• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
hmm nellie to zie dobre :dizzy_face:
19. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma oki,hlavne ze vysiel vecer :wink: no a na vysledky cakame s tebou :grinning:

ked je rec o jedle ja prave ranajkujem maslo sunku a zlte paradajky,tento druh je viac stavnaty ako cervenee :slight_smile:
19. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chlebik si kde nechala pipi :grinning: alebo ci len tak?
19. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neliie no to znie vyborne-to mne sa ale potom nikdy nic nechce-lebo ja taketo zapekane somariny robim casto-a pocitam to ako normalne seriozne vyvaranie :grinning:

ja mam kapustnicu dnes-vcera sme dostali chut-a nebudeme na nu cakat do vianoc :slight_smile:
19. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak dobru chut :wink:

kati ja mam tiez velmi rada tieto rychle obedy.. :sunglasses: :sunglasses: a najlepsie vcera boli tie zemiaky do ktorych stiekla ta slahackova smotana a urobila uzasnu chut tym zemiakom... :sunglasses: som do tej slahacky dala vegetu, grilovacie korenie a cesnak... :slight_smile:

kati my sme mali tiez kapustnicu minuly tyzden.. ale nejak mi nerobila dobre... :sweat_smile:
mala som z nej rychle behanie - riadne ma prefutrovala :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapusty sme sa my uz prejedli za ten mesiac co sme ju do hlavy nonstop tlacili.
pokusim sa teraz presadit jednoduchsie veci, asi len cestoviny bezmasove a polievky v tyzdni budem varit.
akurat, ze v stredu ideme na veceru s kamosmi, tak si buchneme isto nejaky steak ako sa poznam :grinning:
zajtra ideme na premieru jedneho filmu do kina (neviete co sa na taku prilezitost oblieka????)
v stredu na tu veceru a vo stvrtok na jednu sportovo/hudobnu akcii do sportovej haly... pride basketbalovy team AND1 ak to niekomu nieco hovori :grinning:
tento tyzden cisto len kultura...
19. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie to ma presne mm z kapusty ako som uz pisala polska mu robi najhorsie :grinning:
19. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,este to by mi chybalo,ze by som jedla samee maslo :grinning: :grinning: ano dala som si aj chlebik :grinning:

kapustnica je moj sen,ach :sweat_smile: aj ja sa ju chystam spravit asi tak o tyzden,este treba trosku pauzy od minuleho prejedenia sa z nej :grinning:
19. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sak mna to napadlo ze asi si to maslo nenatieras na sunku :grinning:
19. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie,dekujiii :dizzy_face: ale mi dnes nechutii ta sunka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,no vidis ty si ccelkom inteligentna baba tak cez net co ta poznam :grinning:
19. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki pipi :wink: :grinning:
19. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ake preberanie, co by dali deti v afrike za taku sunku???
nerob sa fanova :grinning:

ja vobec neviem co budem varit, asi prvykrat pustim chlapa do kuchyne v sobotu (vlastne druhykrat, tuto sobotu mu v mikrovlnke zhoreli pukance) nech spravi halusky...
19. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeezis halusky no asi urobim v sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: ale len so syrom a smotanou kedze bryndza je tu ako nejaky poklad ktory tazko najdem
19. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaam nelie-tie zemiaky museli byt dobre - a kombinacia vegeta,korenie cesnak.. cibulka,slaninka a smotana-to musi byt len dobre :slight_smile:

my sme mali vcera na obed take lahsie... spagetky s paradajkovo bazalkovo-cesnakovou omackou a syr :slight_smile:

a ked ma ta kapustnica precisti-to vooobec nevadi :wink: :slight_smile:
19. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj ine nic nevie uvarit, ale asi pojdem na doobedie k mame, nech to nevidim, co sa tam bude diat...
v mojom kralovstve miniaturnom milovanom :frowning2:

a my teda bryndzu zakupime na trhu isto v stanku s cerstvymi syrcekmi... mnam!

inak, dzou, halusky su fajn aj s makym syrom + kyslou smotanou s opecenou slaninokou a klobaskou na kolieska...
19. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,mas pravdu,vdaka tebe som ju ziedla :grinning:
19. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, som rada, ze si si ju dala.
aj tvoje dieta sa jej isto potesilo :grinning:

pipi, dnes si nejak malo spala, nezda sa ti?
19. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi vy nebudete vediet,mozno ano, citala som ze sa niekde predava aj pasterizovana bryndza,neviete nieco o tom?lebo mi v druhom stave nemozme nepasterizovanuu :wink:
p.s.hladala som,nenasla som :wink:
hej puma sak tak ich budem robit so syrom a smotankou nezabudaj ze ja som v uk a tu bryndza ja jak nad sol :grinning:
ja viem ze si v UK... som ti len chcela poradit, aj tu klobaskou tam daj, je to mnamiiii!
19. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusam :wink: klobaska sa tu da nastasie kupit i ked aj tak nie je az taka dobra ako nasa
19. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,noo to mas pravdu,som z toho riadne vydesena,ale musela som absolvovat dve dvatsatminutove rozhovory cez telefon plus asi 5 telefonaty jednominutove,aa pri tom sa fakt neda spat :grinning: ale neboj ja si to dozeniem cez den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mam dnes vela planov,umyt si vlasy,zapnut pracku,urobit kuraci vyvar a cestoviny a este nejake pracovne veci pozapisovat do knizky,a zdriemnut si...dufam ze to dnes stihnem vsetko :grinning:
19. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaam tie halusky musia byt fajneee :dizzy_face: ale ja ked kcem nieco haluskove,musi mi ich mamka moja pripravit,lebo ja som ich len raz robila,moj manzel sa snazil spapat,ja som tiez predychavala ale on to nemohol vydrzat,prosto to musel dat von zo seba :sweat_smile: ... :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tpipi, si si to po sebe citala?
cisty madar :wink:
ale chapem, asi to mas fakt z toho nevyspatia :grinning:

ja musim ist do obchodaku nieco vymenit, co som chlapovi v piatok kupila, bo mu to je VELKE...
a potom palim domov, a rovno sa ukladam do horizontalnej polohy a upadam do hladiny alfa...
19. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa nastastie naucila lebo neviem kto by mi ich tu robil...ale kuchyna je vzdy jak po vybuchu :grinning:
19. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halusky sa daju "ošuškať! aj z prasku, po zarobeni odporucam nastruhat len jeden zemiak, akoze su PRAVE :grinning:
a daju sa v pohode aj take zjest...
a nevyzaduje to taky bordel zrovna
19. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,necitala az teraz :sweat_smile: urcite to bude z toho nevyspatia sa,lebo ja nem madar :grinning:

dzou,aj ja sa ich musim naucit,len vies ked som ich az tak dokakala,mam teraz strach :sweat_smile: vzdy ked sa o tom s mm rozpravame,strasne sa na tom bavime,ty si nejedla tak tazke halusky :grinning: ..ja neviem jak ich vobec vygrckal,ved sa museli prilepit o zaludok :grinning:
19. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak asi vyskusam tie praskovee :grinning:
19. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma,aa co ides vymenit,darcek? :wink:
19. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok