Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

tilly
26. okt 2013

@zuzkat1 aj moj maly, stale, ja som si prdooool 😀 on sa nekasle

nativanativa
26. okt 2013

@tilly ahoooj ako bolo na brunovi ? vyprdela si sa dobre ?? 😀

tilly
26. okt 2013

@nativanativa jaj, paradne, strasne dobry bol, sikovny chlapec to je.. dal solo aj na klaviri, aj na bicich, totalne to odpalil, parada, ale prdiet mi neslo, ale aspon sme sa vytancovali 😀

zita19
26. okt 2013

Baby necudujte sa tym vajciam pre dojcata. Ked ste vy a synovia vasich svokier boli dojcata tak vajce sa davalo asi od pol roka. Vajce na makko alebo vajicko do polievocky. Kojenie sa sice deklarovalo ako najlepsie pre dojcata ale nejak sa nepodporoavalo a kto kojil po 6. mesiaci uz bol mimo. Krupicky na veceru od 4. mesiaca. Potom sa obilniny celkom zavrhli kvoli celiakii, ze az od dvoch rokov a teraz sa zas vracia psenica pre deti po 6. mesiaci. A niektore v pohode daju segedin stvormesacnemu babu 😀 😀
Takze ja si budem musiet podroben prestudovat vsetky temy o prirmoch, umelom mlieko (inac neviem preco umele, umela je podla mna hmota na serblik ale nahradne mliko je vyrabane normalne z mlieka vydojeneho z nejakeho savca, plus este nejake prisady a nie syntetizovane z ropy a recyklovanych PET flasi 😀 😀 😀 ).
Do februara to hadam stihnem a ak nie najdete ma podpisanu pod otazkou: Mam jablko postruhat na nerezovom alebo plastovom struhadlielku? Mam obidve, ale to plastove sa neda vysterilizovat ani v mikrovlnke ani v hrncehu vyvarit (skusala som a dve som znicila) a to nerezove zas sa da dokonale vysterilizovat hodinovym varenim v papinaku ale zas na druhej strane vraj kovy nicia vitaminky. Mamicky poradte mi ako ste to riesili vy u vasich deticiek.

babaker
26. okt 2013

@zita19 Mixer ETA este mas? 😀 😀 😀 😀

zita19
26. okt 2013

@babaker Nemam. 😢 ETA 0100 oranzovy som nemala, 🙂)) ale mala som komlpetny ETA robot. Ja som taky typ, ze stroje na varenie pouziva vzdy ked sa robi nieco na co su urcene a tak robot mam uz treti. ETA, Moulinex, ETA a ked dosluzi kupim dalsi... 😀 😀
A kazdy mal ine zvukove prejavy 😀 😀 😀

charlie1980
26. okt 2013

Kurnik, nachvilu sa vzdialilim a uz si tu srandu zo vsetkeho robite ! 😀

babaker
26. okt 2013

@zita19 aj moj kreativny manzel dokaze mixerom miesat farby na malovanie, priborove noziky pouziva ako srobovaky.... 😀

babaker
26. okt 2013

@charlie1980 pridaj do mlyna....nejake porodne zazitky?

zita19
26. okt 2013

@babaker Moj clovek!!!! Priborovym nozom sa najlepsie vyplnali diery v paneloch, slahacom som miesala ferbu ked furt bola hrudkovita... Si nevies predstavit na ake opravarenske prace pouzivam vybavenie kuchyne. Ked som potrebovala odmastit drotenu policju z kupelne pred natieranim sla do umyvacky, a v umyvacke koncia aj skla z lustorv... 😀

babaker
26. okt 2013

@zita19 esteze nemame umyvacku 😀

babaker
26. okt 2013

@zita19 doma vyupratovane, cely bot vonia cistiacimi prostriedkami, na stole kraaasny cisty obrus.....a moja draha polovicka na nom rozlozene cierne mastne suciatstky z neviem coho, oci svietia radostou, ze "aha, opravil som to" 😠 😠 😠 😠 do smrti moze bohu dakovat, ze mi dal malo sily, inak by ho v nemocnici uz asi "neopravili" 😀 😀 😀

zuzkat1
26. okt 2013

@zita19 musis pouzit sklenene🙂 no od pol roka hej.ale v 4tom mesiaci na makko...navyse ten maly skoro umrel... Anafylakticky sok...

zuzkat1
26. okt 2013

@babaker jaj toto poznam...okrem opravovania kadecoho som ho raz pristihla so spinavymi teniskami na stole ze ich potrebuje zasit.kedze obrus uz bol spinavy prihodila som mu aj svoje-nech sije😀

zita19
26. okt 2013

@zuzkat1 SKLENENE!!!! To si musim kupit!!!! 😀 😀 😀 😀
"Dievcata naviete mi poradit nejaku stranku kde by som mohla kupit sklanene struhadielko na jablcka pre mojho vnucika?" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
"Myslite mamicky, ze mam jablcko pred struhanim na slkenenom struhadielku osupat? A staci osupat kozticku z jablcka alebo mam aj kostocjy vybrat? Co ked sa mi nejaka kostocka zamiesa do struhaneho jablcka? Ako ju mam najst alebo bude lepsie ked to cele vyhodim a zacnem od zmova? Kolko kostocok ma zvycajne jablcko? Patam sa aby som ich po operacii struhanie mohla spocitat ako rusky na sale pred zasitim pacienta? Musim mat istotu, lebo co ked zje jadierko a ono mu v brusku zacne klicit? Mate s tym niektora skusenosti. Dakujem za vsetky ospovede.😀 😀 😀 😀 😀
Maly mozno mal alergiu na vyjicka, to by potom skoro umrel aj keby vajce prevy krat stretol v piatich rokoch.

