• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no neviem ci sa mi sem este podari dnes dostat... :wink:

tak ja Vam vsetkym chcem popriat nadherneeee Vianoce - poriadne si ich uzite so svojimi rodinkami a oddychnite si.. :wink:
c
muuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a vela vela darcekov.... http://www.funny-potato.com/blog/wp-content/uploads/2008/12/merry-christmas.jpg
23. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja uz tiez pomalicky idem.

Takze Vam vsetkym prajem krasne a pokojne Vianoce, vela vela zdravia Vam aj Vasim malinkatym bublinkam, nech pekne rastu. A vela vela darcekov :grinning:

Som rada, ze existuje tato stranka a tato tema a ze ste VY. Uz som sentimentalna :slight_smile:

Krasne Vianoce!
23. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..prave som dosla z robotky a taka mokra som este asi nikdy v zivote nebola ako dnes...az po kolena som bola mokra...totiz nechcela som aby ma zrazilo auto na chodniku tak som musekla zist z chodnika do topiaceho sa snehu a tak som mala uz nielen mokre czmy ze a puncosky a ponozky ale aj rifle po kolena :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: taaak uz len dufat ze taketo otuzovanie neuskodi mojmu zdraviu cez sviatky...
23. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sem este urcite pribehnem, ale tiez prajem stastne a vesele, hlavne si oddychnite cez sviatky a nacerpajte novych sil do dalsieho roka :slight_smile:

A neuverite, herec vstal z gauca! Mozno aj povysava, co mi slubil tusim v pondelok :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

prajem krásne sviatky, nech sú pokojné, štedré a v kruhu najbližších :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko made aj ostatne kocky co zajtra nepridete tak vam zelam stastne nadherne a pohodove Vianoce plne zdravia a lasocky a tiez zdravych babätiek a pozitivnych tehu testikov :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
..vidim, ze uz vsetci v predvianocnej nalade...tak ja mam dnes v plane vycarovat salat, tiez za kybel a upiect nejaky kolac :dizzy_face:
..kedze vcera som behala s handrou po dome xixi
..Vavi a mne sa meno Lujza paci..ked je tvoje oblubene tak nech si vsetci naokolo nan zvykaju :wink:
23. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
salat dorobeny, nakoniec som musela pridat este zemiaky, lebo bol riedky a vobec - salatu bolo malo... teraz spolu 9,2 kg :grinning: + bonus pre segru - bez tatarky a majonezy, lebo ona ma rada "na kyslo" :slight_smile:
MM nakupuje darceky :angry: :angry: :angry: a strom :grinning:
mna caka este mierne upratovanie (sak sa nepretrhnem, nie? :grinning: ) a strudla. ale do nej sa mi nejak extra nechce pustit. ktovie, ci si ju nenecham na zajtra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to secky, co prajete krasne sviatky, sa sem uz dnes/zajtra nedostanete? :confused:
:dizzy_face: tak pre istotu - aj vam krasne sviatky :dizzy_face:
plus vam prajem minimum kil navyse, ziadne horiace stromceky, zabehnute kosti v krku, zlomene nohy alebo podobne veci nemile :grinning:
23. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lujza je myslim si ze dost nezvycajne a malo pouzivane meno a prave preto si myslim ze je to super meno :wink:
23. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi dik Shaarka :wink:
..ja prave balim vianocne darceky a manzel je este v praci, maju dnes spolocny obed a snad dnes donesie stromceeeeeek a vecer ho budeme zdobit :grinning:
23. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari ja sem urcite budem nakukat, sak aj tak som vacsinu casu online :slight_smile:
Oco uz volal drahemu, nech mu poda nejake zapasy v Nike, takze uz je to zjavne ok :grinning: :grinning: len doktor este stale nevie, kedy ho pustia :angry: :angry:

aa teda tesila som sa predcasne, vstal z gauce lebo ho pritlacilo na WC :grinning: :grinning: uz je spat v polohe lezmo :grinning: ale sak co, nech si oddychne chudacik :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze z gauce :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, prepáč! ja som išla potom upratovať. Tak aspoň dodatočne robím ich asi na 160 stupňoch, odhadom asi tak do 15 minút. Prípadne pozri jeden odspodu a ak ti už začne ružovieť, hneď vyber. Chvíľu počkaj a ešte veľmi teplé obať v cukre. A teraz vás idem dočítať. :grinning:
23. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, dík za vianočný darček :grinning: (ten vtip :grinning: :wink: ). Krásne Vianoce tebe aj všetkým ostatným, ktoré sem už nebudete môcť nakúkať.
shaar, ja som práve dala variť zemiaky do 8 litrového hrnca :grinning: dúfam, že bude dosť...

Vavi, tato je terminátor? :grinning:
23. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou dakujem za rady, uz sa tesim jak nam to tu bude rozvoniavat :slight_smile:
A som sa rozhodla ze nerobim kapustnicu, lebo zajtra ideme k nasim a potom na minimalne 2 dni k potencialnym svokrovcom na vidiek, takze spravim az medzi sviatkami..... Takze sme si postavili vyvar z bravcoveho rebra :grinning:
No a drahotka moja uz aj postele obliekol, aj balkon popratal, v podstate uz len povysavame, este nakup absolvovat a mozem sa zacat motkat v kuchyni :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :dizzy_face: viaaaanoce viaaanoce prichadajuu....juchuu tesim sa na prekvapenia,jak male dieta som :grinning:
tak ja som si secko nechala na poslednu chvilu,furt mi nieco prislo do toho,takze prave zdobim stromcek uz dve hodiny a este asi 2 hodiny budem :sweat_smile: tolko seprepeticky mam ze hruuza,sa mi kruuuti hlava,fuj...
plus jak naschval od rana ma pobolieva zaludok,ked nieco ziem prestane ale uz o 15 minut zas zacne a plus ta hlava..a to sa chystam este piect bananovo cokoladovo pudingovo slahackovy dezert :wink: ist kupit nejake darceky,baliaci papier a pratat.. a na zajtra si necham kapustnicu,salat a rybky a rezniky vyprazim :slight_smile:

otazka pre tehule: ktory med sa moze v tehu?ktory nesposobuje alergiu?dik za odpovede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tym co uz zdrhaju a nepridu prajem kraaaasne pokojne zasnezenee vianoce a vela prekvapenii a radosti a tak :grinning:
23. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ja len v kratkosti: papam med, aky kupim - kvetovy? domaci? neriesim :slight_smile: neviem nic o alergiach, medik je predsa fajnucky :slight_smile: a zdravy :dizzy_face:
23. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len je to zevraj silny alergen a ze alergicky by ho v tehu nemali jedavat..ja som alergicka,preto som sa pytala :wink: ale dik zajtra si ho urcite trosku dam,milujem oplatky a medik :dizzy_face:
23. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, tak potom neviem, radsej neriskuj, nech si neuskodis :sweat_smile:
23. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasky, nestiham vas, lebo dnes musim vsetulinko stihnut!!! Takze kapustnica uz je, vsetky kolace napecene, ryba tiez a salat sa prave robi...
Mame dnes Vianoce s manzelom, take male, lebo zajtra ideme k nasim...tak zajtra budem mat len nohy vylozene...snad sem este pridem, nebudem zatial priat :wink:
23. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte:slight_smile:)

som si zdriemla ked som dosla tak skoro domov, potom ficala do kostola a este drobne nakupy ale konecneeeeeeeeee som kupila darcek krsniatku, juchuchu tak som sa tesila este som predavacke vravela ze mi zachranila vianoce :grinning:
23. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babule, trochu vas zanedbavam, ale inak to nejde

ja som sa dnes KONECNE zastavila, od rana sa krutim v kuchyni - dnes som este urobila medovy kolacik s plnkou a piskotami, nase oblubene kysnute makove trojuholnicky :dizzy_face: :dizzy_face: ...skusala som aj 2 plechy orechovych, kysnute kapustniky k zajtrajsej polievke - som na ne zvedava, lebo som ich robila prvykrat a este toto, alen nie z kysnuteho (3 kysnute cesta na den by som uz nezvladla ), ale z listkoveho http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13366
medzitym perkelt na smotane s kolienkami, kt. si hana zmyslela a este ma caka pozliepanie lineckych vsetvarov a ozdobenie cokoladou
a ked to zvladnem, odpadnem ako zbity pes a vstanem az na Novy rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak prajem Vam nadherne a pokojne Vianoce, vsetkeho hojne :grinning: a to iste aj do noveho roka :wink:
23. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak krasne vianoce prajem, kedze ste sa uz vsetky odmlcali a zajtra verim ze niktora z nas nebude mat na net cas...

nech ich mate pokojne plne lasky a pohody... :wink:
23. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Merry Christmas to everyone :dizzy_face:
..pokojne a stastne sviatky
23. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taak konecne sme sa dotrepali z nakupu, kokso sme boli snad v najgrahsich potravinach v kosiciach :rolling_eyes: :rolling_eyes: no co uz....
Ale mamke som kupila uplne ze skvele cizmy - akcioo zo 69,- na 39,- - krasne kozene cierne pod kolena na nizkom, viem ze jej treba, ona by si nikdy take "drahe" nekupila, ale to ze da za zimu 3x po 15,- eur za cizmy, lebo sa jej furt rozpadnu, to uz nevadi :grinning: :grinning: :grinning:
No a idem robit tie vanilkove rozky :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
***************Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní,
nech vianočný čas sa v lásku zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a tajomné vám prajeme Vianoce... ****************

Moni a Igi
23. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko...
my uz po "nasich" vianociach...
dnes pokracujeme u nasich, ale padruh cestuje na vychod... od raja :wink:
takze kazdy bude so svojou rodinou...
ale aspon nemusim NIC robit uz... :grinning:

***chcela som vam zazelat pokojne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu vasich najblizsich...***
24. dec 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, pumi :slight_smile: Práve som na teba myslela, že aké ste mali Vianoce :wink: :grinning:

Tak ešte krásne sviatky aj tebe u vašich, pekne si oddýchni a nechaj sa obskakovať :slight_smile:
24. dec 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou, celkom v poho som to ustala, aj ked, rozbila som pohar ked som ho utierala, nepodarila sa mi ryba - lebo som zvolila sprostu panvicu na vysmazanie... a tak. mala som hlavu v smutku, ale nakoniec som zistila, ze nie o tom su vianoce... :wink:
strasne dobre nam bolo, pokvakali sme, porehotali sa... a dobre mi to padlo...

vy kedy idete k rodine? alebo budete sami?
24. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som rada, že vám bolo veselo, to, že niečo nie je úplne dokonalé, je aj tak väčšinou o tom, že to tak vidí iba ten jeden dotyčný človek, ostatní si ani nič nevšimnú :grinning: aspoň ja mám takú skúsenosť.

Ocino s bráchom prídu už tradične k nám, m. ich pôjde zobrať. Kedysi sme chodili my, ale nejako sa to obrátilo :grinning: Brácho potom u nás preleží 4 dni a veľmi si to užívame :grinning:

Včera večer sme boli ešte u nich, po kapustu a potom sme pri Love actually ozdobovali stromček. Už som sa cítila maximálne vianočne. Len som už mala dosť po celom dni. :grinning:
24. dec 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok