• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja si myslim, ze mam normalnu plet. ani mastnu, ani suchu.
akurat vcera skonstatovala jedna znama, co ma po velmi dlhej dobe videla, ze na mne vobec nie je vidiet vek, ze mam krasnu plet. a ja jej na to, ze ano, aj s tymi pupakmi, sak to len pubertaci su taki.... :grinning:
ale je pravda, ze kolegyne v mojom veku uz riesia protivraskove kremy na oci a pod. ale ja nemam potrebu. sa mi zda, ze celkom dobre som...
az na tie kruhy pod ocami, ked sa nevyspim :grinning:
30. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi tak to asi nemas az take hrozne ked len druhy den to riesis...to je dobre.. :slight_smile:
a ved ty nemas nahodou maliarov??? to mozes mat iba z toho.... a potom znova budes jak babatko :sunglasses:
30. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, tak to chápem, to veľmi závisí od skúsenosti, Ja som sa ale nenechala odradiť, chvíľu som hľadala a našla som. A halvne to malo aj výsledky, takže by som tú moju nevymenila za nič na svete. za tie roky sa už aj kamarátime. Neskutočne mi pomohla.
Tak ja mám len ksichtík mastnejší.

ja sa dnes nejako neviem rozkývať, musím si umyť vlasy a tak sa mi nechce :rolling_eyes: :grinning:
30. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sioux - suhlasim, zalezi to od kozmeticky, ja som so svojou terajsou velmi spokojna :sunglasses:
30. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spolubojovnicky mastnokozky :slight_smile: tiez mam skor mastnejsiu....
Oba typy maju svoje vyhody, suchokozky vacsinou nemaju problem z pupakmi, stale plet ako babika aj pocas puberty, ale rychlo vraskavie....Mastnejsia pokozka sa skor zapali, ale neskor starne :slight_smile:
Protivraskovy som si uz kupila - preventivne, vsade sa pise ze po 30tke uz treba, tak som sa nechala ukecat :sweat_smile:
30. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav a teraz, počas tehotenstva máš aké skúsenosti? Je to skôr lepšie, však :grinning:
30. nov 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no prve mesiece katastrofa, teraz lepsie, ten uvod pripisujem hormonom....
30. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som si,že tak nejak :grinning:.
30. nov 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, tak to mam este potom do augusta cas :grinning:
siouxie, toto poznam, doverne... ze sa mi nic nechce...
a mne sa nechce ani v robote... to je ok?
30. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi ejha, v auguste bude velka zurka :slight_smile: Ja v septembri zas kristove oslavim - viem nieje sa uz velmi cim chvalit :grinning:
Jooj umyvat vlasy si neznasam !! Inak aj tie mi dost masneju, napriek tomu ze ich odfarbujem na svetlo...Akurat teraz co som tehotna tak nemastneju az tak, ale inak kazdy druhy den pomaly ich umyvam :angry: :angry:
30. nov 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi to je určite viac v poriadku, ako keď sa ti nic nechce doma :grinning:. Už som sa premohla, makovica je umytá. :grinning:
30. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ziadna oslava. ja nenavidim narodky :frowning2:
ani ich neoslavujem nejak. nemusim to :frowning2:
a pevne verim, ze v ten den budem mat uz aspon jednodnove brucho a tym padom nebudem vobec pit a zurke sa vyhnem z objektivnych dovodov :grinning:
30. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, ja budem mať vtedy o dva roky viac :grinning:
Sranda, s vlasmi nemám taký mastnotový problém, ale pamätám si, keď som na gympli vstávala o piatej a umývala som si vlasiská. Mala som ich takmer po pás a mala som pocit, že ich musím mať každý deň umyté. Sú dosť hrubé a husté, takže to trvalo, kým som to vysušila. Našich išlo poraziť, keď počuli o pol šiestej fén, normálne mi zakazovali umývať si vlasy :grinning: :grinning: :grinning: . Teda, každý deň... :slight_smile:
30. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby
sledujem ze sa tu riesi mastnota leti, hm??

tak ja som bola az do tehu nad mieru spokojna, vyrazky sa mi nerobili ani pri ms, takze uplne ze super
a teraz ich mam na moj vkus az vela, a hlavne bolestiveeeee
30. nov 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou no ja som mala tiez riadne vlasiska na strednej :wink:
Teraz uz ich nieje tolko, sak trebalo experimentovat, nie? Aj tym ze odfarbujem tak mi zjemnel vlas, ale stale ich mam dlhe, tak do polovice chrbta, a strasne sa mi uzlia :angry: Takze umyvanie je pre mna ako za trest :angry: A kedze ich mam rovne brutalne, tak vzdy po umyti idu tak aspon na 40 min na velke natacky, takze moja priprava - ked si umyvam vlasy - tak hodinka a pol len na ne.....

