Poznáte kočík, ktorý sa Vám nepáči?

register
3. apr 2009

Máme rozny vkus. Mňa by veľmi zaujímalo, ktorý kočár by ste si nikdy nekúpili? . Hlavne čo sa týka vzhľadu. Mne napríklad vadia perinové kočáre. Teda veľké, ťažké, akoby obkrútené perinou.

deina
28. aug 2009

A co kociky ako Inglesina Classica (http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2041) alebo Silver Cross Balmoral (http://www.kocikyskalica.sk/components/com_virt... V poslednom case som ich zacala vidat v meste... akoze pekne, ale tak do zamku, na nasich cestach a chodnikoch to musi byt hroza.

zajo79
28. aug 2009

moc tuto temu nechapem...

kazdy si kupi kocik, aky sa mu paci. A kazdemu sa nepaci nieco ine...

kto si kupuje kocik len preto, ze sa paci inym?

zukab
28. aug 2009

no mne sa zasa silver cross herritage kolekcia paci velmi. podla mna totalny luxus. kazdy jeden je vyrobeny specialne na zakazku, prepracovany do detailov, vnutri koza, nadherne odpruzeny, obrovsky, pohodlny, elegantny.... krasa.
keby som nejazdila kazdy den autom a nepotrebovala lahky a prakticky kocik, tak si ho okamzite kupujem.
a znacka je jedna z najlepsich.
vo vseobecnosti mi je uplne jedno, kto ma aky kocik. pomyslim si smaximalne tak svoje a neriesim.
ale asi by som si nekupila tusim to je neo, take cudne nozicky ma a ziadne miesto na kosik. ako barova stolicka 😀

deina
28. aug 2009

Mne sa pacia, Zukab, len si neviem predstavit, ako sa s tym jazdi po nasich chodnikoch. Tie kociky boli asi myslene na iny teren. 😉 A na uplne ine miesto.

register
autor
19. sep 2009

zajo 79 , keď tuto tému nechápeš, tak potom prečo mrháš čas prispievaním. Vyjadruj sa k témam, ktoré pochopíš.

mmacko
20. sep 2009

Pri citani tejto temy som sa celkom pobavila 🙂
Ja by som si tiez uz nekupila kociky typu TAKO, ale pred par rokmi sme tak odkocikovali nase krsnata a bolo fajn. Teraz je uz vela lepsich kocikov, ale som zastanca nazoru, ze ziadny idealny kocik neexistuje.
Podla mna ideal je
odpruzeny, lahky, maly po zlozeni, sportiak otocny do oboch smerov, vajicko sa da nakliknut na podvozok, nie plastove kolieska, nie male kolieska, kvalitne materialy.
Mne sa tiez velmi pacia Concord fusion, ale ta verzia 2008, na 2009 mi prijde divna ta neoprenova strieska. Ale musel by sa dat sportiak otocit oboma smermi a mat neplastove kolieska. Ja uz mam 2 kocik, je to ABC design ale nie ten s tymi divnymi ruckami a je fajn. Ale tiez nie ideal. Ja som nikdy nechcela trojkolky, ale keby sa Bumbleride india alebo jane slalom dali sportiaky otocit aj k mamine, tak by som ich zvazovala.

manika77
20. sep 2009

ahojte tak mne sa nepacia kociky typu baby smile, twister, verso, pripadaju mi vsetky na jedno kopyto 😅 samozerejme este tako su strasne velke 😕
pacia sa mi casualplay, concord fusion, a my mame teraz peg perego uno ale ten je pekny iba ako sportiak s ruckou za strechou 😉

astora
20. sep 2009

dobra tema baby ja sa vzdy smejem ked vidim tie kociky skusim dat link http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova... co su na tej tycke strasne moderne a drahe s dcerou sa vzdy smejeme ze kocik na trubke od vysavaca dufam ze som nikoho neurazila

petra2505
20. sep 2009

nenavidim a to doslova polske kociky, kociky Tako tie kombajny, kociky s tou uzasnou bielo ciernou kvetinkovou potlacou (gulami, kockami, srdieckami) a podobne 😀 😀 😀

modry.konik
21. sep 2009

O znacke TAKO pocujem prvy krat, ale po par fotografiach musim povedat, ze prirovnanie k tanku je vystizne. Pri narazovom teste by urcite dostali 5 hviezdiciek od Euro NCAP 😀

...a aby som nebol tak uplne offtopic, pridam svoj vyber: Concorde Neo, Quiny Buzz3, Peg Perego Skate.

Nas Filip sa narodi v januari, takze relativne dost casu na vyber ...a posledne slovo bude mat aj tak jeho mamina 🙂

sophie1981
23. sep 2009

mne sa nepacia tie priliz moderne, ktore skor pripominaju vesmirne roboty.....

napr aj toto...http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3700&pg=2&... 😝

ale ani klasika ako tako......ja mam rada trojkolky sportove...nie cortina...ta je velmi plastic.... 😝

catlady
25. sep 2009

Ja mám odpor k tým obrovským hebedám TAKO a spol s odpudivým vreckom na streche 😝 a potom ten vysokozdvižný vozík - tuším stokke sa volá to je fakt otras, chúďa dieťa v tej športovej časti 😝

zukab
25. sep 2009

dnes som videla v meste stokke, je to asi ten najstrasnejsi kocik, aky som kedy videla. oproti tomu je takotank uplne uzasny.
niekto tu spominal otrasny bugaboo bee, my ho mame a maximalna spokojnost. mala je v nom stastna ako blcha a ja som spokojna tiez. 😉

zajo79
26. sep 2009

register, obuvaj sa do niekoho ineho. a ked uz osocujes, tak sa neschovavaj za anonymitu, takych "frajerov" je tu dost...

tie super moderne kociky sa mozno niekomu nepacia, ale maju vychytavky co sa tyka pouzivania.

A bee mame aj my, na prvy pohlad sa mi nepacil, az na druhy a na treti to bola laska. Co sa tyka pouzivania - bez jedinej chybicky. Ma vsetko co ma kocik mat.

Ak niekto byva na Orave, kde su kopy snehu od novembra do marca - tak Tako kocik je asi nevyhnutnost..inak tu na "dolniakoch" strasiak ulice.

lia
26. sep 2009

toto je o com tema?? 😅 🤐 nemam slov,kritizovat,ako vas to moze bavit?! 🙄

emelia
28. sep 2009

Tiez sa cudujem tejto teme... pretoze nie kazdy ma financne moznosti vybrat si ten najlepsi, najkvalitnejsi a najuzasnesi kocik z pomedzi kocikov. Sama som si nekupila ten z najlacnejsich a aj tak je cely na prd. Vsetko sa nam na nom kazi. Takze keby som mala ten spominany TAKO, co je asi z radu lacnejsich, aspon by ma to tak nemrzelo ako teraz. Ale zas na druhej strane, tiez rada okomentujem kocik, cize kludne pokracujte. Len nikomu nezazlievajte, ze ma kocik aky ma.

abetka
28. sep 2009

mne sa momentalne nepaci ziadny kocik. A tie co by sa mi mozno aj pacila, tak cena neskutocna 😝

yasminapo
7. okt 2009

Ja mam pocit ze zvacsa sa vam nepacia tie najdrahsie kociky...nahoda? 😉

titkovamiriam
7. okt 2009

TAKO su strasne neprakticke a nebezpecne,kamoska ho mala a bol velmi tazkopadny a jej dcera stale niekam dala ruku alebo nohu,jeden cas ich aj soika mala ako nebezpecne...no kedze su cenovo dostupne tak ich je stale vela ☹

edita84
7. okt 2009

ahojte baby ja som mala prvý kočár baby active breaker podobný tako. svoju funkciu hlbokého kočára spĺňalo perfektne ale po 7 mesiacoch som vymenila za športiak.Inak bol v pohode. teraz sa mi hrozne páči od toho istého výrobcu JET neo.

nepáčia sa mi kočíky typu ABC desing astro ale aj to len kôli športovej časti inak je aj ten v pohode napriek tomu že sa rýchlo kazí.

iinuska
7. okt 2009

mne sa nepacia tie super moderne s vanickami ako pre babiku

salonka77
7. okt 2009

Ja som s Takom spokojná, nesťažujem si, hoci je ťažký, ale ja ho nikam neprenášam. Páči sa mi a nevymenila by som ho za extravagantne kočíky, ktoré sú hlavne zbytočne predražené a splní taký istý účel ako obyčajný. V meste vidím dennodenne maminy s Takom, je ich najviac, lebo každý si nemôže dovoliť vyvaliť 500eur iba za kočík, keď v dnešnej dobe je všetko drahé a dieťatko tiež voľačo stojí.

salonka77
7. okt 2009

iinuska mne tiež 🙂

edita84
7. okt 2009

to hej aj ja si niekedy hovorím že som bola sprostá že som predala baby activ. najmä teraz ked chceme druhé ale už by ani nebol praktický lebo pri mojej dcere by som s ním nevedela tak ľahko manipulovať ako s kočíkmi ktoré majú otočné kolesá.

katy2
7. okt 2009

my mame tiez polsky podobny na Tako... som s nim velmi spokojna, je stabilny, velka vanicka... nikde ho neprenasam, nechodim MHD ani vytahom.... splni svoj ucel a to je najdolezitejsie. radsej tie zvysne peniaze investujem do malej....

salonka77
7. okt 2009

presne tak 🙂

edita84
7. okt 2009

no a nakoniec sa zhodneme že tanky sú najlepšie 😀

salonka77
7. okt 2009

jo jo

salonka77
7. okt 2009

Niektoré moderné kočíky mi preipadajú ako keby ich vyrobili niekde na druhej planéte 😀

alusha
7. okt 2009

aj mne sa zda, my mame tri kociky, ale na otrasne dedinske cesty a chodniky je najlepsi tank... v meste je to nieco uplne ine, ked sa treba pretlacat pomedzi ludi napr. v obchodoch...