• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
to mate domcek?
13. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafkiooo :slight_smile:
nellie,to boloo dobree :grinning: :grinning:

tak ja sa chystam na hematologiu,alee do tej zimy,ach ach
najlepsie je,ze jednu tasku co som mala poruke tam bolii len bundy a kabaty a ta co je uplne hore v satniku tam je vsetko co teraz potrebujem,svetriky a teple veci a tak..mm nieje doma a ja to zdvihnut nemozem.. :confounded:
aa otazka pre vas znie,co si mam obliect?:grinning:
a este jedna,cizmy take tenke jesenne uz mozem dat na seba,nie?nebude to hanba? :sweat_smile:
13. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem umyt,do vtedy mate cas odpovedat,a prestante jest :grinning:
13. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi viac tenkych vrstievv hihi
13. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a preco hanba? tu v uk nosia cizmy aj v lete :grinning:
13. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ty mas teda problemy :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi uz som videla niektore zenske s čizmami tak pohoda, a hlavne nech tebe je teplučko
13. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ano mame domcek..

pipi ja som si vcera kupila konecne zimnu bundu taku trojstvrtovu a zajtra ju berem do roboty, nech sa zima boji
a krasne cizmy k tomu nech je teplo mne a ostatny nech zavidia :grinning:
13. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak nely kazdy nech sa strci do r..i ak je tebe teplo tak preco nie :slight_smile:
13. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ne? sak tu je ledva 8 stupnov dneska, a zajtra hlasia este menej a dokonca aj snezenie vo vyssich polohach
13. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj tak sa tesiiiiiiiim konecne my mame lepsie pocko ako vy hi hi hi :grinning: my mame teraz idem kuk na tepltomer..........18stupnov ale to na teplomer svieti slnko tak asi tak 12-14 je?a svieti slniecko a je kraaaaaaaaaaaaaasne :grinning:
13. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tehuľa :grinning: piješ teraz v tehotenstve nejaké čajíky? Aké sa môžu... ja si dnes robím druhýkrát šípkový s ibištekom a teraz mi ťuklo, či to vôbec môžem :confused:
13. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vaaaaam :grinning: :grinning: :grinning: cizmy uz mam obutee :dizzy_face: :dizzy_face: ja milujem cizmy a do nich uzke ryfle strcene :dizzy_face:
13. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri šípky ani ibište tam nie sú ako neodporúčané :grinning: hm....
13. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami viem, ze roibos sa urcite moze, ale su aj specialne cajiky pre tehotne, ktore ti namiesaju v bylinkarni. je jedna cajovna na Kovacskej ul. tam ako je to parkovisko pri Zlatom kohutovi.
13. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze roibos sa moze? to je dobre ten zboznujem, ale roibos nie je bylinkac, ci?
13. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, to je specialny caj bez kofeinu. ja som tiez cajikova az strach :grinning: ani den bez caju. :sweat_smile:
13. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo sak som myslela ze roibos nie je bylinkovy.. volaju ho aj ze cerveny caj :slight_smile:
13. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak uz aspon viem co budem pit ked budem tehu namiesto kaficka :wink:
13. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a normálne v lekárni alebo v potravinách nie je nejaký originál čaj pre tehotné?
13. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flami v lekarni maju aj granulovany caj od HIPPO.
13. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pijem caj stastia (nejaky bylinkovy mix), detsky caj a ovocne. a obcas aj cierny s citronom a medom :slight_smile:
nie som cajova, takze asi budem pit vsetko, ale malo, samozrejme :slight_smile:
a kuknem aj ten caj pre tehotne, ze akoze co za zazraky su v nom :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem aj Caro - a cajiky lubim hlavne cierny s citronom a medom a kolacikom - mnaaam :grinning:

inak vonku je totalna kosa :unamused: ani na jogu sa mi dnes nechce cez tu zimu :unamused:
13. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky ja tiez ten ruzovy pijem, akurat som si urobila a este pijem pomarančovy od tecane a aj od lipton biely a ovocny
13. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, ze je chutnucky?? trosku medu, trosku citronu...hotova siesta........ale velmi sa mi ziada turecka kava ...spala by som v nej...zvlast teraz, ked som ju prestala pit :cry:

a my s Hankou pijeme este protibacilovy cajik - s medom a citronom je bozskyyyyyyyy...dnes sme uz stiahli skoro 2 litre :grinning:
13. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, a ten protibacilovy je aky? :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, dobry nazov, taky dobry obchodnicky trik! :grinning: este som ho ale nevidela.
13. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok