• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka, tu za rohom byvam - v PO

jeeej, puma, aj my mame v mrazaku holubky - u nas volame plnena kapusta
a aj kolozvarskej sa neviem ojest.......segiň mam tiez rada, ale najviac 2 dni....ostatne aj dlhsie by som jedla :grinning:
22. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze su to holubky od kamosov z vychodu...
aj tu sa to inak vola plneny kapustny list :wink:
jedni znami to kvoli mne mali aj vo svadobnom menu, lebo som pistala, ze ked sa uz na siravu trepem, bez holubkov neodidem :wink:

boze, uz sa tesim, ked budem moct varit... kuaaa...
22. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby zas mi pri vas sliny teču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a to mam dnes ze dietu... jablkovo, hruskovo, jogurtovu... len to musim nejak rozumne rozlozit, aby som sa nepototo.. :grinning: :grinning: :grinning:
nejak som pribrala v poslednej dobe a moc mi bachor trči, tak sa idem pokusit dat nejake to kilečko dole... :grinning:
22. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, drzim ti palce. o to som sa pokusala uz stokrat...
nejde toooo...
uz tri roky si drzim jednu vahu (ktora sa mi sice ciselne nepaci, ale cisim sa dobre, zdravotne...)
nech robim co chcem, nejde to dole...

akurat chytam nervy z kolegyne, ktorej sa od rana pusa nezastavila... sedi nas tu 7, ale jej dnes fakt "ide"...
mame uzavierku a nemozem sa poriadne sustredit na veci.
neviem ako ju umlcat, dufam, ze aspon na obed pojde niekam von a hodinu budem moct zamakat...
22. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby... nellie ja som vedela ze ke dkukne ze ty tu pises tak bude nejaka sranda :grinning:
no ja ndes takto nic moc http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
22. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pumi, ze sa nemozes poriadne sustrdit na "veci" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, este mozno vyleti. :wink: Ja som dnes 36.91... :sweat_smile:
Ako je to s tou 37-mickou...? :wink: Je to pravidlo? Ked som kukala ine grafy, tak mi prislo, ze aj ano... :sweat_smile: Aj ja chcem... :grinning:
22. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlaticka :slight_smile: kapusticka mnamka :slight_smile: veru by som si dala
22. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, by si neverila, ale makam popri tom ako sem prispievam. a aj ona sem chodi, ale do inej temy nastastie...
ale to je jedno...
fakt som z nej na prasky dnes...
22. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, asi som vam sem len tak vtrhla, ale mam taku otazku co vy na to.
moze choroba, teda chripka, oddialit MS? naposledy som mala 13.8. a doteraz stale nic. :frowning2: len take slabe spinenie aj to len obcas od piatka
diky
22. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinitka, nooo, tak to je uz na povazenie, zalezi aj od toho, aky mas dlhy cyklus... a ci si brala nejake ATB alebo tak... shaar je pani doktorka medzi nami, isto sa ti ozve :wink:
22. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag dufam, i ked moc tomu neverim :pensive:
22. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou pekny grafik.... :wink:

puma no mne kazdy nadava ze co chcem chudnut ze som stihla.. no ked mne tam ta narolovana slanina na bruchu taaak vadi... :grinning: :grinning: :grinning: musim nosit len take volnejsie tricka.. ja mam totiz troska vyhodu v tom ze som dlha štiapa (180 cm) a tym padom az tak nie je vidno ked priberiem.. len ja to citim..a vadi mi ten bachor :rolling_eyes:

a tiez to nevydrziiiim.. pre sladke by som vraždila niekedy :grinning: :grinning: :grinning:

my sme v kancli nastastie iba dve.. aj ked niekedy mi ide tiez riadne na city moja kolegyna a hlavne jej pazvuky co vydava.. akoze hra sa na damu a grga mi tu v jednom kuse a štikuta a potom syka a tak divne vzdycha ked zíva.. :sweat_smile: (asi mam z nej uz po 6 rokoch ponorku :grinning: :grinning: )

a inak sa tvarim, ze straaaaaaaasne som vytazena a "makam" jak fretka :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie vy to tam mate zabavne...upratovacka so pouziva moc chronta :grinning: kolegyna co vzdycha :grinning: :grinning: no a nezabudni sa tvarit :grinning:
22. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 175, ale teda dost kil k tomu :wink:
ale ako som pisala, zvykla som si, aj moja mamina je moletnejsia...
ale zase, taka tragedia to nie je...

