• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
@denka28 v pohodke sa to da, a to ja mam mensi rozdiel ako budes mat ty :wink: Je pravda, ze ja mam prvu babu a vcelku kludnu, ale myslim, ze aj ty to zvladnes, ved tvoj maly vyzera taky zlatusik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
urcite aj ked niekedy neviem co skor, je tych zhonov menej ako toho kludu a pohody :wink: a uuuurcite to stoji za ten usmev a objatia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dvojnasobna radost :dizzy_face:
16. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nastastie Rolinko je celkom kludny, aj ked uz mavame coraz viac raplikov... :frowning2:
dnes sme boli v GF, ide sa na to :slight_smile: v tomto cykle mi spravia hormonalny test, a v buducom-ked bude vsetko ok, tak sa ide na to. tolko estrofermu mi predpisali..... Booooze moj:slight_smile:
24. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebooooj, to zvladnes, budeme siiilno drzat palceky :slight_smile:
24. jan 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
@denka28 drzim palce :slight_smile:
Ja som sa prisla pochvalit :wink:
Krv na hcg v pondelok....
18. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiis katiiiiiii, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je perfektneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz na 6. den som mala dost silne //... citim, ze budu dvojky :wink:
18. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paraaaaaaada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

normalne sa z toho tesim, jak mmoje keby boli :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mame radost... bolo to 3.IVF ale uz na plnu platbu.... 4 vajka, z toho len 2 embryjka a obe prezili do ET a vyzera, ze aj vydrzali :dizzy_face: dnes je este len 11.den a uz su obe // takmer rovnake....
18. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 mooc gratulujeeem aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena dakujem :slight_smile: tebe sa to uz krati :slight_smile: ako sa citis?
18. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 veruu, vyzerá to naozaj, že obe embryjka sa poriadne zakusli :dizzy_face: :dizzy_face: len tak ďalej.... :wink:
ano, bliži sa to :slight_smile: ... bude to o niečo skôr než koniec marca (teda dufam :sweat_smile: ), a inak sa citim vcelku dobre... ale už by som rada mala malinku pri sebe, asi ako každa tehulka ku koncu tehu :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena normalne si pamatam na tie posledne tyzdne... ja som rodila v 38tt.... ale planovane SC...
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech sa konecne mozes tesit s malinou v naruci... nadherny pocit.... :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj kati skveleee spravy :wink:

no aha ju...zabludena k nam trafila :grinning: :grinning: :grinning: maahu, uz strihas meter? :confused: :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 takže už v 38tt :sweat_smile: :confused: hmm ,lebo idem tiež planovanou sekciou.. :slight_smile: a dakujem... verim, že všetko dobre dopadne :slight_smile:
Aj Vám nech krasne stupa HCG a nech je všetko v poriadku, nech ten zazrak v brušku krasne rastie :dizzy_face: :slight_smile:
18. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena sc sa zvykne tie dva tyzdne skor.... :wink:
18. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: ale nepreháňaj... :sweat_smile: :slight_smile: no malo by byť že 40dni... ale bude to určite aj o 10menej :slight_smile: :wink:
inak tomáško má už 5 mesiacov? :confused: :confused: To kedy stihol :dizzy_face: :dizzy_face: jaaj, ako to uteká.. :confused:
18. feb 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena no moja a ty preco sekciou? :confused: mala tvrdohlavka sa neotocila? :sweat_smile:

no veru veru...uz je to velky 5 mesacny chlap :sunglasses: a ty si nas ani kuknut nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale tvoj stav ta ospravedlnuje a ked budes s malou v BA, tak dame stretko :dizzy_face: to uz tomaska a hanku ani nespoznas :grinning:
18. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a ako hanka vnimala tomaska na zaciatku? mam z toho trochu strach, ze moja hanka bude ziarlit... a este keby boli dve....
18. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka idem kvoli srdcu :wink: ( nič vážne :wink: ) ale kardiologička povedala, že pre mna bude lepšia sekcia, tak to mam čierne na bielom. Takže sekcia spinalom. :slight_smile: ...žabka sa nam stihla už otočiť dole hlavkou :wink:
Tak to verím, že by som ich nespoznala, len ked pozerám fotky... nestačím sa čudovať, ako rastu a akí su už veľkí obaja. Aj Tomina aj Hanku. No ved prezrad čo im dávaš na podporu rastu :grinning: :grinning: :dizzy_face: :sunglasses:
18. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj by sme došli mrknuť, len ja som bola celý čas PN a doma (TO).... a do Ba chodim len na poradne... od 36tt ma však čakaju kontroly u nas v To. Šak už nevladzem ani chodiť :sweat_smile: :sweat_smile:
18. feb 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati uplne v pohode, uplne ho miluje :wink: nastastie sa este ani raz nestalo...klop klop klop, ze by mu isla nieco spravit alebo tak, skor ho stale hladka, cpe mu dudu do pusy aj ked neplace a usmieva sa na nu :grinning: :grinning: :grinning:

akurat chce vsetko to co ma akurat on, ci uz hracku, kupat sa v malej vanicke, spat v kociku...ale to beriem s rezervou :grinning: nakoniec si to vzdy necha vysvetlit, len to proste skusi, ci jej dovolime a ked jej vysvetlime, ze ona je uz velka a nie male babo, tak si v pohode ide po svojom :dizzy_face:

dnes dokonca kym som im chystala obed, tak mu v obyvke na deke drzala rucicku, dala mu dudku a spievala mu bambulku az ten cumlos maly zaspal na deke aj bez obeda :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu...taham za usi :grinning: :grinning: :grinning:
aale nie...papaju celkom dobre, vsetko, hanka uz je typicka skolkarka...vies, ze ja ju na skolku pripravujem uz od narodenia :grinning: takze varim podla jedalnicka ako u nas v skolke, a ma to pestre a papa vsetko :wink:

a tomasko teraz od pondelka mrkvickuje a je uzasny...len pusu otvara...ten raz zje aj mna :sweat_smile: :grinning:

ale tak vies, my obaja sme vysoki tak nepredpokladam, ze nase deti budu nejaki drobci :sweat_smile: :grinning:
18. feb 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zlata mala pestunka :dizzy_face:
dufam, ze aj u nas to prejde bez vacsej ujmy.... ale uz sa tesim, ako bude hladkat brusko :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maahuliena poznam poznam ten stav, ked uz tlacis kalendar ocami aby to uz bolo :sweat_smile: :grinning:

ale neboj...bude...a coskoro :dizzy_face:
18. feb 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to je pekne, že Hanka Tominu aj spieva( si viem živo predstaviť, ked spievala a maly zaspal :dizzy_face: :grinning: ) ... to je krasne, ako sa stara o bračeka :dizzy_face: máš to doma pestro-veselé :dizzy_face: :dizzy_face: a Hanka ide od septembra do školky? :confused:
veru, tak je to nejak s tým kalendárom :grinning:
18. feb 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu zatial ju do skolky nedavam, kym som doma, tak si ju tu necham :wink: ved kto by sa o tomaska staral :grinning: :grinning:
ale nie...mne sa ju nechce nosit do skolky a buntosit pritom aj tomaska so sebou :unamused: , kym nemusi, tak si ju nechavam doma a uvidim co bude potom...my sa totiz do skolky mozeme ist pohrat kedy chceme, tak jej tie deti az tak nechybaju :wink:
a zas nechcem aby ju Vilko nosil o pol siedmej rano, ked ja som doma...to urcite nedopustim, kym som doma, nech si rano pospinka...este sa v zivote navstava dost :sweat_smile:
mne ona doma nevadi :slight_smile:
18. feb 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @katy2 Rada som Vás "videla" maminy.. idem do vodorovnej polohy..lebo malinka nemá rada, ked dlho sedim :slight_smile:
Opatrujte sa, nech sa Vám dariii :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja... dobru noc... rada som vas zasa po dlheeeeej dobe videla.... aspon trosku nasa stara dobra temicka ozila.... :slight_smile:
18. feb 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2
@maahuliena dobruuuu nocku babulky tehulky, len pekne oddychujte, idem sa aj ja suchnut k mojmu tomaskovi :dizzy_face:
18. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeej Katy, paráááááááááááááááda, gratulujem z celého srdca. :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok