• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
stratil sa mi muz, siel pred pol hodinou na zachod a bojim sa ze sa splachol, musim ho ist pohladat :grinning:
22. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely keby som sa zapodievala pokozkou a pletou atd v anatomii tak uz mi davno šibe...
22. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute... :frowning2:
22. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ako myslis..
22. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaahojteee :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik
ahoj jane
22. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jane a mon.
mon co sa deje?
22. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo
22. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
22. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - varujem kamoškinho malého a je mi smutno... nie preto, že my nemáme, ale preto aký ľudia majú... Ona mi ho dá do ruky celého uplakaného a na otázku prečo plakal mi vraví, že z hniezda vypadol vták a ja som ho bola vrátiť na miesto a maý sa zatiaľ doma rozplakal... nechala ho samého doma... chápeš? Teraz 1.6. bude mať 6 mesiacov a ona ho nechá samého doma.... Potom mi pre neho zbalí plienky, fľašu s čajom, mlieko, mydielko a povie že o.k. Celú dobu mi plače, že ona nemá peniaze na oslavu a že si musí požičať lebo nemôže si dovoliť neprísť na vlastnú oslavu...pokračovanie o chvílu..maly plače ...
22. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa tiez pridavam ja ma suchu plet aj pokozku.Mam odskusane vsetko mozne ale najlepsie mi robi Garnier.A ked niveu tak tu bielu Nivea soft.Inak nely aj ja mam rada tu modru vodu na cistenie z Avonu je myslim.
22. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garnier nie je ten najlepsi krem vela ludi je nan alergicky opsahuje ovocne kyseliny a ked mas suchu plet nemala by som pouzivat vobec
22. máj 2009 o 20:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane nie, bud je to nivea alebo clean and clear, ja z avonu nepouzivam nic, nerobi mi to dobre a stale sa mi len vyrazky po tom vyhadzali..
a aj oriflame to iste..co sa tyka pleti...

moni, tak a anaco preboha robia oslavu ked nema peniaze??
22. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja garnier nenavidim.....nemozem mat nic ine len niveu na tvar.
mon to je teda velmi smutne.....ja to tiez nechapem.u nas ma jedna 8 deti a chudaci nemaju kde byvat a pomaly ani co jest....ale maju osem deti :unamused: :rolling_eyes:
22. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, jak vam dobre s tou pletou. ja mam (asi aj kvoli PCO) akne, som jak puboska ale aspon nemam vela vrasok. ci mam? http://shaarka-shaarky.rajce.idnes.cz/Na_sudkoch_3.5.2009/#IMGP5703.jpg
ale vaky mam dobreeeeeee a to ste ma nevideli rano! uf :grinning: MM ma tak pekne odfotil :wink:

mimo, a to co? som nempochopila :confused:
22. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda monik, pardon.
22. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ale ked sa natriem niecim inym mam uplne suchu kozu az sa mi tvoria supiny,mam ju napnutu.A garnier mi robi peknu vlacnu plet.A ked smo sa natrela po sprchovanim Niveou na suchu plet zostali mi biele mapy.Cize total sucha pokozka.A ver mi ma odskusane vsetko.Ale este je dobry excipiel.
22. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s garnierom nie som spokojna vobec, mam pocit ze tie vyrobky len tak oblbuju. a vela vody obsahuju - co sa hned vypari, samozrejme.
sa mi vidi, ze nivea ma asi tradiciu a aj dobre veci. :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on neplače on ziape.... :astonished: :frowning2:
22. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
?
22. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari mas plet asi ako ja, otvorene pory so sklonom k pupakom..
raz je dobre a raz zle a ja mam maniu ze ked nejaky vidim uz musim ostriekat zrkadlo :grinning: :grinning: :grinning:

mimo vies, niekto si nevybera a otehotnie aj napriek akejkolvek forme HAK
jedina dobra natikoncepcia je ta co mam ja - NESEXOVAT...a to ked mas zdraveho muza je velmi tazke
22. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :ak mas vacky pod ocami tak skus zeleny caj sacky daj vychladnut do mraznicky a priloz na oci dostanu vitamini ked sa ponahlas tak daj zamrazit lyzicky a priloz, potom pouzi krem na oci a aby si nemala vrasky okolo oci kremuj si ich smerom hodinovych ruciciek :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... nie je to tazke, ani ked mas zdraveho muza :rolling_eyes:
22. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel,nikdy mi nic nebolo a teraz mam pocit ze my je vsetko :unamused:
mon natriasaj ho :confounded:
22. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzanocka, ta sooooooo? sme sa tu nejako pozbierali, ze?

MM pozera hellboy 2, je nadseny. a mna chut na sex tym padom celkom prirodzene presla :grinning:
22. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon s tymto ti neporadim, nikdy mi dieta neziapalo a ked aj hej strcila som mu kus flasku do huby a bolo ticho hehe :grinning:

zuzi nevyjadrujem sa k tomu..
ked mas zdraveho muza potom bude problem v tom druhom preco nechce
22. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon, zatras nim :grinning: :grinning: :grinning:

nathali, ale ked to su take vaky, ze to neprejde ani pocas dna... lyzicky som skusala ale efekt ziadny. a zeleny caj? no to neviem, ci by som sa k tomu dokopala. a rano? som rada ze stiham ako tak ostatne veci :grinning: :grinning:

nely, no ved. :stuck_out_tongue_closed_eyes: taka plet. ach jaj :unamused:
22. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, v com druhom?
22. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je vas tu dost a tak pomaly pisete... :rolling_eyes:
nely .. ja viem velmi dobre preco nechce, len som chcela povedat, ze aj zdravy muz nemusi mat na sex chut
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok