• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
Kukulik tak nech vam vijde ten surodenček pre Samka, držím palce :dizzy_face:
8. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vam kraaaaaaaaaaaaasne... :dizzy_face:idem troska lazkat, kym sa da a Samko sa hra :slight_smile:

zuzlik, myslim na teba...tfuj tfuj tfuj na testovanie :wink:

taky o chvilku sa pridas aj ty :wink: a lenka samozrejme tiez :wink: ..o tom niet pochyb :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kukulik, gratulujem :wink: tak nech sa drobci poriadne zahryznu :dizzy_face:

Leni ...jasne, ze si mi tipovala babu, toto bola infoska, ktoru som si zarucene zapamatala :dizzy_face: , ale v podstate je to nakoniec jedno, hlavne nech je to zdravucke babenko. A moze to byt uz aj chlapcek....uz sme sa zhodli aj na mene :wink: :wink: , dievcenske bolo jasne od zaciatku ...
8. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pecka, nože prezraď mená :wink:
8. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukulík aj ja sa pripájam ku gratulácii - opatruj mimískov, nech sa pekne zahryznú a nech má Samko súrodencov aj dvoch :wink:
8. jún 2009 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zulka ty zvedavka :wink: ....simona a matej, ale vcera mi naznacil, ze by sa mu aj laura pacila......tak uvidime, co s nami hormony este povyvadzaju, ale dufam, ze nebudem chciet frederiku , ako moja kamoska v 9. mesiaci tehu zahlasila, ale potom sa jej to rozlezalo v hlavicke ....a bola nakoniec jana :wink: :wink:
8. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenka, trosku som pozerala dozadu a nasla som to :wink:

kopirujem:

lenka20 • snž • 25. mar 2009 o 16:35 /str.34/

zulka - no ked rastie brusko, tak jasne ze je vsetko v poraaadku
tak uz ta aj odhalili, no ale to sa neda schovat, ked si taka stihlucka, tak opuchlinku hned vidno a okrem toho urcite ti to stastie krici z oci
peckaaaaa - super, tak nakoniec to vsetko dobre dopadlo, to je super, ze 2 peculiatka v brusku streda je stastny den, krvicka bude pozitiiiiiiiiiiivnaaaaaa vestim dievcatko
ja si akosi neviem zvyknut v heliku na tie kabinky, taky blby pocit je to jasne, setri to cas, ale viac sa mi to pacilo predtym
a inak - picham 150j od dnes, uz aby som si to aj pichla, vsak kontrola v pondelok, tak som zvedava, co narastie.... musim sa donutit pit vela vody.... dnes ani deci som este nevypila, len 2 kavy
8. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojcek kocky! gratulujem k novym babätkam a kukulikovi ku krasnym embrijkam! Z tolkych embryjok budu 100% deturence, na to ber jed :dizzy_face:

som si tu vsimla aj dalsie maminy, co tu davno neboli - kvetka, fedra, hava... pekne deticky mate, jaj hned by som tie dvojicky brala! :grinning:

ja som teraz 4. den po IUI a DUFAM, ze sa mi tam z tych dvoj vajicok aspon jedno oplodnilo a teraz putuju do maternicky. Sranda je, ze test budem mat 16.6., presne rok po smutnom teste 2.IVF-ka. Dufam, ze to teraz nebude zas den slzavaho ulalia a prelomim ten omen... ani sa nezymyslam, co bude potom...

ostatnym kockam vsetko dobre, drzte sa :wink:
8. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
peculik tak dobre, ked si to nasla, no ale teodora ma teraz pocit, ze to je chalan....hadam sa akceptuju aj opravne vestby :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to jedno, vsak, hlavne nech je zdravucke a to urcite bude :wink:
rosienka drzim palce nech vycikas krasne //...kasli na stare boliestky, teraz je vsetko ine a aj ty si silnejsia, moooc drim paste nech si tehulka :dizzy_face:
8. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja potvdzujem ze sme sa u peculiatka zhodli na babe :wink: ....
rosienka...dufame a drzime palce spermijke nech tam pekne presmykne.. :wink: ...aby si vycikala tie vytuzene :wink: //
8. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rosienka tuj tuj tuj, drzim palce nech sa to tentokrat po neuspesnych pokusoch uz konecne podari :slight_smile: :slight_smile:

lenik....opravne vestby sa akceptuju :wink: :wink: :wink:

.....pridala som slubene fotecky do albumu :dizzy_face:
8. jún 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pecka.. ake sikovne take aku aku :sunglasses: ... brusino :slight_smile:
8. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pecka, pekne mena ste vybrali :wink: Laura sa mi vidi teraz dost caste meno, Simonka sa mi paci :sweat_smile:
Zuzlinka, ku testiku posielam virusiky tfujky, tfujky :wink: musia byť // !!!!
8. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pecka, ozaj, ty si pridala fotecku bruska :slight_smile: ty si aká chrdulka a bruseno už vytrča :wink:
8. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile:
Zuzlik tak čo? Testla si?
9. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
rosienka...nech je tentokrat 16. 6 . stastny den :dizzy_face: drzim palceky
zuzlik..tak ako??? :confused: :wink: cakame na tvoje // :slight_smile:
9. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule, tak testla som, musím sa priznať, že včera poobede mi nedalo a keď som prišla z robotky tak som testla - tak akože je tam náznak druhej čiarky, len je hrozne slabučká - nieje ju treba hľadať, dá sa vidieť voľným okom, ale je dosť slabá - v podstate obe čiarky, aj zo včerajška poobede aj z dnešného rána sú rovnakej intenzity, ale sú slabučké - tak neviem, uvidíme, či sa niečo rozbehne, alebo nie a v piatok ešte pred krvou testnem no a bude to jasné, buď alebo. Inak testovala som mamatestom 20tkou
9. jún 2009 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj zuzlik, tak velmi velmi ti drzim palce... :dizzy_face: ...ak je to 20tka test, tak ta intenzita asi nebude este silna, ale urcite takl o dva dni uz to budu krasne // :wink:
ja mam doma tiez mamatest..ale neviem, kedy by som mohla testovat...po ET som este netestovala, a mam blastocysty, tak by to mohlo byt aj skor, ze?len ci najdem odvahu..i ked tusim, ze ma budu svrbiet ruky :grinning:
9. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzlik, tak je to podľa veeeeeeeeeeeľmi nádejné, teším sa, že nebola len jedna čiarka. Sraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne silno ti držím palce!!!!! :slight_smile:
9. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Zuzlík to je úplne krásne pozitívna správa, čiarka je čiarka, na intenzite v takomto skorom štádiu vobec nezalezi, super tesim sa :dizzy_face:
9. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som to vedela zuzlik, ze tam budu !!!!!!! na intenzite nezalezi...............suuuuuuu taaaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je dolezite. a ine priznaky ako?
9. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky ale keď oni sú také slabučké - síce voľným okom viditeľné, že ich nemusíte hľadať pod svetlom, ale fakt sú slabučké, ešte si nič nechcem namýšľať, len si veeľmi prajem aby silneli.
No a príznaky - čo je zatiaľ najdôležitejšie, tak nič sa zatiaľ nerozbehlo - takýto čas som minule už špinila, len dúfam, že to nezarieknem. Tak mi drže palce, aj keď ja viem, že mi ich všetky držíte :wink:.
9. jún 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzlinka :dizzy_face: potichúčky sa s tebou teším a posielam druhú várku tfuj tfuj na zosilnenie čiarok :dizzy_face:
9. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zulik ďakujem za dávku vírusov - veeeeľmi si prajem aby zabrali :wink:
Takynka idem mrknúť :wink:
9. jún 2009 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzlik drzim drzim a moooc .....urcite sa tentoraz nic nerozbehne a ciarocky budu silniet kazdym dnom :wink: :wink: :wink:
9. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, teda zuzli uz som sa nevedela dockat :grinning: len som tak cakala kedy malemu zaklapnu ocka aby som mohla ist kuk :grinning: a supeeeeeeeeeeeeeeeeer su tam :slight_smile: to ze su slabsie to nevedi ved oni zosilnenju :wink:
ja som na deviaty den musela dobre hladat pod lampou aby som videla // :sunglasses:
straaaaasne sa tesim :dizzy_face:
kukulik tiez drzim palciska :wink:
ostatne kocky ahojte :slight_smile:
9. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzlicek este raz - supeeeer, kazda ciarka - aj slaba - sa pocita, a ona bude silniet, neboj :wink: len tak dalej :wink:
ahojte vsetky, ja dnes nejak nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky partacky...
Kukulik ...mozes uz aj na 6po et :wink: ...dufam ze tu nachytas nejake tie tehuprskance :slight_smile: ...
babulky tak pracujte ale opatrne sice praca slachti cloveka ale nemusi sa to hned zmenit na modru krv :dizzy_face: ...
my sme boli u dr.. brali nam krv :angry: .. ja neviem to nase dieta vidi biely plast a hotovo :frowning2: ... vytiahli sme sa na 7,2kg
9. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok