• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vstaavame a cvicime:slight_smile:)) hop hop :grinning: :grinning: :grinning:

ja som dneska ultra ultra hyperaktivna :confused: :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax daj mi z tej tvojej hyperaktivity :grinning:
..tak baby vylezte uz z toho klobuka vstavat a cvicit
2. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa paci, posielam ti po holubovi, je taky biely s ciernobielymi fliakmi a ma taky ruzovucky zobacik :grinning: :grinning: :grinning: ked doleti daj vediet :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je nejaky hybrid holub :grinning: :grinning: co si mala dnes v kave anax :sweat_smile:
2. júl 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som v nej kavu, vodu a hnedy cukor, a este som mala cierny caj, lipton a mlieko, polotucne z cba :grinning:
2. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si kupit mlieko cba aby som sa tesila ako ty :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dajte aj mne, my sme včera do polnoci rozoberali, či spraviť s prednej časti domu balkón alebo nie, či si vyberieme škridlu Tondach alebo Bramac a hlavne ako to všetko zaplatíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....Dnes mám náročný deň, som nevyspatá a hlava mi začína oťažievať....
2. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina budes si musiet ist aj ty kupit asik to mlieko do cba, bo podla sweet to bude v nom :grinning: :grinning: :grinning: aleee ja viem ze to je v dacom inom...dneska som sa dozvedela co dostanem k meninaam :grinning:
2. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čóóóoóó :dizzy_face:
2. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som išla včera hajať strašne skoro, poslednú dobu som ták hrozne unavená
nejak mi chýba pohon, energia
2. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem si vybrat saty :slight_smile:)) xi ideme na svadbu osmeho augusta a tak ze si mozem ist kupit saty a to bude ten darcek a to som vcera v m&s videla uzastne saty, aj ked som neskusala tak neviem ako sadnu ale tak sa tesiim :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je miléé anax :slight_smile:
2. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som vam ich ukazat ale na sptranke m&s uk ich nemaju resp. som ich nensla :cry:
2. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz budes sa musiet ofotit :slight_smile:
2. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najskor ich budemmusiet vyskusat ci mi sedia bo to je dost mozne z enebudu, ja musim vzdy prejist vela veci a poskusat kym mi nieco pasuje....ale az daco kupim taks a nafotim :wink:
2. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok sa tesiiiim :grinning:
2. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej anax, taký darček by som prijala aj ja... Škoda že do NR ešte MaS nedorazil a musím za ním "cestovať". Krááásne úlovky mám z jedného outletu NEXT tu v NR .... vždy, keď tam prídem, je tam minimálne jedna vec, ktorá mi padne do oka. No a napr. NEXT je jedna z mála značiek od ktorej mi sadnú nohavice....Ja som taký "slovanský" typ postavičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Anax, v každom prípade si správne vyber.... A uži si to...
2. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nohavice najlepsie sedia v m&s, a hlavne tam maju moje cislo co je super duper:slight_smile: vcera som si kupila svoje prve biele nohavice, take ake som vzdy chcela a to je uz nieco :grinning:
2. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola strasne stastna ked m&s dosiel na slovensko vtedy som sa tiez vytesovala ako male decko z novej hracky...inak next je strasne drahy, napr. oproti m&s je na slovensku velmi drahy :astonished:
2. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď práve preto nakupujem ten NEXT v outlete. Tu v NR je jeden, kde je super výber a modely aktuálne nie sto ročné. Napr. Teraz mám na sebe jednu oranžovú ľanovú sukňu Next, ktorú som tam kúpila a vyšla na tuším 380,-Sk...Ja ešte stále nerozmýšľam v Eurách :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobra cena na next takze aspon ze ten outlet sa oplati

inak tieto plavky som si kupila, akurat kukam ze ich maju ako tehotenske :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1='Women'&l3='Bademode'&l4='Umstands%20Bademode'&pId='21595'&pClr='1'
2. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdu mi zobrazit tie plavky sakra robota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
ach baby ja cem ist domkoov
2. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet neklikaj na odkaz ale si ho cely skopci a daj do prehliadaca, koli dvojbodke co tam jej tak link nie je cely aktivny :rolling_eyes:
2. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj ja blondínaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne plavky :slight_smile:
2. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet nebude to s tebou take zleee :wink: :wink:

dakujeeem:slight_smile:)))

kde je zbytok??
2. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbytok mam na sebe :grinning: :grinning: ale nie mne uz sisi z prace
2. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo! anax - pekne plavky, ale sa velmi neopalis :grinning:
2. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte, idem kuk co nove, ale ako vidim tak nic :grinning:
2. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made ale ja sanechcem opalovat, to mam do plavarne, nikam sa nechystam naplaz a podobne :wink:

ahoj nel:slight_smile:
2. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok