• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
siou :grinning: :grinning: :grinning:
ze lubiš to je ake komicke... :grinning: :grinning: a decka ho volaju Lubiko :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :grinning: aj by som povymýšľala mien... my sa síce oslovujeme tiež normálne, ale v rámci roztopaše vymýšľam celé "prúpovídky", skomoleniny a rýmovačky... najväčšiu zábavu má z toho pes, lebo to už pozná, vie čo ktoré znamená a hrozne ho baví, keď začnem spievať, jačať, poskakovať a trepať blbosti :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ty si tiez taka strelena ako ja :wink: :grinning: :grinning:
ja tiez vkuse spievam a skacem a pistim... :grinning: :grinning: :grinning: a drahy to neznasa.. :grinning: :grinning:
hlavne môj "fucking dance".. :grinning: :grinning: :grinning:

inak raz ma natocil na mobil ako som prontovala pri pesnicke Alcie Keys - Keep on falling a ked som to potom videla som skoro od hanby umrela :sweat_smile: jacala som prvu ligu a tie pohyby ritooooooooou :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: asi tak

nell, fuckin'dance, :confused: :sweat_smile: :grinning: také nemám, ale dobrý nápad :grinning: :grinning: a tú nahrávku archivuj pre ďalšie generácie :grinning:.

ja mám také infantilné pesničky, mnohé z detstva, a také že petko, petko, polepetko a podobne :grinning: :grinning: do toho rôzne telesné kreácie. vo vani pravidelne kukulienka kde si bola a pod. u nás je dosť hlučno, väčšinou :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou fucking dance som opisovala tusim tento tyzden... :grinning: :grinning:

ale ty si tu asi nebola.. to ja tak striedavo dviham raz pravu a raz lavu ruku so vztycenym strednym prstom a pri tom tak skacem a ritou vrtim a tak... :grinning: :grinning: :grinning: to ked davam MM zamietavu odpoved.. :grinning: :grinning: :grinning:

joooj vo vani to aj vo mne vyvolava spevavu naladu vzdy :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, to som čítala! :grinning: :grinning: prostredníky sme rozoberali viem... :grinning:

pesovi najnovšie hovorím kukuriťka (dvihla som mu chvost a tak mi to spontánne napadlo), ale má dvesto ďalších mien, na ktoré napodiv reaguje. :grinning:
stará hepa a infantilná za dvoch. :grinning: ale tak mm veľmi nezaostáva :grinning:

ozaj, zajtra pracuješ?
11. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuriťka dobry vyraz :grinning: :grinning: :grinning:

jasne, zajtra pracujem...aj ked sa mi nechce tam ist... :rolling_eyes: ale uz to nejak prezijem ved je piatok a potom mam 3 dni volno... beriem si hned v pondelok, segra zostava tiez doma az do pondelku tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

joooj mam na ksichte masku a tusim som presvihla limit :astonished: :astonished: ale aspon si urobim mini lifting ako to super stahuje... :grinning: :grinning: ale taha to fest - neda sa mi huba naspulit do pismenka o.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Netradične večer som vás prišla kuk :grinning:
11. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar cervenaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som vám to tu oživila čoooooo?
11. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím farebne :slight_smile: Aby ste si nemysleli, že aká je táto namyslená :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, lenuš, už si po vani? :grinning:

nell, a čo plánujete so sestrou? len tak oddychovať?
11. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou jasné, musím si ešte dať turban dole a spraviť si háro :grinning:
11. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie a aj ja občas prešvihnem limit keď mám masku na ksichte a potom ma drahý naschvál rozosmieva lebo vie, že sa nemôžem smiať...
11. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus aj ja mam na hlave turban.. ale ja ho este asi 10 minut necham nech sa skuty odstavia riadne :grinning:

siou zatial nemame ziadne plany uvidime ako sa situacia vyvinie :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, vidíte odstavia - odšťavia :grinning: :grinning: hneď to inak vyznie :grinning: :grinning:

