• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dara je veru riadne počeštena uz.... :grinning: :grinning: :grinning:

siou tie skusky ti teda nezavidim.....ja som povedala ze pojdem tiez na vysoku - ze si dam rok pauzu po maturite a uz pauzujem 10 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sak este stale sa mozno na to dam niekedy :grinning: :grinning:
ved existuju aj univerzity tretieho veku :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
siouxie, mozno mas s tym sialkom pravdu, ale som si 100% ze dara o tom nevie :grinning: a sialok sa jej zdal spisovne slovensky :grinning:
a fakt, skuskove... kolkokrat mne sa sniva o skole, - aj tuto noc! vacsinou mam pred pisomkou alebo skusanim z dejepisu a chemie a nic neviem :grinning: (este na strednej)
a z VS s ami sniva, ze opakujem rocnik, ako posledna zo vsetkych a serem na zapis, datumy skusok utekaju a mne sa nic nepodari vybavit a tak bud musim cakat dalsi rok alebo uz nemam sancu dostudovat :unamused: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
a stou darou, pd nej je to fakt ešte dementnejšie, o ten nechutný česko-slovenský prízvuk. je iba málo slovákov, ktorí vedia naozaj dobre po česky (a opačne tiež), ale keď počujem tú preafektovanú skomoleninu ma napína :grinning:

počuj, dala si dosť hery do rožkov? Alebo ti nebolo náhodou ľúto, že málo orechov strúhaš a dala si ich viac? Vtedy bývajú krehšie.
8. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a po dlhsej dobe davam jeden na dnes.. sice este nie je po 22,00 hod ale sak tu nemame ziadne deti - tie v bruskach tomu este nechapu... :grinning: :grinning: :grinning:

Školáček stojí před tabulí a řeší velice zapeklitou úlohu.
Moc mu to nejde a pořad plive na ruku a sliny si vtírá do vlasů.
Učitelka je z toho na prášky a ptá se ho: Proč si proboha pořád slintáš na hlavu?
Ale, včera sem slyšel mamku, jak říká tátovi ......
Nasliň si hlavičku, pak ti to pude líp...
8. jan 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v tomto sa musim dary zastat, i ked aj mna trha, ked ju pocujem. mam spoluziacku, co v prahe zije uz par rokov a ma dcerku, s ktorou prevazne mluvi (pokial nie su v KE). no a aj ked ona pride do KE a rozprava sa s nami s kamosmi, ide jej to tazsie a ten cesky prizvuk je silno pocutelny :unamused: a obcas jej ujde aj ceske slovo namiesto slovenskeho. a som si ista, ze ona to naschval nerobi :unamused:
8. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie :grinning:
nel :slight_smile: ja zase študujem užskoro toľko :grinning: a hádam, že budem ešte ďalej :grinning:
a našťastie už mám všetky skúšky za sebou, takže teraz už iba diplomovka :confounded: :grinning:
univerzity tretieho veku sú výborná vec, by ste neverili, koľko majú zapálených študentov. aj ja som bola starej mame pred piatimi rokmi na promócii :grinning:
autor
siou, a co skoncila stara mama?
8. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou vau to je sila ze aj tvoja stara mama sa na to dala... :wink:
8. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou hej, vela orechov som dala, aj dost mastne bolo to cesto.... aj sa mi lahsie spracovalo ako na vianoce, len som nevedela co to s tym spravi :grinning:

Ale inak som vydrbala so systemom - som dala do hlbokej misky orechy, obalila foliou, do stredu vyrezala dierku a do nej strcila ponorny mixer :grinning: aj tak musim dnes vysavat, lebo orechy su vsade, ale usetrila som asi polhodinu roboty :grinning:
záhradníctvo a ovocinárstvo na všp (poľnohosp. univ.). A chodí zase :grinning:
Vavi ty si lepsia ako MacGyver :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, s pekarnickou sme velmo spokojni, sak pecieme chlebik kazdy druhy den...nie len v sobotu rano:slight_smile:)) a teraz na vikend chce manzel vyskusat upiect sladku vianocku, teda program na sladke kysnute pecivo, tak to som zvedava co z toho vyjde, len musime kupit hrozienka aby bola fajnova...a potom s kakaukom na ranajky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cawte vsetky ostatne, dnes sa vas-nas zlietlo :grinning:
8. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vav si sikulka :slight_smile:
Baby, neviete poradit dobru, chutnu a jednoduchu domacu omacku na pizzu????
8. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anax dufam, ze sa podari :slight_smile: Aj ja mam v plane vyskusat sladku vianocku. Juuuj uz sa na to tesim. My zatial najviac pecieme klasicky chlebik a bagety. Tie su uplne uzasne.
8. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja viem:slight_smile:

oprazis na drobno nakrajanu cibulku na oleji, do toho das paradajky z konzervy a jeden pretlak, dochutis korenim na pizzu nechas prevarit a mas :wink:
8. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paradajky cele alebo nakrajane? Ci to je jedno? A cesnak tam nedavas?
8. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ake chces, ked das nakrajane mas to skoro uplne hladke a ked cele, tak ich popretlacas na mensie ale mas zaroven aj kusky, cesnak nedavam az na pizzu kedze to ma byt zaklad najzakladnejsi a nie kazdy ma rad cesnak..
8. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuš, ja dávam cesnak a paradajky krájané. Prípadne ten pretlak, ale najlepšie domáci. a ja dávam ešte veľa bazalky.
8. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super to vyzera velmi jednoduche. Dakujeeem. Urobim cesto v pekarnicke a na veceru mame domacu extra oblozenu pizzu. Mnaaaam.
8. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budete mat mnamku my sme si taku robili minulu sobotu a to sme mali aj navstevu, sme sa setci oblizovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to verim, ze sa vsetci oblizovali. Ja mam najradsej pizzu podla vlastnej predstavy a musi byt velmi oblozena. Nemam rada pizzu kde musim hladat kukuricu ci sampiony lupou :grinning:
8. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no jasne, bazalka musi byt :slight_smile:
8. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby, ste zlate a rychle. Skombinujem vase recepty a mam dokonaly zaklad na pizzu :wink:
8. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule som pozerala na nejakom programe program o historii pizze, neapolskej pizze a jej predchodkyn...bolo to velmi zaujimave...hlavne ta cat ked pizzu pripravovali este pred tym nez kolumbus objavil ameriku a paradajky prestali predstavovat otravu ale stali sa popularnymi:slight_smile:)) take programy s manzelom milujeme, to moze byt cokolvek vzdy to dokukame dokonca :grinning:
8. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rado sa stalo, však moja narodeninová sestra? :grinning:
8. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pozrite sa, co dokazu niektori :zipper_mouth: ludia vyslachtit! Ze korejsky mastif:

http://www.dosadog.com/
8. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaj, ja nejak nestiham citat, ani prispievat :grinning: Musim pracovat, to je drzost, co? A to som si myslela, ze si spravim volnejsi piatok :grinning:

No a ja pizzu teda mozem, hocijaku a hocikde :grinning:

nellie, ten vtip nemal chybu :sunglasses:
8. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok