• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nooo ja som natiahnuta jak guma na trenkach :grinning: (jedna bab to tu raz napisala a tak sa mi paci ten vyraz :grinning: ) no ja ak sa mi podari tak by som chcela cakat do toho 30dc no uvidim jak mooooooooc budem natiahnuta :grinning: mireag a ty mas graf?
21. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, nemam. Ja som pred tym nemerala. Zacala som dnes a potom uz budem pokracovat dalsi cyklus.
Len ja som dost hakliva na "cudzie predmety" teda teplomer a utz mam namysli... :grinning: a furt daco
chytnem... :confounded:
21. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len kuk som dosla po veci na byt ta som hned zapla pc hihi a dnes spime prvykrat na novom byte
21. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no to je riziko... treba vzdy teplomer poriadne umyt dokonca som citala ze existuje nejala specialna tekutina na umyvanie bt teplomeru..
tini ahooooooooj tak nech sa vam dobre spi... my ked sme sapli 1x v nasom dome tak nam vykradli auto :angry: ale nic neboj to urcite nebude vas problem :grinning: dufam :grinning:
21. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, keď si spomeniem na naše začiatky v novom byte minulý rok s mm, tak sme spali na zemi na nafukovacej postetli :grinning: to bola sranda, keď sme sa ráno zobudili na vyfučanom matraci :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou to nepotesi hihi tak dufam ze sa to nam nestane
21. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som zazila ked sme spali u mm sestry a pritom mala 1 volnu izbu s postelou ale zapratanu bordelom :angry:
21. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a kde si v inom zahraničí?
21. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v uk :wink: asi si to dam do pasu ako motto lebo sa ma to kazdy pyta :grinning: ako nemyslim v zlom...
21. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak viac je vás tu z uk :grinning:

som písala, že tam to máte super, čo sa týka detských vecičiek a výbavičky,že to je paráda...bola som tam na dovo pred pár rokmi za kamoškou a behali sme aj dosť po shopoch a také nádherné detské vecičky tam mali, že som nechápala...som si robila sranda, že raz tam prídem s prázdnym kufrom a nakúpim iba veci pre baby :grinning:
21. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tu je toho straaaaaasne vela a kraaaaaaaasne uz sa neviem dockat ked uvidim// a potom ked uz budem mat istotu tak nabehnem do shopov :grinning:
21. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa máš, tu u nás na sr je to dosť neporovnateľné a hlavne tie ceny :angry: :angry: :angry: :confounded:

však sa viac oplatí si kúpiť lacnú letenku a ísť si tam nakúpiť ked sú vypredaje :sunglasses:
21. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak aj moje kamosky nad tym premyslaju ze pridu ked najdu lacnu letenku s prazdnymi kuframi :grinning: ja uz sa neviem dockat duuuuufam ze to uz bude coskoro :wink:
21. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde v uk presne si?
21. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri Sheffielde...
21. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka prdi dedinka vola sa North Anston
21. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nepoznám :unamused: :grinning:
21. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho snažilkujete?
21. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tak v strede blizko..no blizko asi hod a pol je manchaster a na druhu stranu birmingham.. to skoro nikto nepozna a pritom Sheffield je asi taky velky ako BA
no teraz 4.cyklus a ty?
21. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je môj prvý cyklus :wink:
21. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim mooooc palce :wink: ja neviem no uvidim ako to so mnou dopadne, mam zatial taky dobry cudny pocit, ale nechcem nic zakriknut a ten pocit sa moze veeeeeeeelmi rychlo skoncit :wink: tak este si pockam...
21. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem a takisto veľmi držím palčeky :wink:
pôjdem spinkať, tak sa maj krásne papa :slight_smile:
21. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa a dobru nocku :wink:
21. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko, este vsetky spite alebo co? :wink:
to len ja zarezavam???
ale nie, ranajkujem... zatial... a rozkukavam sa...
22. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... je zaujimave kolko zien na svete ma tie iste problemy... !!!! som rada, ze v tom nie som sama....
22. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o akych problemoch pises motylek???
22. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorim o nazve temy...
22. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, babenky

puma, my sme na nohach uz od 6.h - mam povinny budicek :grinning:
22. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, jasne, chapem... aj ked... ja este uplne nespadam do vasej skupiny, paci sa mi, ze sa tu pise aj o beznych svetskych veciach... co varit, ake su plany na vikend, ako sa trapime so psami a tak :wink:

monky, verim, babula ti asi da zabrat, co?
22. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz dva tyzdne spava sama v izbe a je presna ako hodinky - ked nie o 3,30 (co este dokaze zaspat), tak presne o 6-tej hodine je hore...ale nestazujem sa....snad len na to, ze ked sa o siestej zobudi, ani za svet nechce ist do spalne :angry: ...ja musim byt pri nej v "jej izbicke" :grinning: .....takze take krute rana mam teraz - kym nezvyknem :grinning:

a inak ked hovoris o vareni - to je moj raji - milujem varenie, relacie o vareni, knihy, casopisy s receptami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok