela podstatnych info a linkov ti uslo, mala by si aspon precitat poslednych 5 stran 😅 😉 😉

ika84
22. okt 2013

konecne tema ktora tu ma uroven :DDDDDDD dlho som sa tak dobre nezasmiala

vehuhu
22. okt 2013

@nativanativa som truba, sak neviem meno 😀 😀 😀 som myslala, ze bude mat pri mene napisane

zita19
22. okt 2013

@irriss si nam chybala!!!

katka1981
22. okt 2013

@natas4, pochopila som 🙂

lauritka
22. okt 2013

@nativanativa tak potom niet pochyb 😝 😉

irriss
22. okt 2013

@natas4 OK prectu 😉 doctu.....byla jsem na tridni schuzce od 16te hodiny do 19te30hod!!!!!!!!!!!!!

aknelka85
22. okt 2013

@krassotinka prepaaac 😀

nativanativa
22. okt 2013

@irriss ved o nasej tonci predsa !!! tonca je dama a je absolutne kuuul !!!! to je ta co citi tie bublinky , ale pomylila si ich z prdmi 😀

natas4
22. okt 2013

@irriss fuu to co ste tam tolko preberali ? 😕

elise
22. okt 2013

@irriss preboha čo ste tam tak dlho riešili?

lauritka
22. okt 2013

@nativanativa no ja sa nestiham divit, ze je tu taka znama ? 😨 😕 😅

irriss
22. okt 2013

@nativanativa Tady je nejaka Tonicka?ach joooo.jsem po tech nekolika hodinach ve skolni lavici uplne znicena, vygumovana..se nedivim, ze deti prijdou ze skoly a nemaji chut ani jist..mne taky presla chut..pri pohledu na tu hruzu, 🤐

nativanativa
22. okt 2013

@irriss boze ziena , pamatas si jednu temu co zalozila jedna tehotna baba .... poslem ti livn , celkom som aj bola zvedava ako dopadla .... ale neviem

natas4
22. okt 2013

@lauritka ked budes mat cas a blbu naladu, tak si precitaj celu tuto temu ...zla nalada ta zarucene prejde 😎

irriss
22. okt 2013

@lauritka Ahoj Lauri!! O kom mluvite? Nejak se nechytam...do grafu nechodim ☹
p.s. Uz dlouuuuuuuuuho jsem Te nepotkala 🙂 😉 a rada Te vidim..😉

charlie1980
22. okt 2013

@irriss bublinkovej manzel mi mal predpovedat porod a vykaslal sa na mna, vies ??? Uz sa nam nikdy neozvali, dokonca nas nazvala bezdetnymi kravami, ze @nativanativa... ? Pritom ja som to s nou myslela len dobre. A aj na fejsbuuuuku sme ju vymakli, vsak nativanativa...? Ona nie je imaginarna, ako Karin, ona naozaj existuje, tota tonjadabik2

irriss
22. okt 2013

@elise Skolni Bordel alla Italy 😠

zita19
22. okt 2013

@natas4 co celu, tu staci skocit namatkou na hociktoru stranu a chechnas sa ako nesvojpravna 😀 😀

stellamaris
22. okt 2013

@ika84 a je to tema,kde sa nikto nehada 😀 prdime tu jedna radost 😀

lauritka
22. okt 2013

@irriss ahooj, o jednej oblubenkyne nativa 😝 dakujem za privitanie 🤐 vies, ze ja tam trcim... alebo v skupinacch🙂 odekdy existuju tiez sa tazko stihaju temy ;)

irriss
22. okt 2013

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Na Brianu se neda zapomenout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tusim, ze i ja jsem ji nalitla 😀 😀 😀 no byla jsem tu "nova" 😀 😀 😀

aadulik2110
22. okt 2013

môj záväzok prečítať celú tému akosi "stagnuje" dostala som sa po stranu 22, lajkujem a aj by som reagovala na niektoré, ale som rada, že stíham vôbec čítať.... dúfam, že aspoň ešte zopár strán stihnem prečítať, kým pôjdem prdieť do perín :D rehlím sa jak kôň (ešteže mm je v práci) a aby som tu stále len nelajkovala, tak aj prispejem videjkami, na ktoré som si pri tejto téme spomenula:

https://www.youtube.com/watch?v=N-z05l12WX4


https://www.youtube.com/watch?v=nqSR_gryVd0


a ešte trošku vyšší level témy a detská logika k tomu: ako 19ročná som robila v Anglicku au-pair - v černošskej rodinke a malý vtedy 5ročný chlapček ma zavolal, aby som mu po veľkej utrela riťku... a v takejto "intímnej"chvíľke sa ma narovinu opýtal, či mám biele hovienka - nechápavo som na neho pozrela a tak mi to pekne "detsky" vysvetlil: ja som hnedý a mám hnedé hovienka, keď ty si biela, ty máš biele?...

elise
22. okt 2013

@irriss to je sila ale hlavne že si už tu 🙂

katka1981
22. okt 2013

@charlie1980, konecne som v obraze. A ten jej muz nemal vestecku gulu, ale svoje 😀

zita19
22. okt 2013

@irriss a uz som uplne v perdeli... 😢 Poslite mi dolezite linky na IP. Ja si to dostudujem. Slubujem!!!

irriss
22. okt 2013

@lauritka No ja take vylezam jako snek po desti..ale tu se sneci v Italii zerou..tak se bojim.. 😲 😀
Ja jsem take v soukromce (vetsinou) ale kvuli Prdum jsem tu setrvala dele..jinak MK je pro mne uz casto jen zasobarna smichu...jen mi je lito, ze jsem tu nechala tolik osobniho..vsak Ty vis.. 😉