babaker
26. okt 2013

@zita19 ked zje jadierko - nezabudni:
1) napisat na MK a popisat problem
2) trapit sa, nespat celu noc, pripadne prichadzat o rozum
3) po skaredych odpovediach na MK sa riadne urazit a poodpisovat na vsetky odpovede
😀 😀 😀

zita19
26. okt 2013

Dalsie stadium mixeroveho tyqe:
https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/3-5-rocny-syn-nechce-papat-sam/
Vyzyvam k plodnej diskusiii 😀 😀

@babaker Jakaaa som bola hrda, ze som zvladla konikovske pravidla!!!! Figu borovu, stara mama!!! Studuj a uc sa poriadne!!!! Mozem prist na opravny termin? 😀 😀 😀

babaker
26. okt 2013

@zita19 docitala som sovu v hodinach 😀
opytam sa mojej matky ako nas vychovala bez kona....

zuzkat1
26. okt 2013

@zita19 no lekari jej povedali ze keby zacala neskor postupne nemuselo to byt. Potom nesmel vajcia do neviem kedy..ale v keksikoch ich jedol a tusim teraz uz jedava ale nema ich rad.
A so struhadlom neporadim🙂 ja mam este od nasich co pre mna pouzivali😀

nativanativa
26. okt 2013

@zita19 ano mas uplnu pravdu , mna kazdy doma zdrbava ze preco este kojim , ze dieta od pol roka moze vsetko lebo my ako deti sme uz vsetko dorazu jedli a mna z toho ide drbnuuuuut 😔 😔

katkakovac
26. okt 2013

prepásla som tému o sterilizácii, trávila som popoludnie na pohotovosti s infekciou močových ciest 😒 Dajte prosím link, nech si zlepším náladu 😉
@babaker moj muz sa špecializoval na spájkovanie cínom na konferenčnom stolíku v obývačke. Keď potom priniesol aj epoxid a narobil tam hrbolčeky, provokatívne som naň vyliala odlakovač. Nejakým zázrakom som vytvorila podobu holubice mieru, tak sme ho ošmirglovali a znova nalakovali🙂 inak pinzetu na obočie využíva na všelijaké pokútne účely a ja mám non-stop vyhádzané obočie. O používaní kuchynských vecí na iné účely ako varenie a jedenie radšej pomlčím 😀

babaker
26. okt 2013

@katkakovac sova je v zitinom linku na 3,5 r co nechce jest... 😀

katkakovac
26. okt 2013

@babaker dakujem 🙂

katkakovac
26. okt 2013

dočítavam zameškané a rieši sa tam aj grganie.
Teraz som si spomenula, čo mi raz vyviedla moja mladšia sestra na kúpalisku. Už bolo tak navečer, poloprázdne kúpalisko. So segrou ešte krpaté, potápali sme sa a občas si aj logli chlóru. Akurát som priplávala ku kraju bazéna, keď sa spod vody vynorila moja segra a na plnú hubu si grgla. Zvuk akoby to bol hroch, akurát na pol sekundy nehrala hudba, takže to počulo celé kúpalisko. A tá sviňa malá sa hneď ponorila do vody, takže sa všetko pozeralo len na mňa... 😀 😀 😀

natas4
26. okt 2013

@zita19 ja v umyvacke riadu perem tenisky 😀 😀 😀

zita19
26. okt 2013

🙂 @natas4 to mi nenapadlo. Periem ich v pracke. Ma na to program. 😒 Zato tabletky do umyvacky pouzivam, ked potrebujem vyprat nieco obzvlast zasvinene. A uz som v myvacke sterilizovala uhorky. Parada, ostali krasne chrumkave.

hradnapani
26. okt 2013

@katkakovac podareny tvoj muz 😀 Moj nezaostava. Minule som hladala moje manikurove noznicky a pytam sa ho kde su (tusila som nieco) a on mi so sklopenym zrakom povedal, ze v kufriku s naradim, ze s nimi strihal droty 😅 😠

zita19
26. okt 2013

@hradnapani Inac manikura je genialna sada nastrojov s mnohostrannym pouzitim!!! Ja tomu hovarim damsky svajciarsky vojensky noz. Este by tam mohli davat nieco co by sa dalo pouzit ako vyvrtka. 😀 😀 😀 Ale dobili sme sa so svagrinou v lete v Budinciach do nasho muskatu aj bez toho. S manikurou. 😀 😀 😀 A kedysi som citala detektivku, kda manzelka otvorila manzelovu trezorovu vitrinu a vymeniel mu nejaku starozitnu mivcu za kopiu. Podla porobneho popisu sa mi videlo, ze to je celkom mozne... 😝

natas4
26. okt 2013

@zita19 ja som ich najskor prala v pracke, ale zistila som, ze v umyvacke sa lepsie vycisti guma 😉 umyvacka je multifunkcna, paradny vynalez to je!!! Dobry tip na tie uhorky 😉 ...aky program si zapla?

hradnapani
26. okt 2013

@zita19 McGyver sa moze schovat s tymi svojimi papierikmi od cokolady :D
sikulky ste 🙂 ale aj ja som vselijako vyuzivala noznicky a spol. pri pracovnych cestach, resp. ubytovaniach na slovensku. Nosila som taku skatulku zachrany, kde bol aj kolik na pradlo a snurka, to ma neraz zachranilo :D (napriklad sa tym daju zopnut zavesy, ked visia na malom pocte kruzkov a ludia vam cumia do izby). Jaaaj, dobra tema toto, o vsetkom moznom.
Este dobre, ze sa zrusilo pravidlo, ze sa mazali komenty nesuvisiace s temou 😀

ale aby som bola aj k teme: ked bol synovec asi trojrocny, tak bol strasne rad, ked si prdol a s takym nasadenim vsetkym oznamil: "Oj, výfuk!"