Aký máte názor na váš kočík?

lea123321
27. apr 2011

Dúfam ,že admin túto tému nezruší. 😉 Preto som stránku označila ako otázku ,aby z toho nevznikla diskusia ,ale aby sem každá mamina napísala ,aký má kočík a nejakú recenziu k nemu.V diskusiách sa dosť ťažko hľadajú recenzie na nejaky vybraný kočík a takúto stranku som nenašla ani tuna na modrom koníkovy ☹ ,kde by boli len čisto recenzie ,tuna može každý prispieť len raz.... 🙂 🙂 🙂 ....

janka409
9. sep 2013

terezka1947 ja som ho tiež veľmi chcela, ale predavačka v obchode mi povedala, že ak sa dieťa narodí v zime, tak mi do vaničky nevojde kvôli fusaku a tak... :( tak som sklamaná a neviem sa rozhodnúť pre iný ...

memento1331
24. sep 2013

Ahoj.
ABC Desing 3-Tec 2008 - veľmi kvalitný kočík. Stabilný, bez akejkoľvek vady počas celého používania.
Myslím, že jeho kvalitu opíšem našou jednou nepríjemnou príhodou. Vystupovali sme z výťahu s dverami, ktoré sa automaticky samé po zastavení otvárajú (dvere hrubé - silné). Vystupovali sme a tie dvere sa zatvorili rovno cez kočík (možno si niekto bude myslieť, že sa hneď otvorili - omyl! takto sme tam boli cca 5 minút zakliesnení. Malému sa nič nestalo lebo ten kočík to celú dobu vydržal, nemal ani jeden škrabanec, konštrukcia bez akéhokoľvek poškodenia. Takže sa nám jeho kúpa oplatila, iný kočík by bol na pól, ale tento to vydržal.
Takže toto hovorí za všetko!
Samozrejme jeho ovládateľnosť aj v zlom teréne bola veľmi dobrá (1*), prešla som s ním cez všetky nerovnosti, atď. Ak kočík, tak len tento.

graziela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulap
13. feb 2014

@nili ahoj mas Bebe Beni Izzi z r. 2012 alebo 2013?Spokojna?Ozvi sa mi,prosim do IP.Dakujem 🙂

tehulkake
26. mar 2014

takze ja som mala asi 20 kocikov, ale naj je bee plus, viem ho zlozit, lahky, velky kosik, viem ho ovesat, prehodit sedacku, ten si nechavam aj k dalsiemu babatku, viem nanho nakliknut aj vanicku a vajicko, ovsem ak kym bude dalsie, nebude nieco ine hihi, ale druhy top je mamas and papas urbo, bexa,

katyt
26. mar 2014

My máme Teutoniu Cosmo už od roku 2009, zatiaľ sme s ním nemali žiadne problémy, používam ho už pri druhom dieťati a od septembra ho bude využívať aj tretie dieťatko. Ja som s ním zatiaľ veľmi spokojná, veľmi ľahko sa ovláda jednou rukou, v košíku nosím bežne 7 kilové nákupy a viac, pritom píšu, že košík má nosnosť 5 kg, nemám ho ani roztrhaný, ani nijako poškodený, takže zvládne všetko. Napchám do neho odrážadlo ešte aj s kolobežkou a v pohode sa do neho ešte niečo zmestí. Kočík vyzerá stále ako nový, lebo poťah sa dá celý stiahnuť a pekne oprať, takže vyzerá ako za nova, pritom máme béžový poťah kombinovaný s bledučko modrou. Kolieska nie sú nafukovacie čo je veľká výhoda, ale také viac komorové, takže už pár krát som nabehla na rozbité sklo, dokonca sme ho mali zapichnuté na koliesku a v pohode všetko funguje, nemusíme dofukovať. Máme ešte malý golfáč Chicco liteway, ale ten nosíme len na dovolenky, lebo je skladnejší, ale bežne ho nenosím, lebo sa horšie ovláda, napr. mi vadí, že ho nemôžem tlačiť jednou rukou, čo sa nedá asi žiadny golfáč.

katkaa02
28. mar 2014

My mame BEXU novu s bielou konstrukciou 3 kombinaciu. Som s nou velmi spokojna, vanicka super priestranna, da sa pouzivat aj ako koliska, odvetranie v strieske, sportova cast s moznostou obojstranneho nakliknutia, co sme velmi vyuzili. Sportova cast ma pekne nastavitelnu opierku chrbta a aj noziciek, nie je velka, takze sa v nej 6 mesacne dietatko vobec nestrati. Mojej malej sa tam dobre a pohodlne sedi, ma uz 13 mesiacov a je to stale pohodlne. Nanoznik som trocha musela vylepsit snurkami na zaviazanie na konstrukciu. Jednu chybu ma strieska sportovej casti - nema okienko, takze vacsinou mam striesku sklopenu, aby som na malu videla. S kocikom sa manevruje velmi dobre, da sa kludne aj jednou rukou zvladnut, ma gumene kolesa a je aj dobre odpruzeny. Som s tymto kociarikom spokojna, len keby mal mensie rozmery po zlozeni, aby bol lepsie skladny v aute. 🙂

monkalm
28. mar 2014

My máme baby jogger city mini gt a som maximálne spokojná 🙂

magoma
22. máj 2015

Viete mi niekto poradit, aky kocik je dobry? Babatko budem mat nejako v novembri, takze to bude mozno neskor aj sneh.. Ak viete aj vasu overenu znacku, tak ma to potesi ..
Dakujem za odpoved 🙂

nikulienocka
16. máj 2016

máte skúsenost s Concord qicksmart? chcem ho hlavne do auta na cestovanie, zmestí sa ako príručná batožina na palubu lietadla? malý ešte aj dost spí v kočíku, dá sa polohovat? ako sa s ním manipuluje na obrubník a pod... resp. ktorý by ste odporučili? momentálne máme Caddy quatro - s preklápacou rúčkou, je perfektný- až na kolieska, ktoré hrkocú, ale to je skoro na každom 🙂 úplný ľah, vzpriamený sed... predĺžená strieška mega veľký nákupný košík... len keď sa zloží, je dosť veľký. ináč sme spokojní 🙂

anulienkalenka
21. mar 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja používam asi mesiac Dada paradiso orchidea 2017 kupovaný v baby-merci. Viem, že to nieje nejak extra dlho, ale som naozaj spokojná. Dala som na odporúčania mamičiek z môjho okolia a neľutujem. Super sa ovláda, ľahko sa zloží ak treba, dostanem sa do výťahu i autobusu celkom dobre. S kvalitou som tiež spokojná. A nafukovacie kolieska sú naozaj super, lebo už sme skúšali viac druhov terénov a zvládli všetko. A plno iných vecí, čo sa mi páči. A jeho vzhľad nám chváli naozaj veľa ludí.

sakal9292
17. okt 2017

Ahojte mamičky, riešime teraz doma výber správneho kočíka. Aké máte skúsenosti ? Páči sa nám peg perego set modular.Cenovo je tiež celkom dostupný, dufam hlavne že vydrží aj na ďalšie bábo. Tu na stránke https://premamicky.eu/kociky/ som si o kočíkoch celkom dosť prečítala. Je tam fajn obsah nie len tie iste veci. Tak ten peg perego asi kúpime :D

libulibu
18. okt 2017

Ja mám kocík jané Crosswalk s matrix vanickou a som s ním spokojná. Je dobre odpruzený, sportiak ide do lahu a má aj predlzenú striesku. Vanicku som vyuzívala aj ako sedacku aj ako vanicku na prepravu v aute môjho drobca. Môzem odporucit 🙂.

sakal9292
24. okt 2017

Ahoj libulibu,
koľko ťa prosím vyšiel ten Crosswalk? ďakujem

siska53
24. okt 2017

Ja som bola macimega spokojna s Inglesinou magnum a obycko buginou.
Nespokojna som bola so sportiakom gessleinom,mal male a otacave (co som zistila,ze mne absolutne nevyhovuje) kolesa i maly kosik ( ja som potrebovala velky) a zle sa mi ovladal v zlom terene,co bolo takmer vsade,kedze rozbite chodniky. Zlata Inglesina,s tou tento problem nikdy nebol.

paula789
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
candii
24. júl 2018

Ale ano, existuje skupina zamerana len na recenzie kocikov a vola sa - KOCIKY - RECENZIE, SKUSENOSTI..