Pumi a to preco neoslavujes? Sice, ani ja to uz nejak neprezivam, ale 30tky boli super, takto co sme v parte, v priebehu 2-3 rokov kazdy rok bola nejaka chlastacka - chata - krcma - opekacka, a hlavne ked letne 30tky boli, tak to bolo fajn :wink:
30. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau, Leni. Musím ťa varovať - dobre si rozmysli tú šošovicovú polievočku, ja od včera večera trpíííím. Ide ma roztrhnúť. :grinning: A to ju budem jesť ešte asi dva dni :astonished:. Minule to nemalo takéto dôsledky, nechápem... :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou a len ty trpis, ci aj okolie??
Ja ked sa nadzam strukovin, tak vacsinou len okolie trpi :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie to je v pohode, nato mam espumisan :grinning: :grinning: :grinning:
odporucam, vyborna vecicka
30. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vav, tak to sa na makáš :grinning: .
Ja som sa odhodlala pred pár rokmi ostrihať, síce podstihnuté som ich mávala často, ale vždy v rovnakej dĺžke, max. ofina bola kratšia.
Teraz som sa ale dala fakt poriadne ostrihať, mávam to občas úplne kratučké, občas trocha dlhšie - ale iba tak že sa to dá chytiť do štipca. Ale hlavne, mám to vždy také prestihané, aby mi to nerobilo moju "helmu". Takže mi to vždy kaderníčka ozobe a ja mám pocit neskutočne ľahkej hlavičky :grinning:
30. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, keď to bdue nevyhnutné, použijem ho, ale snáď to "vyšumí" :grinning: :grinning: :grinning:
vav, trpím len ja, som sama doma :wink: :grinning: . Na mňa to nemá vždy takýto účinok, ale táto šošovica bola mimoriadne zákerná :grinning: :grinning: :grinning: Pred dovmi týždňami som robila za sebou kyslú fazuľovú, po pár dňoch šošovicovú a potom ešte hrachovú a bolo to úplne v pohode :confused: :grinning:
30. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie to preto ze si neurobila rovnaky postup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siou fuuha, odvazna :slight_smile:

No ja by som to neriskla, ten moj sa vie uprdiet a z chleba s maslom :grinning: a jasne ze ked sa mu podari aj pekne so zvukovym efektom, tak je na seba patricne hrdy :grinning: Takze ja neriskujem...
Juj ale priznam sa, v tejto domacnosti som uz asi 4 roky a este som nevarila ziadnu sosovicu/hrach/fazulu....
Musim to zmenit, sak to je jake zdrave :fearful:
30. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, neviem ti to vysvetlit, ale udajne pred narodkami clovek podvedome byva unavenejsi a zdeptenejsi... a po narodkach "ozije"... to je kazdy rok ako keby novy zrod...

udajne...

niekto to preziva viac, niekto menej.
ja mam narodky jeden den s bratom, takze nejaka oslava vzdy MUSI BYT, lebo sa to patri. ale mna to otravuje strasne...
30. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to vavi, je to zdravé a máme to veľmi radi. No a na to prvé som si za tie roky (či skôr veky :grinning: ) zvykla :fearful: :grinning: :grinning:
Leni :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pumi, my tiež nejako neoslavujeme tie čísla...
Vždy keď sa toho nahromadí viac pokope sa stretneme, zablahoželáme, podarčekujeme, ale hlavne pokecáme a sme spolu. Žiadne veľké oslavy.
30. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som skor za nieco take, siouxie...
uz nemame 5 rokov...
aby sme mali torty a sviecky a pod.
ja osobne to aspon nemusim. a hlavne, nerada dostavam darceky napriklad...
30. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie tak to mate fajn
my sme mali teraz v rodine oslavu 30tka dvojiciek, a mali oslavu na 3krat, takze asi tak
a zrovna na tej kde som bola aj ja nas bolo 6tehuliek
fasa nie?
30. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pumi to fakt nelubis darceky? Fiihaa.... Ja by som mohla dostat darcek kazdy den :grinning: Aj ked je pravda ze ked sa dotycny netrafi, tak potom zakryvat rozcarovanie je dost narocna vec, ale sotji to za ten risk :wink:
Ja rada davam, ale aj dostavam :wink:

Lenoc pekne, ze na 3krat, sak 30tka nieje zas az taka, to skor 50tky sa robia v style mala svaddba :grinning:
30. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darčeky ale aj ja radá dávam a dostávam. Ale je fakt, že hlavne od najbližších, tí vedia, čo mám rada. Idem sušiť gebulu, nech to mám za sebou :grinning:
30. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt vavi. rada ich rozdavam, ale nerada dostavam...
najradsej mam praktocke dary, o ktore si poziadam sama...
ale malokto sa pyta.
30. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok