Kočík Cam dinamico a vaše skúsenosti

mmacko
16. máj 2012

Ahojte, velmi ma zaujal kocik Cam dinamico. Ja som ako prvy kocik mala cam mbx 6 a to, co mi na nom vadilo na Dinamicu vylepsili. Ake mate s Dinamicom skusenosti? Podla popisu velmi pekne sklbena cena, kvalita a vybavenie (nemam rada, ked treba milion veci este doobjednavat ku kociku ako nanozniky, tasky a podobne).
Dakujem za postrehy

zamilovana
1. dec 2012

Tak mame aj my cam dinamico 2013 tmavomodrý je prekrásny, šporťák frčí už naplno u staršieho synátora a spokojnosť, malý ma meter a minulý týžden sa v nom vyspal cez obed 🙂

angel31
2. dec 2012

ten dynamico sa paci aj mne.. je podla mna uplne super spracovany.. co do obrazkov... latku som nedrzala tak k tomu sa neviem vyjadrit.. a ak je v tej bledej farbe tak je aj idealny na leto.. nebude ta latka prilis blednut... a cena??? no mne sa to zda az az... 600€ je dost vysoka suma..ale zas pri tej konštrukcii aj chapem preco.. podcla mojho nazoru je to najviac prakticky kocik co som doteraz videla... a to som ch videla kopec... a aj ta cena je v porovnani s tymi kocikmi z kvetu makoveho prijatelna..

domenica13
4. dec 2012

Ahojte chcela by som sa spytat , ci nahodou neviete ako je to s moznostou vyuzitia vanicky ako autosedacky, ci je tato moznost pri kociku cam dinamico 2012 pripadne 2013.Dakujem

katushb
5. jan 2013

Ahojte, ja som dnes tiez pozerala CAM Dinamico, pacil sa mi velmi, vsetky farby, ale citala som teraz ceske diskusie k nemu a baby pisu, ze tie predne kolieska su nevyhoda, ze kocik dost hrka, hlavne na menej rovnych chodnikoch a mačacich hlavach...ze si po par mesiacoch dietatko na to zvyklo a teraz nemozu zastavit ani na prechode.
@lola77 naozaj hrka na nerovnom terene - myslim v meste, hrbolaty chodnik a tak.

aluchm
5. jan 2013

ahojte, tak ja mam cam dinamico v svetlo bezovej farbe s kamienkami. Zatial som spokojna, samozrejme az na par veci, ktore sa ale najdu asi pri kazdom kociku. Kvalita latky je dobra, v tejto farbe je omnoho lepsia ako napr. ta seda. Lahko sa umyva. Vozime sa v nom uz 3 mesiace. Je pravda, ze predne kolieska hrkaju na nerovnom terene, ale nasej malej to nevadi, skor naopak. Co sa tyka minusov, vadi mi, ze strieska nedrzi pevne, teraz v zime je aj dost otvorena. Inak sa s kocikom perfektne manevruje, v pohode sa vytocime aj v malych potravinach, lahko sa sklada, velmi lahko sa da odkliknut podvozok. Ma vsetky doplny, netreba nic dokupovat. V aute pouzivame aj hlboku vanicku ako autosedacku. A este take male plus, ked chodim kocikovat, tak nam neznami ludia chvalia kocik, aky je peknucky 😉

floppy25
10. jan 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat, aky su vnutorne rozmery vanicky a sportovej casti (dlzka a sirka). Dakujem velmi pekne 🙂

zebra41
11. jan 2013

ahojte, mate na tomto kocika niektora aj skejtik pre starsieho surodenca?

lyrra
12. jan 2013

kocky, ktore uz kocik mate, ako sa ovlada v tazsom terene (polna, strkova cesta a pod.)? citam tu, ze predne kolieska hrkaju - zvuk by mi nevadil, len ci je ovladatelny a ci dieta nevytrasiem🙂

aluchm
12. jan 2013

@lyrra myslim, ze v tazsom terene by babetko v tomto kociku dost triaslo. Ja osobne ho odporucam skor do mesta.

yuriko
16. jan 2013

My sme ho s manželom tiež obzerali a mužovi sa veľmi páčil, mne zatiaľ tiež. Ešte rozmýšľam aj nad Cam Pulsar 2013 s nafukovacími kolieskami, ale ten je výrazne drahší.

lilianaa
16. jan 2013

@lyrra ja som si tiez kupila cam dinamico, malinovej farby s kamienkami, mam 3-mesačnú dcérku a zatial som s ním velmi spokojná, výhodou je veľká vanička hlavne teraz v zime, mám 4 kolieska a to že na nerovnom teréne trošku hrká -nevadí, malú to uspáva. Nie sú s ním problémy, ovláda sa ľahko. @alchum fakt je, že je veľmi pekný, tiež som poškuľovala po béžovom, ale nakoniec vyhrala malinová. 😉

lilianaa
16. jan 2013

@alexia11 je krásny, mám ho doma, farbu odporúčam. 🙂

alexia11
16. jan 2013

@lyrra ja mam svetlobezovy s kamienkami, som zatial velmi spokojna i ked je pravda, ze do buducna by som volila vsetky styri kolesa nafukovacie. Tie predne umele naozaj trocha hrkaju ale zase nie je to nic strasne. Ja si myslim, ze na nasich slovenskych chodnikoch casom hrka kazdy kocik 🙂
Vanicka je naozaj priestranna, mala ma tri mesiace a zatial sa v pohode zmesti aj s kozusinovym fusakom.
Z mojej strany spkojnost, uvidime pred letom, ked prejdeme na sportovu cast 🙂

lyrra
16. jan 2013

kocky dakujem, my mame k domu pristup bud po ceste vysypanej strkom (makadamom) alebo po polnej ceste, takze dost zvazujem - my by sme brali len sportak - videla som, ze tento rok ho zacali ponukat aj samostatne a do tej cyklamenovej farby som sa uplne zamilovala🙂

merylivi
18. jan 2013

ahojte,ako tak čítam, tak ste s kočíkom spokojné. ale chcela by som sa opýtať,či nemáte
problém teraz v zime napasovať bábo aj s fusakom do športovej časti. myslím také väčšie rok a viac. ďakujem...

penelopa
24. jan 2013

Ahojte babenky!
Premýšľam nad kúpou športovej časti dinamica.
Je dosť priestranný a je rúčka výškovo nastaviteľná...sme s manželom dosť vysoký.
Ďakujem.

penelopa
29. jan 2013

Vie niekto rozdiel medzi camkom dinamico 2012 a 2013?
Na fotografiách sa mi zdá 2012 väčšia ,podvozok čierný,rukoväť mohutnejšia,alebo sú aj iné zmeny.
MOOOOOC ďakujeeem.

penelopa
30. jan 2013

Zajtra mi dôjde camko 2013...som zvedavá 🙂 .

penelopa
7. feb 2013

Baby ako sa dáva pláštenka na camko...ak dám na striešku,ťahá mi nánožník a opačne...no,vôbec nesedí.
Dík za rady.

elimeia
8. feb 2013

takže keď si to zhrnieme baby, odporúčate mi ho? veľmi sa mi páči 🙂

2609
11. feb 2013

ahojte ma niekto skusenosti s kocikom cam combi family??? ake su tie kolesa v zime lebo kocik ma male kolieska

penelopa
19. feb 2013

@merylivi Ahojky vojde bábo aj s fusákom v pohode naša je baba a parádička sme v športiaku.

evkafi
19. feb 2013

@alexia11 ahoj a po pouzivani daneho kociara co nan hovoris? ja o nom rozmyslam prave...

sasavi
19. feb 2013

@2609 ja som si ho vcera akurat kupila.za mesiac ho mam doma.tak uvidim ci som spravila dobre.

alexia11
19. feb 2013

@evkafi zatial som s nim spokojna. Nerozpadol sa este v tommsnehu, tak snad uz vydrzi hocico 🙂 Je super, je priestranny, akurat jedine pre mna minus, trosku mohol byt lahsi.....ine minusy som zatial nenasla.

evkafi
19. feb 2013

@alexia11 a tie predne kolieska nehrkaju? lahsi? ja nad nim prave preto rozmyslam,ze sa mi zda lahky... rozmyslala som aj nad camarelom...

alexia11
19. feb 2013

@evkafi No tak jasne, ze hrkaju, ale len ked sa ide po nerovnostiach.
Neviem, kamoska ma casualplay a ten je ako pierko oproti mojmu, ale zase je aj cely mensi a moja stvormesacna dcera sa donho uz anu nezmestila poriadne ked som ju tam skusila dat. A do nasho camka v pohode, na dlzku aj na sirku 🙂

2609
19. feb 2013

@sasavi ked ti pride napis prve dojmy diky a hlavne na tie kolesa som zvedava 🙂

sasavi
19. feb 2013

@2609 prve dojmy napisem, ale pouzivat ho zacnem az v juni.teraz som ho kupila lebo bola dobra cena nanho.

evkafi
20. feb 2013

@alexia11 no ja prave potrebujem s vacsou vanickou, kedze termin mame v auguste a potom bude zima a fusak atd... preto nad nim rozmyslam...len trosicku ma trapia tie predne kolieska, bola by som radsej kebyze boli vsetky nafukovacie ...