• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

23. mája 2011 
ahojte.
no maahul a testla si? a kde je výsledoček, hoď sem tie diaľnice, lebo určite budú (alebo sú). potom kuknem, lebo o chvíľu odchádzame na túru... ale možno to stihneš napísať :wink: - držím palce :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no gabika... diaľnice sa nekonajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale na 10tkovom teste je slabá čiarka :wink: ale slabunka veľmi :wink: a na mamateste je len duch :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: musím počkať. Dnes 8dp ET :wink: ale ja verím, že aspoň jeden mrňous to so mnou vydržal :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahu, nenapínaj!!!!! :angry: :grinning:
26. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuly :grinning: :wink: vyslédok som napísala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahu, ty si nemala PK, super že je náznak čiarky na 8 den, skus v nedelu a budu dialnice!
:wink:
26. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, nemala som PK :wink: takže si s toho nič extra ešte nerobím :wink: lebo ta čiaročka je vcelku pekná ale veľmi slbulililnká :wink: ... a zase testnem v nedeľu ... tak snáď budu siliť :wink: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu...ale supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ze tam je, aj ke slabulilinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuku no jo, čo ked nie su diaľnice :wink: ale som povedala... jasné, vkladám do toho veľa nádejí ako každá, ktorá to podsupi..., ale ked to proste nemá byť taki to nebude a ked to má byť, tak to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže, že by som bola smutná, to nie nie :grinning: :wink: ta čiarka je tam stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mahul, ja som mala tiež slabú a sú dvojičky. veď keď ideš podobne ako ja s hrdlom, nemôžeš chcieť na teste hneď diaľnice silné. diaľnice sú aj keď je jedna slabá a druhá silná, takže supeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
už musím, lebo ma vyčakávajú...
26. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň gaaabi :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahu to je super, že čiaročka tam je - ako Lenka hovorí, stále je lepšie, keď tam tá druhá je akoby to malo byť úplne negatívne - nádej je stále :wink: . A ty si Mahu nemala PK - tak verím, že čiaročka bude silnieť, veľmi, veľmi ti držím palce :wink:

Jujiček rada ťa vidím a teším sa, že sa vám krásne darí - aj keď ťa obdivujem, že dokážeš ešte popri malom pracovať - ja sa teším na okamih, kedy z práce vypadnem a tebe ako čítam práca chýba :sweat_smile: Tak sa dnes na poradni držte a nejaké fotečky prihoď, nech vidíme malého Romčiho ako rastie :slight_smile:

Ahojte zvyšok osadenstva :slight_smile:
26. jún 2009 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och dakujem Vám všetkým, ste pokladíky :dizzy_face: :dizzy_face:

furt čumím na ten test :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je choré, že? :sweat_smile: :grinning: ale je tam stáále :grinning: :dizzy_face:

a ešte som zabudla som nejaký 3deň po "možnom IP" :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/Maahuliena
26. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renus, gratulujem k dvom zlatickam... uzivajte si, radujte sa a drobci nech rastu ako z vody :dizzy_face:

mahu, aj ked slaba, je tam a to je podstatne... moc moc drzim palceky...
26. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink:
ďakujeme Vám všetkým za blahoželania :wink:
detičky ešte stále nemám na izbe, ale držia sa vcelku ok, sú stále ešte na infúzkach, lebo že majú málo vápnika, a ešte ich ani žltačka neobišla, tak sú aj pod lampou...
no a mne sa dnes konečne rozbieha mliečko, tak musím odsávať... a zajtra mi budú už dúfam vyberať stehy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak sa im tak vôbec dá povedať, lebo to sú také riadne drôty, či čo to vlastne je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jujka, rodila som v CA, ale u primára, a ešte aj dvaja dr. (Kysku nepoznám, ako vypadá?)

Mahulienka, krásne, že aspoň duchovia, som rada, ale blahoželať budem teda až v nedeľu :dizzy_face:

Ahojte aj ostatné kočky, ja musím ísť už odsávať...pááá
26. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:
tak o mirici neviete nič?písala som jej aj na IP,ale neozvala sa.Tak len dúfam,že sú obaja v poriadku.
Držím všetkým palečky,nech sa vám splní to,po čom najviac túžite...pa... :dizzy_face:
26. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maahulienka :dizzy_face: no vidis, supeeer, su tam!! moznoze si trosku sklamana, ze si nevidela poriadne dialnice, ale oni budu, urcite!!! Urcite je to tym, ze drobciatka neboli v PK , my sme mali az 6-dnovu PK, preto sme uz na piaty den mali ducha, na ktory sme sa chodili s manzelom cely den pozerat, ci tam fakt je :grinning: ...takze poznam to :wink:

Jujka ahooj, veru krasne rastiete, Romanko je zlatucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak nech sa vam dari :slight_smile: :slight_smile:

Schidielko, o mirici nevieme nic, teda, hovorim za seba, ale do tejto temicky uz davno nepisala, tak tiez dufame, ze je v vsetko ok......
26. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka :wink:

inak pecka, no vy ste mali včera iný deň :unamused: :rolling_eyes: u nás má dnes hnačku náš zajko, som z nej zúfala... :frowning2: chudatenko moje... musela som jej dať čierne uhlie.. teda len málinko :unamused: aby sa nieoč nestalo... a zdá sa, že je malinko lepšie :slight_smile: vždy jej to rozriedim do vody a dám jej pár kvapiek do pipety a vždy mi to vypije :astonished:

inak som si zase robila testík, lebo mi je stale zle :unamused: a čiaročka je trolinku silnejšia, no ked ju zbadal aj mm, tak to už budu dobre znamenie :sweat_smile: snad bude len siliť :dizzy_face: :sweat_smile:
26. jún 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu, neboj, ja som bola po PK, cakala som dvojicky a na 9 den po ET po ciarke ani stopy... aj na 14 po ET som este raz testla a uz som videla obe, ale jedna ciarka bola aj vtedy pomerne slaba :wink:
26. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mary a aké si mala HCG, bola si aj na 10dpET na krvičke?
26. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm vsak uz si to poriadne ani nepamatam, ale na 10 po ET som mala tusim okolo 760 a na 14 tusim okolo 1480
26. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden mimik nam sice v 8-9 tt odisiel, ale aj tak... neskoro som mala poriadne // asi az na 18 den boli silne, este sme sa so zulkou cudovali ako je to mozne, lebo testy som mala vzdy inej znacky :fearful:
26. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuha :unamused: žiadna čiarka také HCG :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jeejda :sweat_smile: :fearful: a dakujem..dodala si mi nádej
:slight_smile: :dizzy_face:
.. som rada, že aspoň jeden drobbec poriadne zabojoval :slight_smile: :dizzy_face: držim Ti palce, a chcem tam zachvíľku vidieť 40tt :dizzy_face:
ja som taka unavená, ž ak to nebude s tehu.. tak potom neviem s čoho :frowning2: teda viem, s liekov...
26. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ja by som sa rada videla uz, ze 1d :grinning:
mahu, hore hlavu, ved to vyzera velmi nadejne, tak sa tes :slight_smile: pozitivne mysli a pekne oddychuj :wink:
26. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
mahul.. takze vycikane // to je zaklad paradicka :slight_smile: a uz to bude len silnejsie a silnejsie.. a brusko vacsie a vacsie :wink: ...
26. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oh, jasné, lepšie bude 1d :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ty sa opatruj :wink: a pekny večer :dizzy_face:

no ved sa malilinko tesim :zipper_mouth: ale ak to tak bude... dlhá cesta pred nami :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitt, duufam, veriiim a modlim sa.. nech to tak je.... ale ono to tak je :wink: :dizzy_face:

a dakujem všetkým, ktoré na mna myslíte... :dizzy_face: :dizzy_face:

idem ešte upratať spálnu, a potom odkvecnem rovno do postele :grinning: :sweat_smile: :grinning:

pekný večer :slight_smile: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte kuk album :wink:
26. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim :slight_smile: :slight_smile: .. sice je to trosku rozmazane foto ale je taaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitt, je to fotene mobilom, to preto :astonished: :sweat_smile:

ale som rada, že ju nevidím sama :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: no a teda s mm :slight_smile: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mahu aj ja ju vidím - tiež síce rozmayané ale jednoznačne je to TAM :dizzy_face: :slight_smile:
26. jún 2009 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok