Poznáte kočík, ktorý sa Vám nepáči?

register
3. apr 2009

Máme rozny vkus. Mňa by veľmi zaujímalo, ktorý kočár by ste si nikdy nekúpili? . Hlavne čo sa týka vzhľadu. Mne napríklad vadia perinové kočáre. Teda veľké, ťažké, akoby obkrútené perinou.

biela
17. apr 2009

mne sa protivia kočíky Tako, ktoré majú kolesá asi odmontované z traktora a tie otrasné farby... ružová v kombinácii s krikľavo žltou, to je vrchol nevkusu... 😖 .

denisab32
17. apr 2009

Jednoznačne Tako a jemu podobné 😝

najjulinka
18. apr 2009

Mne sa na bugaboo páčia farby... že sa dá pekne nakombinovať... mja oblubená (tu nazvaná smetiarik) je čierno-oranžová a to by ste sa čudovali, že takých kombinácii je málo na kočíkoch.. .väčšinou je oranžová kombinovaná s bežovou... hnedou........

mne sa bogaboo páči aj ten hlboký čo sa vyberá farby korbičky a farba strišky a nánožníka 😵 a ešte taký ten biely pomalovaný bugaboo sa mi páči.. niežeby som ho chcela,a le je proste iný a to sa mi ráta...

stokee nemá oranžovú a to je velké minus... 😝 😀

danulik
19. apr 2009

ja nemusim tako a pod., quinny speedi - lebo ho vidim na kazdom kroku, dalej skoro vsetky chicco, PP a cam cortina 😝

bugaboo a stokke sa mi pacia 🙂

najjulinka - stokke je aj oranzovy: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4783377 😉

nikollette
19. apr 2009

Hahaha 😀 😀 😀 chudák TaKO 😀 😀 😀
a napriek tomu že sa nam nepacia, je ich pomerne vela, nemyslíte????
Vela mamín je sn ím spokných.. aj v téme kočík TAKO, to potvrdzujú, aj ked ja by som ani zadara te kočík nebrala 😝 😅

najjulinka
25. apr 2009

danulik sice tuto stranku mi neotvorilo, ale kukla som na stranku stokke a maju aj oranžový.. takže pridávam kočík stokke medzi tie čo sa mi páčia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nemusim ho mať.. .akože keby som mala kočikov viac,tak kludne aj stokke medzi nimi, ale ak niekto vyberá ako jedin kočiar, tak nie je taký super asi.....

no eti eTako kočíky a pod. si kupuju maminy, že im vydrží dlho, až do troch rokov, ale ked bábo podrastie a priberie, tak ho už aj tak nechcú....... proste tako je milionkombinácia,a le 90% mamin ho používa ako hlboký a potom zhanaju čosi iné... takže je to uplne fuk , že je to milionkombinácia, ked ho používaju len ako hlboký... 😝 😀 😀 😀 si aj vsimajte po meste kolko takých robusných kočiarov vidíte vonku ako šporťáky.. .málo... 😉 vo väčšine spinkajú uplne babatka 😉 😀

dada1212
25. apr 2009

Tiež sa mi nepáčia tie veľké polské kočíky ako Tako. Príde mi to ako tank 😀
A musí to byť aj dosť nepraktické...

horallka
27. apr 2009

Každá píšete, že sa Vám nepáčia kočíky Tako, ale tu u nás s takým kočíkom behá každá druhá mamina. Myslím, že mnohé maminy na materskej sa rozhodujú hlavne podľa ceny, nie podľa imiďzu.Ja som mala napr. Vydeko- neviem, či to je z tej série ako Tako, ale vyzeralo to podobne a kupovala som ho už po jednom dieťati. Prišlo mi ako náramné plytvanie kupovať nový kočík pre druhé dieťa, a vedela som, že tú možnosť spraviť z neho športový aj tak nevyužijem, lebo na jar si kúpime buginu.

horallka
27. apr 2009

Dada, ono ten kočík má svoje klady aj zápory-je síce ťažký a vyzerá ako tank- ale pre dieťa je veľmi praktický-hlavne na zimu. Teda aspoň ten môj Vydeko bol. Malý sa mi v pohode zmestil do fusaku a pekne si tam hovel v teplučku.Dobre sa mi s ním chodilo aj po teréne, do snehu, kým iné maminy sa mocovali so svojími modernými typmi, ja som si s úsmevom prešla aj po neodhrnutom snehu. Nevýhodou zas bolo, že keď som šla do dverí alebo z dverí- kdekoľvek, furt som s ním narazila.

jamaat
27. apr 2009

Horalka, súhlasím s tebou. Niekto proste nemá 20-30tis. na kočík, tak si kúpi za 6tis. A za tú cenu urobia v podstate takú istú službu ako tie drahé. Ja mám teraz Cam Cortinu, ale dcéru som si pred 13 rokmi odvozila na poľskom kočíku a nebolo mu vôbec nič.

marelica
27. apr 2009

Ahojky, moja mama takmer spadla z nôh, keď uvidela našu Cortinu... Podobné reakcie som si "užila" od väčšiny ženskej populácie u nás na dedine. Aj som si vypočula, že som krkvavčia matka a fiflena - "u nás" je vzorom kvalitného a stabilného kočiara TAKO. Lebo:
1. Je celoplošne uteplený (som z oblasti, kde trvá leto len 2 dni),
2. Má mnoho praktických kapsičiek, zipsov, vreciek, priečinkov a veľký košík (potom hľadajte, kde sú vreckovky, keď ich rýchlo potrebujete - ako na truc v tom poslednom vrecku)
3. Je stabilný, určite sa neprevrhe (aj keď to znamená pravidelné vzpieranie)
4. Keď sa vystrie nánožník a sklopí sa clona na strieške, určite do neho nenafúka (to platí aj počas letných horúčav - u nás všetci deti naobliekajú)
5. Zmestí sa do neho aj viac ako jedno dieťa (už som videla, že bábo leželo vo fusaku a asi 2 ročná sestrička sedela pri jeho nohách)...
Moja mama sa za kočík tak hanbila, že kočíkovala našu malú len v bočných uličkách...

mirko
27. apr 2009

uplne suhlasim s horalkou, Tako je sice tazky ako svina, ale do tych nasich horskych martinskych terenov najlepsi...neviem si predstavit zeby som sa mala brodit v "2 metrovom" snehu s nejakym kocikom co ma uzke a otacave kolieska, no daleko by som nedosla.....

bocmanka
27. apr 2009

ja som dvoch synov odvozila v poľskej krave..tak ho teraz po 7 rokoch nazval môj manžel...chalani mali len 2 roky rozdiel..
ale pri dcére sme zvolili casualplay s6 keďže sme športová rodina..dám tam dcéru, obujem korčule a fičím za chalanmi na bicykloch..
😀

tanaarebeca
28. apr 2009

ahojte moj nazor tako kocar otras na kazdom rohu je taka vana ale vyhoda je na zimu a na cene.ja mam x lander a nevimenila by som za nic na svete a je do terenu aj 🙂 🙂

standu
28. apr 2009

dnes som zasa stretla dalsiu maminu ktora ma namiesto plskeho tanku novy sportiak......no naco to kupuju, milionkombinaciu ked pouzivaju vlastne len hlboky kocik??????

radsej kupim obycajnu demu hlboky za 100€ a potom investujem do kvalitneho sportiaka

tilly
29. apr 2009

ja len jednu poznámku k tomu taku, suseda mala tako, raz sa malá tak metala v kočíku (to dieťa kočik neznášalo) a niečo tam trčalo, nejaký šróbik alebo čo, nebolo to vidieť... malá sa dosť porezala na tvári, si to viete predstaviť, krásne dievčatko so šrámom na tvári, dosť dlho jej to bolo vidieť, teraz má skoro 4 roky a našťastie sa to zahojilo... aj keď nebudem mať na drahší kočík (hlavne ak nám zrušia príspevok pri narodení dieťaťa), tak radšej kúpim ojazdený, ako nový, nekvalitný a nebezpečný

petka55555
29. apr 2009

tak mne sa nahodou paci aj stokke, kamoska ho ma a nevie si ho vynachvalit, len ona je chuducka a vysoka tak jej pristane a paci sa mi aj bugaboo ale tento
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ale najkrajsi pre mna je casualplay S4 a ten by som velmi chcela. a otrasne kocare su samozrejme tie obrovske TAKO, maju otrasne farebne kombinacie a sutakze ako kravy. myslim ked chce niekto lacnejsi kocar, tak sa da kupit omnoho krajsi, alebo drahsi pouzivany, ale to je kazdeho osobna vec aky si kupi a aky sa mu paci.

clarissa
30. apr 2009

mne sa takisto nikdy nepacili traktorove kociky typu TAKO a klasicke DEMA kociky s tym klasickym podvozkom, jednak typ a tiez aj tie farebne kombinacie...nejde vobec o to ze su lacne...mne sa nelubi ani kopa drahsich kocikov napr.GESSLEIN future, QUINNY buzz,Cam cortina.Keby chcem investovat do drahsieho kocika urcite kupim nieco sumerne ako napr.Jane nomad..ten je velmi pekny,tiez Concord fusion alebo CAM MB X6..my mame Jane Powertrack trojkolku bez otocneho kolieska a spokojnost,je moderny,zas nie premodernizovany,lehucky,lahka manipulacia,skladny a bol po 1 dietati za super cenu
Kociky Stokke je sice moderny jak hrom ale mne to pripada ako stolicka na krmenie,to uz s kocarom nema nic spolocne 😀

horallka
30. apr 2009

Zaujímavé-nikomu sa nepáčia kočíky typu Tako,ale každá druhá mamina s ním behá. 🙂

avanka
30. apr 2009

Horallka asi preto, lebo su cenovo najdostupnejsie 😉
My mame x-lander x1 a najvacsia spokojnost a hlavne, sme jediny u nas v meste 😀

najjulinka
3. máj 2009

tu baby pisali niektoré, že bugaboo sa nepáčia.. .aj link tu bol... tak som videla naživo ho v meste a vobec nie je tak výrazne iný ako iné kočíky... len ja som kočikova maniačka a obzerám, tak som si ho všimla... Ale bol v čiernej verzii.. .určite oranžová smetiarska (moja oblubena) by kričala riadne, ale to len farbou 😉

petka55555
4. máj 2009

jasne že bugaboo je celkom pekny, ja som dala link, a podla mna je celkom pekny, a tak isto ten stokke, vcera som sa s kamoškou aj s nim korculovala, a bolo to super...

pudo
20. máj 2009

celkom sa baby bavim... toto je tema, ktoru doporucujem vsetkym moderno-kocikovo chtivym buducim maminam... ja budem potrebovat kocik v novembri, tak uz sa tesim na tu odyseu vyberania... pretoze to je presne to: mat splnene vsetky podstatne kriteria a ucely, dobru cenu a ak sa este paci - tak je clovek asi v siedmom nebi!!!! Ja som vzdy chcela trojkolku, ale po niektorych skusenostiach s nimi v nasej rodine uz zacinam zvazovat aj ine alternativy....
ale dakujem za postrehy.... TAKO to asi nebude 😉

ema.nz
20. máj 2009

baby tak ja som videla otrasnyyyyyyyyyyyyyyy kocik,hlavne co sa tyka farebnej kominacie 😝 😝 😝 bol to obrovsky polsky kocik,kriklavo zeleny s kvetmi,mal zelenu aj konstrukciu a este aj kolesa 😲 😲 😲 no bol to otras!!!!ale zase mozno len pre mna a niekomu by sa mozno pacil 😅 😕

petka55555
20. máj 2009

no tak taky som videla aj to bolo strasne...

tilly
20. máj 2009

mne sa strašne nepáči dema, napodobenina bugaboo, to je otras

lul
20. máj 2009

tilly este existuje jedna napodobnenina http://www.babyexpert.cz/produkt/sportovni-koca...

a vzhladom k tomu, ze su takmer totozne, tak sa mi pacia 😉 len sa mi nepaci, ze je to ošmirovany original za par supiek.

register
autor
27. aug 2009

Presli tri mesiace od posledného príspevku a zaujímalo by ma, aké kočíky sa vám páčia teraz?

miroslava89
27. aug 2009

ahojte.. ja som vo vseobecnosti odporca velkorozmernych hlbokych kocikov..mozno su prakticek ale zaroven aj tazke a tazko skladovatelne.. ja radsej take mensie sikovne🙂