a ja sladke ee, ale klobaskla a huspenina, mnaaammmmm :wink:

a ja makam, riesim telefonaty a hram sa s tabulkami stale...
22. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a to ty este nevies o dalsej kolegyni co nenosi podprsenku a trcia jej bradavky z hackovaneho tricka, lebo akurat to vyjde do tej dierky.. a o dalsej co v lete rada vetra kuchynu :grinning: :grinning: :grinning: jooooj by som vam vedela pisat o nich ine romany... :grinning: :grinning:

puma ja aj klobasku a hned na nu v pohode slahačku :grinning: :grinning: :grinning: huspeninku nemusim.. to trasenie ma odpudzuje.. :grinning: :grinning: :grinning:

aj ty si "tabulkovo postihnuta" ? :grinning: :grinning: aj jaaaa..ja robim vsetky vyhodnotenia predajov, takze excel-it´s my life a o statistickych vykazoch ani nehovorim :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nellie vazne by si mala napisat vzdy sa na tom tak dobre pobavim :grinning: :grinning: ze hackovane tricko :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie - jej, to tam mate dobry kozinec :grinning: (ta s tym hackovanym trickom) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou inak je to dost nechutne.. ale zvykli sme si co uz s nou.. :grinning: :grinning: :grinning:
ibaze ona ma uz asi 53 rokov a dost ovisnute tie lajdaky a mysli si ze je mladica a nosi take mini sukničky typu ako keby je to iba opasok :grinning: a vzdy tak ladne vykracuje po schodoch so salockou kavy a toci pritom ritou - ma tu prezyvku "cica" :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie tak to je tam u vas teda riadna zverina :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej si viem predstavit take su najlepsie ''cice'' :grinning: a musi to byt nechutne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda je.. to vzdy maju z nej šou naši obchodaci.. oni chodia iba 1x do mesiaca do firmy na poradu a vzdy sa na nej bavia.. :grinning: :grinning: :grinning:

mame to tu veru vesele :grinning: :grinning:
isto sa vsade najdu take individua :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, tak ja budem radsej ticho, je tu toho az az, je nas vo firme viac ako 1000 a nevedela by som vybrat len tie hajlajty :wink:

nellie, ja robim na personalnom, mam toho tiez dost. a vacsinou sa tabulkujem a robim prehlady kadejake...
ale aj to treba, lepsie ako imitovat pracu :wink:
22. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma vau ze 1000... sila... nas je v celej firme okolo 300... z toho su rozdeleni vo vyrobe a my kancelarski - čo nič nerobime podla nich z "bieleho domu" ako nas volaju... :grinning: :grinning:

no ja po vacsine som riadne tiez vytazena ze nudit sa tu veru nemam kedy.. ale dari sa mi po tajomky sa ulievat tu na konovi.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ved to aby mi nahodou nepreplo keby iba poctivo makam... :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej, jak ste sa rozbehli, dobre sa citate :slight_smile:
trinitka, napisem ti IP :wink:
22. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim ze nezvladam dietovanie... a napchavam sa skoricovo-jablkovymi raciolkami.. ale sak to je polystyren tak pohoda... :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar co dnes porabas?? foto si uz dokoncila??? :wink:
22. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale nellie, ved tebe urcite staci 2x vybehnut po schodoch a mas tu SLANINU dole :grinning:
22. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boli tu realitacky, obsmrdat :grinning: :grinning: :grinning: idem si spravit nieco jest. a fotky? jooooooooooj, este plno fotiek ma caka, ktovie, kedy to dokoncim. mala by som menej konikovat :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake ralitacku shaari? idete predavat byt ci co?
inac krasne sa pozera na ten tvoj pas 8tt :wink:
22. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok