Červený kočík pre chlapca

sofa296
6. feb 2012

Ahojte maminky,chcem sa spýtat ci by ste pre chlapca kupili cerveny kocik? Chcem kupit sportovy kocik, a velmi sa mi paci v cervenej farbe,ale nebude to hlupe cerveny kocik a chlapec?Co poviete?

evita860
6. feb 2012

urcite nie : 😎 mam vela kamaratok ktore maju cervene kociky pre chlapcekov.cervena je neutral ruzova je dievcatko 😀 ja osobne mam kocik cerveny pre dcerku ale hoci kedy som do neho dala aj syna a ziaden problem 😅 ak sa vam paci cerveny kupte si ho 😉

katren
6. feb 2012

preco by to malo byt hlupe???? my sme pre dceru chceli modry, no vtedy sa v tej farbe nevyrabal 😠

rybka77
6. feb 2012

Tiez si myslim,ze cerveny kocik pre chlapca je ok. Aj ja rozmyslam nad cervenym a mam syna 🙂

mirkita
6. feb 2012

@sofa296 ja mam cerveny aj hlboky aj sportak a fakt neviem co by sa okolo toho malo riesit...je to proste farba a niekomu sa paci, niekomu nie...a syn to neriesi, ja som rada ze mu je v nom dobre 🙂 podla mna je to fajn univerzalna farba, ak raz bude dievcatko, hodi sa tiez 😉

macamac
6. feb 2012

aj môj syn mal kočík šedo-modro-červený 😉
a v poho by som ho dala aj do čisto červeného 🙂
pri druhom, keď som nevedela,čo to bude,som kúpila vínovočervenej farby kočík,lebo sa mi páčil. a bolo mi jedo,či bude chalan zas 😀 a ten bol podľa mňa viac možno dievčenský ako chlapčenský
ale nakoniec bola baba 🙂
ani ružová už nie je len pre baby.koľkí chlapi nosia ružové tričká 😉 ja som kúpila v Rakúsku v novej kolekcii Nike pre pánov peknú ružovú bledú polokošeľu mužovi-a veru, nosil ju rád 😉
dnes sa už medze nekladú 😉

tutitu
6. feb 2012

Vôbec to nie je hlúpe.. Pokiaľ nebude ružový.... 🙂 🙂 🙂 Kamarátka mala tiež červený pre chlapca. Aj my sme zvažovali, ale nakoniec sme nekúpili červený.
V obchode nám hovorila predavačka, že jeden ocino chcel vyslovene červený pre chlapca. Vraj bol fanúšik F1 a fandil Ferari. 🙂

fialkaa
6. feb 2012

je to ok. aj ja mam cerveny a mam syna. cerveny ma vyhodu aj z bezpecnostnych dovodov - si viditelna z dialky.

macamac
6. feb 2012

@sofa296 no-ale pri kočíku teda do ružovej by som pre chlapca nešla 😀 😉
ale červená je krásna 😵

desmodka
6. feb 2012

nechapem preco sa skatulkuju farby podla pohlavia
kludne moze byt cervena aj pre chlapca co je na tom????

bobocka
6. feb 2012

moj maly ma cerveny espiro magic 4 a kupovala som ho zamerne v cervenej.je super a ani raz ma nenapadlo,ze by to malo byt divne.cervena je neutralna farba.ruzova je uz jasne dievcenska,ale cervena je uplne naporiadok 🙂

katy1979
6. feb 2012

@sofa296 takato tema sa tu uz riesila.
a odpoved na tvoju otazku. nie nebude to hlupe odkedy je cervena dievcenska farba? ci synovi nekupis cervene tricko? pri starsom sme mali cerveny kocik a stalo sa mi ze som dostala otazku ci to malo byt povodne dievcatko 😀 ale na taketo divne otazky si zvyknes. aj na to ze to dieta bude oblecene typicky chlapcensky a ludia ho budu aj tak povazovat za dievcatko
a presne cerveny kocik je prve ferrari tvojho syna

sofa296
autor
6. feb 2012

tak to som rada, tak kupim ten cerveny 🙂

hajanka
6. feb 2012

ved je to uplne normalne, moj syn mal cerveny kocik a vobec som sa nad tymto takto nezamyslala

katarina_k11
6. feb 2012

My mame dvoch chlapcov a dva kocky a iba sú červené...🙂 Môj manžel vyberal farbu a ja som ju len odobrila... červená vyhrala, že to bude mat ako Ferrari...🙂))

katarina_k11
6. feb 2012

Cez telefón je to strasne písať: chcela som napísať, že oba kociky sú červené...

zuzikkaa
7. feb 2012

@sofa296 nieje na tom nic divne,,ja som mala prvy kocik pre krpca cerveno cierny...ale ludia su stale zaskatulkovani a stale sa ma pytali ci mame dievca 😠 😠 😠 nepoviem keby mam ruzovy 😒
ved aj ferari je cerveneeee 😀 😀 😀

elise
7. feb 2012

@sofa296 nie je to čudne nie je stanovene že ktore farby chlapci nesmu mať môj má rád červenu a bábenku je jedno v čom sa vozi a akej je to farby doležite je aby sa mu ležkalo dobre a boli pri mon ľudia ktoré ho ľubia🙂

dominika_sk
7. feb 2012

ja mam chlapca a kočik pomarančovo oranžovy 😉

akika722
7. feb 2012

ja som pri prvom synovi mala bordovo-bežovy 😝 véééľmi sa mi pačil,pri druhom som mala červeno-čierny 😉 a v pohode 😉
malo to byť síce dievčatko do poslednej chvile,ale nevadí,podla mna na tom nieje nič zle /ved nebol ružovy 😉

hoogy
7. feb 2012

@sofa296 podla mna to bude v pohode. moj syn ked sa ho opytam ake tricko si chce obliect tak povie ze cervene. mame strasne vela cervenych veci na oblecnie a v sportaku mame cervene sesadlo. takze kludne mozes 😉

hadassah
7. feb 2012

Každý chlap by raz chcel červené ferrari a nikdy nepovie, že je to babské auto 😝 Takže - červený kočík kľudne. 😀

m.i.r.i
7. feb 2012

ja mam uz treti kocik a vsetky su cervene🙂 Mne sa prave zdala ta farba univerzalna..aj keby som raz druhe mala dievcatko, tak by som samozrejme neriesila a kludne ho vozila v modrom ci zelenom kociku tiez, ale cerveny mi pripada uplne univerzalny..tak ako aj bezovy napriklad ci cierny, ale nie je taky tmavy a ani taky svetly,.
Ja som prvy vanickovo-sportovy mala cerveny s ciernym...druhy sme museli kupit sportiak vacsi, lebo sa nam nezmestil do prveho uz asi v 9 mesiacoch..tak ten je uplne cerveny a posledna bugynka/golfacik je tiez uplne cerveny..bez problemov vyuzijem aj pri pripadnom dievcatku a poziciavam ich dalej kamaratkam ci uz maju chlapcov ci dievky

vivusika
7. feb 2012

keď sa ti páči 🙂 ja som mala hlboký červeno-béžový a aj jeden športový červený a bola som veľmi spokojná 😀

rainee
7. feb 2012

cerveny je ok, ja som tiez chcela cerveny ale ten typ co sme mali nebol v takej farbe, takze nakoniec som mala pre dievca modry, cierny aj zeleny a tiez sa kazdy pytal ci mame chlapceka 😀

lady511
7. feb 2012

@sofa296 Ahoj ja to zoberem troška z inej strany..mi máme dievčatko a kočík máme zelený... 🙂 krásna zelená pistáciová...a vedela som už odzačiatku že je to dievčatko chcela som takuto farbu lebo je veselá a výrazná a dobre nás vidiet na cestách aj v zlom počasí sme ako reflexna vesta 😀 😉 a každy vraví aka krásna farba a nikto nepovedal že je to chlapčenská farba...myslím že kebyže máme chlapca chcela by som červený...je to krásna farba 😉 mimochodom červena farba je aj oblubena farba mojho muža...tak si predstav aka farba u nás doma prevláda 😀

cervena_ciapocka
7. feb 2012

@sofa296 aj my chceme kúpiť kočiar na leto v červenej 🙂 aj oblečenie ak je na výber tak kupujem červené nášmu chlapčekovi, lebo mu pristane.

zuzana17
7. feb 2012

@sofa296 prečo nie? Červená je vhodná aj pre chlapca aj pre dievčatko 😉 . Ja som synovi kupovala červeno-béžový a športový som kúpila oranžový, aby sme využili aj pri dievčatku 😉 . A veľmi veľa mamičiek čo má chlapčeka má červený kočiarik, takže kľudne kúp ak sa Ti páči 🙂 .

moncicip
7. feb 2012

@sofa296 My myme chlapca a cerveny kocik a neriesim co si kto mzsli.

mata1001
7. feb 2012

@sofa296 ahoj ak sa paci tebe a manzelovi tak nikoho ineho neries...a preco by sa chlapcek nemohol vozit v cervenom kociku?aj sa povodne chcela cerveny.... 🙂

edita84
7. feb 2012

prečo by bolo červená je podla mňa unisex (ved ked si chlapy môžu dať ružovú košelu 😝 ) inak ja som mala oranžový kočík pre malého 🙂