Kočík Nuna IVVI

snehulienka99
6. feb 2014

Otváram novú diskusiu na kočík Nuna IVVI nakoľko nikde neviem nájsť žiadne recenzie 🙂. Mamičky, ktoré ho máte, ste s ním spokojné?
http://www.nuna.eu/ivvi

cypercanka1
19. nov 2014

Ahojte predavam nuna ivvi vo farbe safari sportovy aj s adaptermi maxi cosi na autosedacku....da sa dokupit aj vanicka...cena 399€ a este je len pol roka pouzivany...zaruka az do 2016 aprila...mate niektora zaujem?

chrummka
20. nov 2014

@cypercanka1 ahoj mozem sa opytat z akeho dovodu predavas kocik?

cypercanka1
20. nov 2014

Chcem uz iba golfac maly uz beha sam zvacsa

conie22
5. jan 2015

Prosím, neprodáváte nekdo tento kočárek pouzity?? Děkuji za odpověď

lanugo
5. mar 2015

Kočky predávam IVVI uplne nový, nepoužívaný za akčnú cenu 600 EUR, vrátane pláštenky a adapteru na sedačku. Píšte RP

cypercanka1
5. aug 2015

Ja predavam IVVI v top stave za 290€ ak mate zaujem niekto?sportovy aj s plastenkou adaptermi a nanoznikom Emitex deluxe...je este v zaruke a je to fakt super kocik az mi je luto ho predavat ale co ked uz moj maly beha:(

collett
20. aug 2015

Ahojte, viete mi prosim poradit v ktorom obchode je mozne vidiet nazivo kocik Nuna Ivvi? V BA ani v KE ho vraj nemaju a dokonca ani predavajuci mi ku kociku nevedeli nic povedat..

cypercanka1
20. aug 2015

Maju ho isto v pd v barbora kociky a tiez aj v partizanskom v babydreame ho mali...co potrebujete vediet ja som ho min.tyzden predala pouzivali sme vyse roka

vera_adel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkawaw
1. nov 2015

Ahoj,baby,rozhodujeme sa medzi kupou tohto kocika caviar a peg perego gt3 mod red,pripadne este jane crosswalk epic alebo jane slalom...ako ste s nim spokojne,tie,co ho mate?Citali sme nan recenzie,vraj vitaz dtest 2014 a tiez v UK...no nasinec to predsa len vidi inac...dakujeme krasne za vase rady a skusenosti.

mirkawaw
1. nov 2015

A tu je za super cenu,uz len sa spravne rozhodnut...
http://www.4mama.sk/nuna/nuna-ivvi-2-kombinacia...

vera_adel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkawaw
3. nov 2015

@vera_adel presne na to som prisla aj ja,len ta vanicka nie je mala?paci sa mi aj evo,ale igo je modernejsi😉

vera_adel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pusa23
3. apr 2016

pridavam svoj postreh, bola som rozhodnuta pre Nuna ale dneska som ho skusala videla, tvrdy neodpruzeny a vzhal , no za tu cenu des , neodporucam

mirkawaw
3. apr 2016

Ani my sme ho nevzali,lepsi sa nam zdal mutsy,ale nakoniec sme kupili britax go next a nelutujeme😉

pusa23
3. apr 2016

no ty si bola asi v tom istom obchode kociky.sk 🙂) lebo tma maju taky vyber haha, ano aj ja si idem kupovat britax Go

mirkawaw
4. apr 2016

@pusa23 nie,my sme boli v alladin v hlohovci😉

cukrik951
20. jan 2017

Nemate niektora na predaj nuna ivvi??