inak vás obdivujem s umývaním vlasov na noc, ja by som si ich tak uležala, že ráno by mi stáli na všetky strany a mohla by som umývať znova :grinning:
11. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: volala mi MM... vybehol s chalanmi na pivo a ze cakaju na sanitku alebo policajtov ze uz pred pol hodinou ich volali a nikto nic.. ze chalani nasli niekde u nas v parku ci kde asi 11-12 rocneho chlapca co je totalne psychicky zruteny ze len vyhukuje ze preco mu zomrela mama a ze asi je napity alebo sfetovany ale ze to je este decko nevedia co s nim maju robit... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: smutne.. som ho tam pocula v pozadi kricat....
11. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som plánovala, že pôjdem do vane skôr, ale keď som prišla domov, začala nám rodiť rybička, tak som jej asistovala :grinning:
11. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bóže, teraz neviem na čo reagovať skôr :confused: :confused: :grinning:

rodiaca rybička :grinning: :grinning: :grinning:

nell :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strašné :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
11. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou ja praveze musim umyvat vlasy na noc... :grinning: :grinning: :grinning: ja si ich takto umyjem... necham ich tak 2 hodky presusit a potom urobim na vrchu hlavy cop a natocim to na papiloty a to ma vôbec netlaci v noci a rano vstanem ako herecka.. :grinning: :grinning: :grinning: a v robote vsetci nechapu ze si sa mi chce rano natacat ze ako to stiham :grinning: :grinning:
ale moju fintu fň som prezradila iba vam... :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze rodiaca rybicka... :grinning: :grinning: :grinning: leni si jej roztiahla nohy pinzetou?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siou je to strasne.... som zvedava tak za chvilku pojdem volat ze co a ako :frowning2: :frowning2:
ale aj ta sanitka ved ze to je uz viac ako pol hodina a nikto nic... :angry: :angry:
Nellie smutné, asi to má chalan teraz ťažké...

Siou mne sa aj tak vlasy vlnia ako chcú, už som si zvykla takže mi je jedno, kedy si ich umývam.
sa máte, herečky... :grinning: :grinning:

dúfam, že tam niekto dorazí, toto nie je sranda... chúďa dieťa. Ale zlatí chlapci, že tam pri ňom sú... :dizzy_face: :pensive:
11. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie že roztiahnuť nohy :grinning: :grinning:
Nieee som ju musela izolovať od ostatných rybičiek a keď vyprdla malú rybku tak šup s ňou do malého akvárka, lebo by ju sviňa zožrala. Vyprdla ich nakoniec 26 ks :grinning:
11. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuš, to si sa dosť namakala :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj drahy je strasne obetavy.... :slight_smile: :slight_smile: on vzdy aj chalanom ked to prepisknu kluce od aut poberie a pekne ich domov vsetkych pozanasa a tak.... :sunglasses: :sunglasses:

siou inak ono plati pravidlo ze s kratkymi vlasmi je vacsia ostara ako s dlhymi :grinning: :grinning:
ale inak mne to nevadi ist spat aj s rozpustenymi mokrymi aspon to ma rano taky potelny look :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze 26 ks... nervy moje to uz je ina rodicka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to mate normalne ze adrenalin... :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, šak ja som mala ešte pred tromi rokmi vlasiská, mi hovor... ale ani vtedy som si nemohla ísť ľahnúť s umytými.
Lebo nikdy neboli úplne suché (strašne dlho sa sušili), a ak som "silno" spala, tak potom mi aj tak dostali tak obrovský tvar :confused: :sweat_smile: .
No a teraz to nie je o nič lepšie, lebo sa mi tak podvine nafúknu do jedného smeru. :grinning: a na druhej strane tak čudne splihnú :grinning:
11. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27 ks! som práve lovila ešte jednu, ktorú musela vyprdnúť skôr :slight_smile:
A ja som zistila, že je pre mňa lepšie mať dlhšie vlasy ako krátke. Keďže sa mi vlnia, tak krátke stáli ako divé.
11. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok